Pokračující těhotenství po mispregnolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 11:58
Pokracujici tehotenstvi po mispregnolu

Ahoj chci se zeptat minuli čtvrtek a sobotu jsem podstoupila farmakologicke ukončení tehotenstvi v 6+4. Včera kuli bolestem jsem byla na gynde kde mi dr řekla ze ještě asi nejsem úplně dočištěna napsala mi antibiotika léky na docisteni a brali mi krev. Dnes mi volala ze mam hcg 4tisice což je prý týden po interupci strašně moc. Chci se zaptat zda někdo nemá s podobne špatným průběhem zkušenosti popřípadě zda po této interupci někomu zůstal plod stále v těle protože dr říkala ze těhotenství asi pokračuje tak nevím co si myslet. V pondělí jdu na kontrolu. dekuju za zkušenosti :(

Reakce:
sabinka098
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 26.01.18 12:00

Ahoj asi to mimodelozni taky, sem to tak mela nejdriv revizi a mimodelozni.

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 12:02

No dr. me strasila ze v nejhorším případě to muze byt ještě mimoděložní ale jak to ze to nezjistili na utz před tím? Byla jsem snad 4×…

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 26.01.18 12:24

@Lentilka666 to by snad poznali už na utz, že embryo není v děloze ne? Jestli jsi měla být 6+4 tt :nevim: děloha se zřejmě špatně vyčistila a zřejmě tě pošlou do nemocnice na revizi dělohy, jestli všechno neodejde samo

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 13:05

No doktorka říkala ze prý sem mohla byt těhotná jak v děloze tak i mimo ale vždyť i to mimo už by muselo byt vidět?

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 26.01.18 13:15

@Lentilka666 a to embryo melo srdicko? A bylo dobre viditelne?

Lentilka666
Povídálka 16 příspěvků 26.01.18 13:23

Ano už v 6tt byla krasne vidět srdeční akce a embryo v děloze již ve 4tt…dlouho jsem se nemohla rozhodnkut nakonec jsem zvolila tuto možnost a ted sem vydesena co když to prezilo? Ja to po druhé udělat nedokážu a třeba mi to už nedovolí změnit a budu muset na kyretaz…uz tak mi ty léky málem nedali jak sem brecela ????

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 26.01.18 13:31

@Lentilka666 ja se ptam kvuli mole, ale to by takhle neslo videt. je to tve rozhodnuti a urcite sis to dobre rozmyslela, moc ti preji at najdou pricinu a hlavne kdyby bylo mimodelozni tak aby si to dobre zvladla.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 26.01.18 19:03

Me nepustily domu z nemocnice kdyz sem mela jeste naky hcg dokud nezaclo klesat az po laparoskopii klesalo po revizi naopak stouplo.

Jackie85
Povídálka 16 příspěvků 08.04.18 13:03
Mispregnol

Ahoj holky,
Z důvodu zamlkleho těhotenství jsem byla na krátké hospitalizaci a podání Mispregnolu, ma někdo zkušenost? V nemocnici jsem začala mít křeče a silné střevní potíže, po příjezdu domu to zanedlouho přešlo, bolest silné menstruace trvala cca 3 dny (krvacet jsem začala téměř hned po příjezdu domu) ale potom jsem začala mít kontrakce a ty trvají už 2 dny a jsou co 5 minut, nemůžu spat protože mě ta bolest budí a přes den mám pocit ze už z toho zešílím. Je to normální? Vím ze každý na to reaguje jinak ale je to už k nevydrzeni. Děkuji za rady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >