Pokračovací autosedačka na kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ayra.5
Kecalka 492 příspěvků 08.05.18 19:50
Pokračovací autosedačka na kočárek?

Ahojte maminky, možná je to hloupý dotaz, ale napadlo mě zda neexistuje nějaký typ pokračovací autosedačky, která by se dala nacvaknout na kočár místo sportovní nadstavby. Začala jsem vybírat sedačku místo vajíčka, které teď používáme a zajímalo by mě, zda to něco takového existuje - na netu jsem nic nenašla, ale ani moc nevím pod čím to hledat. Uvítala bych to hlavně proto, že budu muset po každé jízdě autosedačku z auta vypakovat a odnést 3 patra do bytu (společně s kočárem, prckem, nákupem, kabelou atd), takže by bylo jednodušší prostě ji nacvaknout na podvozek. Další důvod je, že občas cestujeme vlakem do zahraničí a tam nás vyzvedávají autem tzn. potřebuju kočár i sedačku. S vajíčkem to teď je paráda, ale pak nevím jak se budu přepravovat… :think: :mrgreen:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63304 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 19:53

@ayra.5 A proč bys musela po každé jízdě sedačku vyndavat? 8o A jinak ne, nic takového neexistuje. A pro zahraničí bude ideální, když si oni nějakou půjčí / pořídí, protože stěhovat sedačku 9-18 někam vlakem je dost nereálné (no, upřímně stejně nereálné je ji společně s dítetem, kočárem a taškou odstěhovat domů).

Příspěvek upraven 08.05.18 v 19:54

pikola
Neúnavná pisatelka 19267 příspěvků 08.05.18 19:54

Ne. Proč by jsi tu sedačku vyndavala? Ty větší sedačky se v autě normálně nechávají. Jsou dost těžké :nevim:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 08.05.18 19:56

Obávám se, že taková sedačka není, jinak ta větší sedačka se z auta většinou už nevyndava, pokud to není nezbytně nutné.

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 08.05.18 20:17

Hlavně bych chtěla vidět tu konstrukci kočárku, který unese tu autosedačku, dítě a nějaké ty tašky a tak…

Tahat bych to teda nechtěla.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 08.05.18 20:32

O zadne takove nevim. Mne staci ji tahat mezi dvema auty parkujicimi par metru od sebe, sedacka v kategorii 9-18 kg je dost tezka. Pak v te dalsi 15-36kg jiz to zase neni tak hrozne, ale v te druhe kategorii tezka je.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:34

No taky jsem nad tím kdysi uvažovala, pořád řešit jestli budou nebo nebudou mít sedačku až tam přijedu kočárkem… ale bohužel no
pokud bereš domů sedačku a dáváš ji pak do jiného auta tak asi raději kup druhou :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63304 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 20:47
@Rive píše:
Hlavně bych chtěla vidět tu konstrukci kočárku, který unese tu autosedačku, dítě a nějaké ty tašky a tak…Tahat bych to teda nechtěla.

Tak což o to, každý slušný dvoják, třeba Perego Duette, na něm mám vyzkoušené 2 děti, jedno asi 18kg a druhé cca 15 kg, plný koš a odrážedlo a pohoda, ale tedy do schodů bych to nosit nechtěla :mrgreen:

ayra.5
Kecalka 492 příspěvků 08.05.18 21:15

Tak to je fakt Škoda :( hlavně jak pise @Doe_Jane proste pořad pak člověk misi řešit jestli náhodou. Nepojede autem :zed:
Jde o to, ze naše auto je manželův“zdroj příjmu” :lol: a proste to tam napevno mít nemůže… :think:
Ale mate pravdu ze takový kočárek by asi musel být docela tank aby to unesl

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63304 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 21:18

@ayra.5 Přemýšlím jaký zdroj příjmu to auto může být, že tam nemůže být sedačka :think:

ayra.5
Kecalka 492 příspěvků 08.05.18 21:23
@j.a.n.i1 píše:
@ayra.5 Přemýšlím jaký zdroj příjmu to auto může být, že tam nemůže být sedačka :think:

Když to musíš vědět, tak je taxikář a většinou vozí 3-4 osoby s kuframa a se vším, takže tam opravu sedačka být nemůže ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >