Pokojíček – je praktické mít šatní skříň za dveřmi?

13496
12.10.10 12:02

Pokojíček-šatní skříň za dveřmi?

Ahoj
mam takovy dotaz..na Vanoce budeme predelavat pokojicek male,nova postel,sedacka,misto na hrani atd…No mame klasicky byt takze klasicky pokojicek,kdy naproti dverim je okno,jedna strana uzsi,druha sirsi..Ted ma velkou skrin na sirsi prave strane,ale je pravda,ze zabira celkem dost mista,takze premyslim,ze bych ji presunula na protejsi kratsi stranu,ale byla by za dvermi(kdyz se otevrou tak by skoro ani nebyla videt).Nevim,jestli mi ale nebude vadit,ze kdykoliv budu chtit k male do skrine,tak budu muset zavrit dvere,abych se do skrine dostala..
Mate to nekdo taky tak???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12141
12.10.10 12:06

Ahoj Tami, mám to tak i já :-) . Dveře, když otevřu do pokojee holek, tak hned za nima je přes celou stranu skříň. Bohužel zatím komody (se zatraceně těžkýma šuplíkama :cert: :cert: ), ale je v plánu nechat udělat na zakázku skříň se šupačkama. Ale mám to taky tak - chci jít holkám do skříně? - musím si přivřít dveře. Ale nevadí mi to, je to o zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12878
12.10.10 12:12

my to takhle máme v ložnici. máme vestavnou skříň hned za dveřmi. je to o zvyku, nevadí to ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
12.10.10 12:16

Ahoj, my to mame taky tak a vubec to nevadi. Opravdu jde jen o zvyk. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
12.10.10 12:24

no ja si prave rikam,ze je to asi o zvyku,ale byla jsem proste zvykla skoro dva a pul roku mit skrin hned po ruce :wink:
Radu ahoj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4197
12.10.10 12:30

Ahojky, tak my to tak taky máme - skříň je za dveřma v ložnici a neva - ještě navíc mám pocit, že jak ta skříň není vidět otevřenými dveřmi, tak je ten pokoj jakoby větší :wink: . Neboj Tami, zvykneš si :-D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15372
12.10.10 12:40

Taky mám skříň schovanou za dveřmi :lol: No, pokud nemáš prádlo úhledně do komínků (to je u Lukyho věcí absolutní sci-fi, protože mi pomáhá rovnat), tak skříň za dveřmi má i tu výhodu, že když do ní polezeš, tak nikdo neuvidí obsah :-P My tedy máme starou s otevíracími dveřmi a moc bych si přála šoupačky, abych ty dveře nemusela skoro zavřít :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
12.10.10 13:26

ahoj i já se přidávám v pokojíčku máme velkou skříň za dveřma nevadí mi to je to o zvyku :palec: :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
12.10.10 14:22

Ahoj, taky to tak máme - v ložnici. Až tak často tam nechodím, takže mi to nevadí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
16.10.11 00:11

Ano, je to praktické.;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu