Pokec, seznameni :-)

14.3.17 15:50

Pokec, seznameni :-)

Poznat nove lidi, seznamit se atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.17 15:53

Krasny den, preji vsem kdo si chce psat, popripade senamit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:02

Zajímavá přezdívka… tak se nám tady zdejším maminám popiš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:23
@hudečice píše:
Zajímavá přezdívka… tak se nám tady zdejším maminám popiš :mrgreen:

Jmenuji se Tomas, je mi 28 let. Mam rad poslech hudby, rad varim, kokam na filmy, serialy, minigolf, pinpong, cinky, cardio, motivacni hudba, basnicky. Jsem mily, hodny, romanticky kluk samozrejme gantleman! Muz si musi vazit zeny! Jsem pracovity, samostatny a sobestacny :-) Mam rad deti :-) take bych je jednou chtel mit. Co mi chybi? Laska, rodinny zivot…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:25

Podle popisu se zdá, že jsi ideální chlap :D tak v čem je chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:26
@Lovetom88 píše:
Jmenuji se Tomas, je mi 28 let. Mam rad poslech hudby, rad varim, kokam na filmy, serialy, minigolf, pinpong, cinky, cardio, motivacni hudba, basnicky. Jsem mily, hodny, romanticky kluk samozrejme gantleman! Muz si musi vazit zeny! Jsem pracovity, samostatny a sobestacny :-) Mam rad deti :-) take bych je jednou chtel mit. Co mi chybi? Laska, rodinny zivot…

Rad si zahraju badminton, tenis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:29
@Mia. Prcek píše:
Podle popisu se zdá, že jsi ideální chlap :D tak v čem je chyba?

No prave ze nevim v cem je chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:33

Takový chlapy jsou mi vždycky podezřelý :D to není nic proti tobě :) popis dokonalý až moc podle mě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:35
@Lovetom88 píše:
No prave ze nevim v cem je chyba.

Jo to bych se rad snazil byt idealni chlap, sice se rika ze idealni chlap neexistuje, ale me to zkratka chybi o nekoho se starat, delat nekomu radost, casem si poridit miminko a zalozit rodinu. Kdybych se me popsat tak bych napsal ze jsem idealni chlap po kterem kazda touzi nebo li chce mit, akurat ze jsem trosku plachej tim padem nemuzu projevit sve kvality.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:39
@Mia. Prcek píše:
Takový chlapy jsou mi vždycky podezřelý :D to není nic proti tobě :) popis dokonalý až moc podle mě :D

To mi chces rici ze jsem to skopcil z netu a ted se tady pretvaruji… Ver, ze ne. Proc bych to delal? Tohle nemam za potrebi, jen jsem se popsal podle skutecnosti jaky doopravdy jsem a co bych rad nasel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:41

Navrhla bych ti, že ti půjčím aspoň na týden manžela na starani :D chápu jak se asi cítíš, jsem taky plachá, stydliva, nekomunikativni, ne moc společenská :D takže přesný opak ideálu! :) a našla jsem si nejlepšího chlapa v životě! :) taky na tebe někde ta úžasná čeká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:41
@Lovetom88 píše:
To mi chces rici ze jsem to skopcil z netu a ted se tady pretvaruji… Ver, ze ne. Proc bych to delal? Tohle nemam za potrebi, jen jsem se popsal podle skutecnosti jaky doopravdy jsem a co bych rad nasel.

Copak nemuzes uverit ze takovy muzsky je a ze neni zadany?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:42

No a v tom to je :mrgreen: Zda se ze si značka ideál, akorát ze jsi plachý no, v tom je ten háček :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20718
14.3.17 16:42
@Lovetom88 píše:
Poznat nove lidi, seznamit se atd…

tak pokecat se tu určitě dá ale seznámení ma mimi webu netuším :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 16:44
@Mia. Prcek píše:
Navrhla bych ti, že ti půjčím aspoň na týden manžela na starani :D chápu jak se asi cítíš, jsem taky plachá, stydliva, nekomunikativni, ne moc společenská :D takže přesný opak ideálu! :) a našla jsem si nejlepšího chlapa v životě! :) taky na tebe někde ta úžasná čeká :)

To mozna ceka, spis se to tak rika. Docela jsem prestal verit a doufat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama