Reklama

Pokračovat s ním dál, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 17:43
Pokračovat s ním dál, nebo ne?

Ahoj,

mám přítele - já 35, on 54, 4 měsíce spolu - nádhera, pak 3 měsíce konec (rozbroj kvůli jeho ex), ukecala jsem ho, že v tom má prsty ona, tak pak 9 měsíců spolu, pak zase na 7 měsíců bez něj, teď se začal zase ozývat. Chce si mě udobřit super dovolenou.

Šly byste do toho? Ty měsíce s ním byly krásné, ale je cholerik a hned startuje, tak jsme se chytli, když nedostane záminku, tak jsme dlouhodobě v pohodě. Mám střídavku, když jsou děti u ex, tak jsem sama.

Nějak v tom plavu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 30.04.18 17:44

Ne, je na tebe starý

Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 30.04.18 17:48

Když ho budeš mít ráda jako otce, je možné vše dát do kupy. Ale ta podmínka je nutná.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 17:49

Nech dědka plavat

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7198 příspěvků 30.04.18 17:49

Jdi do toho po hlavě! :srdce:

LenaNell
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 30.04.18 17:53

Asi už bych nešla, možná pouze jako milence…zpestření, když jsi sama doma, ale né jako partnera.

ivašot.
Kelišová 6215 příspěvků 30.04.18 17:56
@LenaNell píše:
Asi už bych nešla, možná pouze jako milence…zpestření, když jsi sama doma, ale né jako partnera.

Vidím to stejně. Pokud od toho zakladatelka nic moc nečeká, tak proč si neužít super dovolenou. Zas ten věkový rozdíl mi tak vražedný nepřijde :think:

Markéta80
Hvězda diskuse 39267 příspěvků 30.04.18 17:59

:jazyk: to je teda super vztah. Dokážeš si to představit za 10 let? Navíc ten věkový rozdíl, mohl by být tvůj otec :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:00

Chce mě, rozbil si kvůli mě manželství. Já ho ale nenutila, ta jeho to vzala hákem.

Asi jako milence, nebydlíme spolu a spolu ani bydlet do budoucna nebudeme.

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7198 příspěvků 30.04.18 18:05
@ivašot. píše:
Vidím to stejně. Pokud od toho zakladatelka nic moc nečeká, tak proč si neužít super dovolenou. Zas ten věkový rozdíl mi tak vražedný nepřijde :think:

Ten věkový rozdíl je super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:11
@Klopotkova píše:

Má minimálně tři kamarády, kteří to mají stejně a mají s nimi i děti, někteří si ty přítelkyně dokonce vzali.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 30.04.18 18:20

A on si te chce vzit? Proc spolu nebydlite?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 18:24
@Klopotkova píše:

to máš též takového dědouše nebo co že jsi z toho tak hotová :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27229 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

mám přítele - já 35, on 54, 4 měsíce spolu - nádhera, pak 3 měsíce konec (rozbroj kvůli jeho ex), ukecala jsem ho, že v tom má prsty ona, tak pak 9 měsíců spolu, pak zase na 7 měsíců bez něj, teď se začal zase ozývat. Chce si mě udobřit super dovolenou.

Šly byste do toho? Ty měsíce s ním byly krásné, ale je cholerik a hned startuje, tak jsme se chytli, když nedostane záminku, tak jsme dlouhodobě v pohodě. Mám střídavku, když jsou děti u ex, tak jsem sama.

Nějak v tom plavu.

já bych si raději našla někoho mladšího… tohle bude zase nejspíš jen na chvilku a pak pauza… jestli ti není líto promarněných let a nečekáš, že najdeš partnera se vším všudy, tak do toho jdi… já bych takového nemohla mít…
Co myslíš tím, že když nedostane záminku? Jako z tvé strany, že něco uděláš nebo řekneš blbě, co se mu nelíbí nebo prostě když mu něco přeletí přes nos (když něco čte v novinách, vidí v televizi, někdo cizí něco řekne a tak), tak je zle? Stojí ti taková dovolená za tohle? A časem se to ještě zhorší, až se přidají třeba nějaké zdravotní problémy, ty budeš v rozpuku a budeš chtít pořádně žít a on bude úplně jinde? Jak duševně, tak fyzicky… to moc optimisticky nevidím…

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 30.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

Nějak v tom plavu.

Tak s ním jeď na dovču, užij si a pak mu dej záminku a je vyřešeno :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama