Pokles bazální teploty 10 dpo? Jsem 33 dc a menstruace nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 11:31
Pokles bazální teploty 10 dpo? Jsem 33 dc a menstruace nikde

Přeji pěkný den. Mohl by mi prosím někdo zodpovědět otázku a poradit? Měřím bazální teplotu a ovulace proběhla před cca 10-11 dny. Mám cyklus nepravidelný. Dnes jsem 33 dc a menstruace stále nikde. Teploty po ovulaci se drzely 37-37,5 cca a dnes ráno jsem naměřila 36,7. Slyšela jsem že v 6-11dpo může teplota klesnout. Ale už čekám 5dni menstruaci. Těhotensky test mám negativní. Můžu být těhotná, či se asi mám připravit na tu červenou mršku? Jsem z toho stále smutná. Už ani nevěřím, ze by se to povedlo. :( :zed: :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 16.03.19 11:54

Podle teploty nevím, ale jestli byla ovulace před 10 dny tak bych s testem ještě tak 4 dny počkala, některé vyjdou až tak 2 týdny po ovu.

karkarka
Závislačka 3486 příspěvků 16.03.19 11:56

Jestliže ovulace probehla pred 10 dny,tak ti jeste ani nemeska menstruace.ta prichazi cca 14-16 dni po ovulaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 11:58

Děkuji. Ještě vydržím. snad nedorazí.. :? To cekani je hrozne, břicho bolí jak před ms, ale ani nespinim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 11:59

Já mám ovulaci posunutou cca na 10dni před ms. Aspoň to tak bylo za poslední 2mesice :lol: poté vždy prisla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 15:05

Tak přeci jen opět dorazila červená… :( Už fakt nevím. Snažíme se v době ovulace i průběžně celý měsíc a stejně vždy dorazí :zed:

Váš příspěvek
Reklama