Pokec o všem - láska, vtahy, sex...?

15.6.17 13:21

Pokec o vsem - laska, vtahy, sex...?

Pokec o vsem - laska, vztahy, sex, nevera atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
15.6.17 13:27

Aha? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 13:32

Jo, ty vtahy v nadpisu, ty me taky zajimaji. Treba se neco priucim.

Jen tedy pro sichr, hlenik a clostik ne :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
15.6.17 14:29

Mile Bravicko, muj prita rika, ze kdyz jsem panna nemuzu napoprve otehotnet…vzal me tedy na swingers Party, ale potom nekam odesel…tak ted si nejsem jista, jestli po gangbang jsem jeste panna? On rika, ze kdyz panenstvi neztratim s nim, tak se to nepocita… ptam se, protoze na menstruaci cekam jiz 5 mesicu a mam divne vypoukle brisko, moc tedy nejim, tak nevim cim to muze byt. Poradite? :pankac: :mrgreen: (pevne verim, ze jsem splnila dotaz na lasku, vztah, sex a neveru)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 14:39

Pokec o vsem - laska, vtahy, sex...?

Pekny den vam preji mile damy a slecny. Dovolte abych se predstavil jmenuji se Tomas, je mi 29 let. Mam rad hudbu, sport, rad cvicim, varim. Jsem hodny, mily, sobestacny, snazivy, romanticky, gantleman. Nepopiram ze hledam vztah, ale taky rad bych si s nekym napsal, poznal atd… Urcite se zde najde mnoho zen, s ruznymi pripady. Nechci z toho delat seznamku spis si o tom povykladat, sverit se, ziskat nejake rady, poznat lidi… Mutem se zde bavit o hodne vecech at uz cim vas vas partner zaujal nebo zaujme, davate prednost vzhledu, charisma. Nebo jake moznosti rande jste zazily, po kterem rande dovolite partnetovi jit do postele? Cim vam muzsky ublizil, ublizuje? Je to opravdu moc o cem se da povidat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 14:43
@svycarka píše:
Mile Bravicko, muj prita rika, ze kdyz jsem panna nemuzu napoprve otehotnet…vzal me tedy na swingers Party, ale potom nekam odesel…tak ted si nejsem jista, jestli po gangbang jsem jeste panna? On rika, ze kdyz panenstvi neztratim s nim, tak se to nepocita… ptam se, protoze na menstruaci cekam jiz 5 mesicu a mam divne vypoukle brisko, moc tedy nejim, tak nevim cim to muze byt. Poradite? :pankac: :mrgreen: (pevne verim, ze jsem splnila dotaz na lasku, vztah, sex a neveru)

Nemela jsi jist na Novy rok tu cocku, ses z toho holt furt jeste nafoukla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
15.6.17 14:45

@vonajebohyne ..tak zas tradice je tradice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
15.6.17 14:46
@BrEyMeLo píše:
Pekny den vam preji mile damy a slecny. Dovolte abych se predstavil jmenuji se Tomas, je mi 29 let. Mam rad hudbu, sport, rad cvicim, varim. Jsem hodny, mily, sobestacny, snazivy, romanticky, gantleman. Nepopiram ze hledam vztah, ale taky rad bych si s nekym napsal, poznal atd… Urcite se zde najde mnoho zen, s ruznymi pripady. Nechci z toho delat seznamku spis si o tom povykladat, sverit se, ziskat nejake rady, poznat lidi… Mutem se zde bavit o hodne vecech at uz cim vas vas partner zaujal nebo zaujme, davate prednost vzhledu, charisma. Nebo jake moznosti rande jste zazily, po kterem rande dovolite partnetovi jit do postele? Cim vam muzsky ublizil, ublizuje? Je to opravdu moc o cem se da povidat :-)
..to neeeee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12406
15.6.17 15:12
@BrEyMeLo píše:
Pekny den vam preji mile damy a slecny. Dovolte abych se predstavil jmenuji se Tomas, je mi 29 let. Mam rad hudbu, sport, rad cvicim, varim. Jsem hodny, mily, sobestacny, snazivy, romanticky, gantleman. Nepopiram ze hledam vztah, ale taky rad bych si s nekym napsal, poznal atd… Urcite se zde najde mnoho zen, s ruznymi pripady. Nechci z toho delat seznamku spis si o tom povykladat, sverit se, ziskat nejake rady, poznat lidi… Mutem se zde bavit o hodne vecech at uz cim vas vas partner zaujal nebo zaujme, davate prednost vzhledu, charisma. Nebo jake moznosti rande jste zazily, po kterem rande dovolite partnetovi jit do postele? Cim vam muzsky ublizil, ublizuje? Je to opravdu moc o cem se da povidat :-)

Honzo? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34605
16.6.17 00:00
@Taky jedna píše:
Honzo? 8o

Ne, to není Honzin. To je zase @TOMASSSEK v další z reinkarnací. :nevim:
https://www.emimino.cz/…ivot-264283/

Nestáhnem ho do Sherwoodu, když teď začíná ta okurková sezóna? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5787
16.6.17 00:05
@Taky jedna píše:
Honzo? 8o

Chudák Honzík… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.17 09:57

Jsem zvědavá a nevím co si myslet…před více jak měsícem jsem potkala muze tráví. e spolu hodně času da se říct denně se schazime i o víkendech nějaká večeře a kino…teď se mi nabídl ze se mnou zajede pro děti k babičce. denně mi napíše ze me ma rad…já ho taky…sex je taky. snažím se nemichat do toho děti at nemají v hlavě zmatek. Ted ale se mnou jede i k me matce…pomáhá mi proste zvláštní kamarádství nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
17.6.17 16:02

Durex Intense Orgasmic gel

Zkoušela nějaká ten Durex Intense Orgasmic gel. Prý se to kape na klitoris a orgasmus přijde zkratkou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23405
17.6.17 16:41
@BarboraLesba píše:
Zkoušela nějaká ten Durex Intense Orgasmic gel. Prý se to kape na klitoris a orgasmus přijde zkratkou :)

Já jsem si ho koupila a fakt dobrý :)
Zvýší citlivost a prohřeje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
17.6.17 19:04
@BarboraLesba píše:
Zkoušela nějaká ten Durex Intense Orgasmic gel. Prý se to kape na klitoris a orgasmus přijde zkratkou :)

použil jsem ho do očí a je mi teď báječně :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama