Reklama

Pokračovat ve vztahu s partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Any_87
Nováček 3 příspěvky 13.01.17 00:56
Pokračovat ve vztahu s partnerem?

Ahoj,
nějak to na mě vše padlo a ptám se sama sebe, zda má náš vztah s partnerem cenu. Přes týden je pracovně pryč, jsme spolu od pátečního večera do pondělního rána. Toto vše akceptuji, zvykla jsem si.
V týdnu kdy je sám má naprosto svůj režim - práce, pak koníčky, pivo apod.
Ale stává se, že čas od času jezdí na víkendy s kamarády, takže se pak třeba vidíme až po 14 dnech. Dnes mi jen tak mimochodem oznámil, že jde zítra s kamarádem na pivo. V době, kdy jsme měli být spolu, těšila jsem se, že budeme mít fajn společný večer.
Jsem já moc náročná anebo on je sobec? Chci toho tak moc, aby ten čas, kdy není pracovně pryč trávil převážně se mnou a jsem já ta hrozná, která ho nechce pustit na pivo?
Oba jsme rozvedení, máme každý svoje děti, v tomhle všechno funguje, až si říkám, že by byla škoda, kdyby se už děti vídat společně nemohly.
Osobně si myslím, že prostoru pro sebe má hodně, ale taky mám pocit, jestli mu nejsem tak trochu lhostejná. Anebo jen užívá „svobody“ po 15ti letém manželství?
Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 13.01.17 01:07

Celý víkend strávený s kamarády by mi vadil, pivo v pátek večer ne. Když pracuje někde pryč a víkendy by měl trávit vyhradnr jen s tebou, tak by ty kamarády musel úplně odříznout, a to by přece nebylo dobře, ne?
Jestli ve vztahu pokračovat, to musíš vědět ty. Já bych třeba takhle žít nechtěla, kdyby teď partner přišel s tím, že si našel takovou práci, měla bych s tím velký problém. Ale kdybychom spolu začali s tím, že tu práci měl dřív, než mě, a jinak bylo vše ok, asi by se to dalo snést.
Takže za mě - práce celkově - nevím, celý víkend pryč - ne, jeden večer pryč s kamarádem - ano.

Loveyoucek
Kecalka 363 příspěvků 13.01.17 02:20

Cely vikend pryc je na prd. Muj tata jezdi kamionem, od pondeli do patku je pryc a jednou za 14 dni v patek chodi na pivo s kamaradem, jeho pritelkyni to nevadi, naopak ho nekdy i vyhani aby sel :nevim:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 13.01.17 03:53
hm
@Any87 píše:
Ahoj,
nějak to na mě vše padlo a ptám se sama sebe, zda má náš vztah s partnerem cenu. Přes týden je pracovně pryč, jsme spolu od pátečního večera do pondělního rána. Toto vše akceptuji, zvykla jsem si.
V týdnu kdy je sám má naprosto svůj režim - práce, pak koníčky, pivo apod.
Ale stává se, že čas od času jezdí na víkendy s kamarády, takže se pak třeba vidíme až po 14 dnech. Dnes mi jen tak mimochodem oznámil, že jde zítra s kamarádem na pivo. V době, kdy jsme měli být spolu, těšila jsem se, že budeme mít fajn společný večer.
Jsem já moc náročná anebo on je sobec? Chci toho tak moc, aby ten čas, kdy není pracovně pryč trávil převážně se mnou a jsem já ta hrozná, která ho nechce pustit na pivo?
Oba jsme rozvedení, máme každý svoje děti, v tomhle všechno funguje, až si říkám, že by byla škoda, kdyby se už děti vídat společně nemohly.
Osobně si myslím, že prostoru pro sebe má hodně, ale taky mám pocit, jestli mu nejsem tak trochu lhostejná. Anebo jen užívá „svobody“ po 15ti letém manželství?
Děkuji za názory.

Ahoj, mně to připadá divné v tom, že tě třeba někdy nevezme s sebou na ten víkend, jste přece partneři. Asi si chce užívat poté, co děti odrostly, ale ty bys chtěla pochopitelně trávit čas s ním, co mu třeba navrhnout další společný víkend? Ta práce přes týden pryč také nic moc! Ale dá se pochopit, že je pracovně mimo, jen mě udivuje, že si poté, co je týden pryč, ještě domluví víkend s přáteli, a co ty? :(

Halamka
Závislačka 3444 příspěvků 13.01.17 05:03

Bydlite spolu?
Asi zalezi, kam chces posunout vztah ty a kam on.

terien
Kelišová 7439 příspěvků 13.01.17 06:42

Chápu tebe i jeho. Asi si užívá svobody po 15 letech manželství, já bych si užívala stejně tak.

zoidberg
Extra třída :D 11462 příspěvků 13.01.17 07:20

Tak jednou je rozvedený a ty ho chceš opět svazovat? Myslím, že kamarádi jsou vždy důležitější a měl by je pěstovat. Buď ráda a využij taky svoji volnost.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47808 příspěvků 13.01.17 07:41

No, hele, kdy yb měl s těmi kamarády být?
Zaměstnání je blbý, já nevím, zda bych to dala, ale tak to je spíš tvůj problém ve výběru partnera.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 13.01.17 08:33

Celý týden je pracovně pryč, takže kamarády nesmí vidět? Snad může jít jeden večer na pivo :nevim: Celý víkend by mi vadil, kdyby to tak bylo často. Proč nechodíte spolu?

Jana525
Závislačka 4755 příspěvků 13.01.17 09:37

Jak dlouho to spolu takhle tahnete?
Me by nebavil takovy vztah a ani takovy chlap. Co mate spolecneho krom sexu? Mate si o cem povidat, mate nejaky spolecny konicek?
Prijde mi, ze kazdy od vztahu ocekavate neco jineho. Asi by chtelo si o tom promluvit a pakk se rozhodnout.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama