Pokoj z pohledu dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLKL
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 04.03.17 16:46
Pokoj z pohledu ditete

Ahoj vsichni, bavime se uz delsi dobu s ruznymi lidmi o tehle expozici a nikde ji nemuzeme najit, az mam strach jestli jsme si to nevsugerovali a totalne nevymysleli :-)

Pry existuje nekde expozice / muzeum / vystava, kde je instalovany pokoj v proporcich z pohledu ditete, ale pro dospele. Zkratka zvetsena zidle tak, aby se na ni dospelak musel vyskrabat tak jako to dela batole, k tomu adekvatne velky stul, schody po pas, sklenici co musite vzit obema rukama abyste ji vubec uzvedli…

Nebyli jste nekdo / nevite kde to je / jak se to jmenuje?

Moc dik!!

Reakce:

kamiste
Kecalka 101 příspěvků 04.03.17 17:56

Já vím o tomhle, ale již to není aktuální.
http://detstvibezurazu.cz/…bri-kuchyne/

mgdln
Závislačka 4568 příspěvků 04.03.17 18:18

@LKL Zní to zajímavě, bohužel nevím, kde to je. Snad to tu někdo napíše.
Stejně je to ale zkreslené, protože se nám hlava ani tělo nezmění do poměru jako mají batolata. Bohužel ani nebudeme mít takovou ohromnou sílu v poměru k tělu, jako má batole. :D batolata jsou skoro jako mravenci :lol:

Uživatel je onlineLKL
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 05.03.17 12:32

@kamiste skoda, presto moc diky! tezko rict jestli to bylo ono, ten popis co je mne doputoval byl dost vagni a zil si trosku vlastnim zivotem mi prislo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >