Pokračovat s ním dál, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 17:43
Pokračovat s ním dál, nebo ne?

Ahoj,

mám přítele - já 35, on 54, 4 měsíce spolu - nádhera, pak 3 měsíce konec (rozbroj kvůli jeho ex), ukecala jsem ho, že v tom má prsty ona, tak pak 9 měsíců spolu, pak zase na 7 měsíců bez něj, teď se začal zase ozývat. Chce si mě udobřit super dovolenou.

Šly byste do toho? Ty měsíce s ním byly krásné, ale je cholerik a hned startuje, tak jsme se chytli, když nedostane záminku, tak jsme dlouhodobě v pohodě. Mám střídavku, když jsou děti u ex, tak jsem sama.

Nějak v tom plavu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

sarah1618
Kecalka 242 příspěvků 30.04.18 17:44

Ne, je na tebe starý

Božislava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 30.04.18 17:48

Když ho budeš mít ráda jako otce, je možné vše dát do kupy. Ale ta podmínka je nutná.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 17:49

Nech dědka plavat

Klopotkova
Echt Kelišová 7911 příspěvků 30.04.18 17:49

Jdi do toho po hlavě! :srdce:

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 30.04.18 17:53

Asi už bych nešla, možná pouze jako milence…zpestření, když jsi sama doma, ale né jako partnera.

ivašot.
Kelišová 6577 příspěvků 30.04.18 17:56
@LenaNell píše:
Asi už bych nešla, možná pouze jako milence…zpestření, když jsi sama doma, ale né jako partnera.

Vidím to stejně. Pokud od toho zakladatelka nic moc nečeká, tak proč si neužít super dovolenou. Zas ten věkový rozdíl mi tak vražedný nepřijde :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 30.04.18 17:59

:jazyk: to je teda super vztah. Dokážeš si to představit za 10 let? Navíc ten věkový rozdíl, mohl by být tvůj otec :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:00

Chce mě, rozbil si kvůli mě manželství. Já ho ale nenutila, ta jeho to vzala hákem.

Asi jako milence, nebydlíme spolu a spolu ani bydlet do budoucna nebudeme.

Klopotkova
Echt Kelišová 7911 příspěvků 30.04.18 18:05
@ivašot. píše:
Vidím to stejně. Pokud od toho zakladatelka nic moc nečeká, tak proč si neužít super dovolenou. Zas ten věkový rozdíl mi tak vražedný nepřijde :think:

Ten věkový rozdíl je super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:11
@Klopotkova píše:

Má minimálně tři kamarády, kteří to mají stejně a mají s nimi i děti, někteří si ty přítelkyně dokonce vzali.

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 30.04.18 18:20

A on si te chce vzit? Proc spolu nebydlite?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:24
@Klopotkova píše:

to máš též takového dědouše nebo co že jsi z toho tak hotová :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27382 příspěvků 30.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

mám přítele - já 35, on 54, 4 měsíce spolu - nádhera, pak 3 měsíce konec (rozbroj kvůli jeho ex), ukecala jsem ho, že v tom má prsty ona, tak pak 9 měsíců spolu, pak zase na 7 měsíců bez něj, teď se začal zase ozývat. Chce si mě udobřit super dovolenou.

Šly byste do toho? Ty měsíce s ním byly krásné, ale je cholerik a hned startuje, tak jsme se chytli, když nedostane záminku, tak jsme dlouhodobě v pohodě. Mám střídavku, když jsou děti u ex, tak jsem sama.

Nějak v tom plavu.

já bych si raději našla někoho mladšího… tohle bude zase nejspíš jen na chvilku a pak pauza… jestli ti není líto promarněných let a nečekáš, že najdeš partnera se vším všudy, tak do toho jdi… já bych takového nemohla mít…
Co myslíš tím, že když nedostane záminku? Jako z tvé strany, že něco uděláš nebo řekneš blbě, co se mu nelíbí nebo prostě když mu něco přeletí přes nos (když něco čte v novinách, vidí v televizi, někdo cizí něco řekne a tak), tak je zle? Stojí ti taková dovolená za tohle? A časem se to ještě zhorší, až se přidají třeba nějaké zdravotní problémy, ty budeš v rozpuku a budeš chtít pořádně žít a on bude úplně jinde? Jak duševně, tak fyzicky… to moc optimisticky nevidím…

arinecka
Závislačka 4823 příspěvků 30.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

Nějak v tom plavu.

Tak s ním jeď na dovču, užij si a pak mu dej záminku a je vyřešeno :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >