Pokoje Bulovka + předporodní plán

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
339
15.1.14 17:35

Pokoje Bulovka + předporodní plán

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat za 13 dnů mám termín porodu a zajímalo by mě jaké jsou tam pokoje na Bulovce?? A konkrétně dvoulůžkové nadstandardy?? Chtěla bych vědět info od maminek co tam byly nedávno. Chci jít na dvoulůžkový nadstandard a nevím zda tam mohou jít návštěvy na pokoj a zda i mimo návštěvní dobu. Nosí jídlo na pokoj nebo musím si jít sama?? A ještě zda si někdo dělal předporodní plán a dával jim ho tam. Děkuji za informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15225
15.1.14 17:52

Myslím, že tady najdeš všechny informace, jen to přečíst :mrgreen:
https://www.emimino.cz/…ice/bulovka/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
15.1.14 17:55

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
15.1.14 18:28

@Pucinka0 já bych na bulovku nešla :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5639
15.1.14 18:34

Rodila jsem na Bulovce.Na nadstandart muze navsteva, pokud to nevadi druhe mamince.Na jednoluzkovy nadstandart muze navsteva i prespat. Mysleno otec ditete…Take jsem ho chtela, ale hlasis to pri prijmu a kdyz neni volny, tak musis na bezny pokoj.Na me se bohuzel take nedostalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
15.1.14 19:16

@Bella1988 proč?? :-o
@sara1000 takže, když bych se domluvila s druhou maminkou nebyl by problém mít na pokoji návštěvu. Super. Noo tak to jsem zvědavá zda se na mě dostane. Takže hned jak přijedu, že budu rodit tak to mám hlásit :D ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
koprovka89
15.1.14 20:25

Pucinka - tak já Bulovku rozhodně 100% dopuručuji, nemůžu vytknout nic, vše bylo v pořádku. Jinak mé zkušenosti jsou takové - 2 lůžkový nadstandard - návštěvy, při obsazení druhé lůžka nejsou na pokoji dovoleny, i kdyby to druhé mamince nevadilo. dokud jsi tam sama, tak v pohodě, jinak musíš s návštěvou a mimčem na chodbu. Vybavení standard, lednice, televize, přebalovák, vanička, koupelna a wc společné pro 4 maminky, na jídlo musíš do jídelny. - 1 lůžkový nadstandard - návštěvy jsou povoleny neomezeně po celý den i noc na pokoji. Vybavení standard, lednice, televize, přebalovák, vanička, wc a koupelnu máš sama pro sebe, do jídelny nemusíš, jídlo ti nosí na pokoj. Jinak vložek dost, plínek pro mimčo také, vem si jen vlhčené ubrousky na zadeček. Snad je to všechno, co jsi chtěla vědět ;) Jo a předporodní plán za mě ne, je k ničemu, akorát tím zatěžuješ hlavu personálu. Já měla takový porod, že bych si na porodní plán ani nevzpoměla :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5639
15.1.14 21:05

Ja to kricela hned pri prijmu, ze chci nadstandart. A nakonec to dopadlo tak, ze jsem musrla na klasicke luzkove oddeleni gynekologie. Porodnice bylq narvana :-D.
Nicmenw Bulovku take dopirucuji.Byla jsem nadsena, od prijmu az po sestinedeli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
15.1.14 21:28

@koprovka89 jéé děkuji za krásný shrnutí všeho na co jsem se ptala :) možná si to ještě rozmyslím a zkusím požádat o nadstandadt pro jednu maminu. Každopádně moc ti děkuji. Slyšela jsme právě na Bulovku poslední dobou chválu tak jsem sama zvědavá :)

@sara1000 i já to tedy budu křičet hned na příjmu :D a uvidíme snad se dostane na mě a bude místo a když ne tak nevadí a půjdu na klasický pokoj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
15.1.14 21:44

@Pucinka0 Já nevím, četla jsem recenze a hodně času tomu věnovala a vyšlo mi, že Krč, Bulovka a Vinohrady jsou nejhorší v Praze.

• Citovat
  • Nahlásit
339
16.1.14 10:36

Nevím no já jsem četla poslední dobou chválu a od kamarádek co tam rodily taky. Tak uvidím jaký názor si utvořím já na porodnici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
16.1.14 10:37

@Pucinka0 já uznávám Apolináře, Motol a Podolí ale to je prostě věc názoru

• Citovat
  • Nahlásit
339
16.1.14 21:56

@Bella1988 jistě je to věc názoru :) každý má svůj a že je jiný?? Za to se přeci nestřílí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
16.1.14 21:58

@Pucinka0 já nic neříkám, pouze to, že tohle bych dobrovolně nevolila nic míň, nic víc

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat