Pokoje v porodnici u Apolináře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 17:44

Pokoje v porodnici u Apolinare

Zdravím maminky chci se zeptat jak je to teď s pokoji u apolinare? když sem něco o tom četla tak byli diskuze z roku 2010 nebo 2011.Tak mě zajímá jak to je teď pokud jste tam někdo tento rok rodil..Jestli jsou tam i normální pokoje nebo jen nadstandarty, co je lepší a jaké to je cenově? budu ráda za každou odpověď jelikož za 6 dní mám termín :) a pokoje se vybírají předem nebo až porodite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1320
15.10.21 17:53

A jsi v této porodnici vůbec registrovaná? Jinak ano, jsou tam samozřejmě normální pokoje. Můj gynekolog mi říkal, že pokud není rodička nějaká VIP, tak se může s nadstandartem rozloučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
15.10.21 18:00

Když jsem rodila já minulý rok, tak nadstandart byl určen pro covid pacientky, takže byly jen normální pokoje.Do pokoje se vejdou tři pacientky, koupelna je společná pro dva pokoje a záchod pro všechny pacientky zvlášť na chodbě, jídlo se jedlo na chodbě u stolu. Když jsem tam byla, tak se snažili maminky rozprostřít do všech pokojů, takže my jsem na pokoji byly dvě, první noc sem tam byla sama. Ubytování nic moc, ale těch pár dni se to dalo přežít. Příště bych chtěla určitě nadstandart….ale myslím si že na něj se člověk musí domluvit předem, mít tam známého a nebo být VIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79493
15.10.21 18:59

@Reny28 Predem se domluvit neda, tedy pokud nejsi VIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
19.10.21 13:35

Rodila jsem tam 2019 a pokoje nic moc. Jak už bylo psáno výše. Dost malý, starý, kvůli starým vodovodum se miminka mohla koupat jen dopoledne,… na odd. P3 byly 2 nadstandardy a byly pořád plný. Na podzim hodně depresivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
20.10.21 19:36

Naposledy jsem tam rodila letos v srpnu. Obě dvě paní, co se mnou byly na JIPce chtěly nadstandard a obě ho dostaly. Já byla na oddělení P3 a tedy od roku 2007, kdy jsem tam byla poprvé se tam nic nezměnilo :-) Pokoje jsou po třech, sprchy pro dva pokoje, teplá voda skoro netekla (staré trubky a slabý tlak), záchod na chodbě, jí se na chodbě u stolečku. S dcerou jsem byla na oddělení P15, na pokoji jsme byly také tři, záchod i sprcha byly společné na chodbě, jídlo nám na tomto oddělení nosily na pokoj. Nadstandardy jsou na oddělení P1 a co vím, tak jsou po dvou, jenom jeden pokoj je samostatný, návštěvy můžou na pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat