Reklama

Pokračující těhotenství po mispregnolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 11:58
Pokracujici tehotenstvi po mispregnolu

Ahoj chci se zeptat minuli čtvrtek a sobotu jsem podstoupila farmakologicke ukončení tehotenstvi v 6+4. Včera kuli bolestem jsem byla na gynde kde mi dr řekla ze ještě asi nejsem úplně dočištěna napsala mi antibiotika léky na docisteni a brali mi krev. Dnes mi volala ze mam hcg 4tisice což je prý týden po interupci strašně moc. Chci se zaptat zda někdo nemá s podobne špatným průběhem zkušenosti popřípadě zda po této interupci někomu zůstal plod stále v těle protože dr říkala ze těhotenství asi pokračuje tak nevím co si myslet. V pondělí jdu na kontrolu. dekuju za zkušenosti :(

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 26.01.18 12:00

Ahoj asi to mimodelozni taky, sem to tak mela nejdriv revizi a mimodelozni.

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 12:02

No dr. me strasila ze v nejhorším případě to muze byt ještě mimoděložní ale jak to ze to nezjistili na utz před tím? Byla jsem snad 4×…

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 26.01.18 12:24

@Lentilka666 to by snad poznali už na utz, že embryo není v děloze ne? Jestli jsi měla být 6+4 tt :nevim: děloha se zřejmě špatně vyčistila a zřejmě tě pošlou do nemocnice na revizi dělohy, jestli všechno neodejde samo

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 13:05

No doktorka říkala ze prý sem mohla byt těhotná jak v děloze tak i mimo ale vždyť i to mimo už by muselo byt vidět?

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 26.01.18 13:15

@Lentilka666 a to embryo melo srdicko? A bylo dobre viditelne?

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 13:23

Ano už v 6tt byla krasne vidět srdeční akce a embryo v děloze již ve 4tt…dlouho jsem se nemohla rozhodnkut nakonec jsem zvolila tuto možnost a ted sem vydesena co když to prezilo? Ja to po druhé udělat nedokážu a třeba mi to už nedovolí změnit a budu muset na kyretaz…uz tak mi ty léky málem nedali jak sem brecela ????

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 26.01.18 13:31

@Lentilka666 ja se ptam kvuli mole, ale to by takhle neslo videt. je to tve rozhodnuti a urcite sis to dobre rozmyslela, moc ti preji at najdou pricinu a hlavne kdyby bylo mimodelozni tak aby si to dobre zvladla.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 26.01.18 19:03

Me nepustily domu z nemocnice kdyz sem mela jeste naky hcg dokud nezaclo klesat az po laparoskopii klesalo po revizi naopak stouplo.

Jackie85
Povídálka 16 příspěvků 08.04.18 13:03
Mispregnol

Ahoj holky,
Z důvodu zamlkleho těhotenství jsem byla na krátké hospitalizaci a podání Mispregnolu, ma někdo zkušenost? V nemocnici jsem začala mít křeče a silné střevní potíže, po příjezdu domu to zanedlouho přešlo, bolest silné menstruace trvala cca 3 dny (krvacet jsem začala téměř hned po příjezdu domu) ale potom jsem začala mít kontrakce a ty trvají už 2 dny a jsou co 5 minut, nemůžu spat protože mě ta bolest budí a přes den mám pocit ze už z toho zešílím. Je to normální? Vím ze každý na to reaguje jinak ale je to už k nevydrzeni. Děkuji za rady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >