Pokud rozvod - tak jedině bez dětí

Anonymní
14.10.19 21:58

Pokud rozvod - tak jedině bez dětí

Ahoj, již delší dobu zvažuji rozvod. S mužem jsem v manželství teprve něco přes dva roky ale hádky jsou téměř na denním pořádku. Je to hlavně kvůli tomu ze je neuvěřitelně a nezdravě závislý na svých rodičích a chtěl by abych byla minupulovana stejně jako on. Od sameho začátku mě vodí za nos a neuznává mě jako manželku. Další velký důvod k hadkam je jeho vysazenost a v jistých chvílích nenávist k me sedmileté dceři z prvního vztahu. Jsou dny kdy je na ni hodný ale jsou i dny kdy ji neustále buzeruje, vše mu na ni vadí a byla i situace kdy ji držel pod krkem. Spolu máme dvě děti, 1,5 roku a 3mesicni. Jsou dny kdy vadí když se moje dcera z prvního vztahu s našimi dětmi mazli, když je společně fotim. Když 1,5 leta říká její jméno. Začne pak dávat najevo ze rodina jsem já, on a dvě mladší dcerky. Také hledí kolik toho nejstarší dcera sní. Mladší dcerka muže sníst klidně tři jogurty za den ale starší když si vezme jeden už se mu to nelíbí. Také se stalo ze ji nechtěl dávat ovoce ze zahrady od jeho rodičů. Prý má ovoce u babičky (když jede na víkend ke svému biologickemu otci). On ví jak moc mě to psychicky ničí. Já mě to trápí a bolí. Pak ho to přejde, omlouvá se. Řekne ze to tak nemyslel. Ze ji má rad. Něco ji třeba koupi a par dni je to v pohodě. Pak se ale zase něco stane a nanovo. Většinou je to následkem hádky kvůli jeho rodičům. Důvodem bývá to, ze se manžel stále chová jako poslusne dítě, které by je nejraději navštěvovalo minimálně ob den. Bydlíme v jednom městě. Já jsem názoru ze je na nich závislý, hlavně na své matce. Kdysi jsem zjistila ze ji z práce volaval a řešil s ni naše hádky. Všechno ji říkal. I me niterni věci to mě trápí s ni řešil a ona to pak všechno říkala i jejich tátovi. Rozebírali mě od A do Z. Po svatbě jsem také zjistila ze mu rozmlouvala abychom měli tak brzy děti a co se týká svatby na to měla také narážky. Svým způsobem spolu o manžela bojujeme. Ona je zvykla ze byla středem pozornosti jak od manžela tak od jejich dvou synu a pak se najednou jeden syn oženil a pozornost přešla i na mě. Jenže manžel nemá koule a hraje na obě strany. Například před par dny jsem zjistila ze spolu s ni řešili ze moje nejstarší dcerka chovala u nich na zahradě mladší dcerku. Žalovali mu to, on u toho nebyl. To mu zase samozřejmě vadilo a ona tohle moc dobře ví. Podsouvá mu tyto věci. Když jsme se kvůli tomu hádali řekl mi ze moji dceru nemá rada stejně jako on. Zkratka hádáme se kvůli jeho přístupu k našemu manželství a on si bere jako zbraň moji dceru protože ví ze mě to bolí. Je schopny se se mnou na něčem domluvit ale pak přijede od rodičů ( já zůstávám doma a on tam jezdí sám s prostřední dcerou) a přijede s úplně jiným názorem než jsme se domlouvali - samozřejmě s názorem podle jeho rodičů. Pak se začneme hádat a důvod k hadkam? Za vše muže moje dcera. Já pak řeknu ze bude lepší se rozvést, ze bude nám oběma lépe a on řekne ze nenechá rozbor naši rodinu. Ze nedopustí aby jeho dcery vyrůstali s moji nejstarší dcerou a ne s nim. Ze prý moji dceru raději zabije. To ze ji zabije mi řekl už několikrát. Po vychladnutí zase lituje a chová se jako milius. Dnes byla bohužel hádka kvůli tomu ze já si nesmím dovolit dat dceru k mým rodičům na par dni bez konzultace s nim ale on byl včera u svých rodičů a dnes mi oznámil ze k nim dcera půjde na víkend. Jen jsem řekla ze se nezachoval dobře, ze bych uvítala kdyby se mnou konzultoval jestli tam půjde, protože já bych si tohle u své rodiny dovolit nemohla a navíc vždy o všem stejně rozhoduje on a já ho poslechnu. Tohle vyvolalo obrovskou hádku. Řval po mne, před dcerami mi nadával do ku, do pi… řekla jsem mu ať už mě nechá. Šla jsem do vedlejší místnosti a on za mnou přiletěl a chytil mě pod krkem. Není to poprvé co mě škrtil. Po nějaké době se zase začal omlouvat. Já už nemůžu. Jsem psychicky na dne. Když mu řeknu ze odejdu vyhrožuje mi ze jedine bez našich dvou děti. Přestěhovala jsem se do stejného města ze kterého jsou jeho rodiče. On tu má zázemí u rodičů. Ti mají dům a on spoléhá ze by byt prodal a šel by bydlet k nim. V pohodě by se tam vlezli. Dům mají obrovský. Já mám rodinu 110km odtud. Navíc rodiče bydlí v bytě 3+1 kam v jsme se nevešli. Musela bych si najít svůj byt. Tento byt ve kterém bydlíme je jeho. Bral si na nej hypotéku tesne před svatbou a je napsaný pouze na nej. Je si vědom ze je asi ve výhodě. Má tu větší zázemí. Navíc dcera začala chodit do první třídy takže není tak snadné sbalit se ze dne na den a odejít. Manžel tvrdí ze by mi stejně soud nedal obě naše děti, ze už mám u sebe nejstarší dceru a nebyla bych schopna je všechny uživit. Přitom ví moc dobře ze toho schopna jsem. Co myslíte? Opravdu by mi je soud nedal? Jaké mám šance? A jak to vlastně je když manžel nesouhlasí s rozvodem? Muže se vůbec matka odstěhovat s dětmi 110km daleko od místa kde jsou nahlášeny teď? On mi tvrdí ze pokud odejdu, byt jen ke svým rodičům, nahlásí to jako únos. Zmuzu vlastně něco nebo si to musím nechat líbit a žít v tomhle dal? Možná by bylo dobře zmínit ze i manžel má z prvního vztahu dítě. To ale nevídá. Nestojí o nej. Pouze platí alimenty. Vymlouva se na to ze by musel jeho matku zabit kdyby ji při vezvedavani dítěte musel vídat. Prihledl by k tomu soud? Já se lecim na deprese. Argumentuje tím, ze by mi stejně soud děti nedal. Ze jsem psychopat. Ze by jim bylo lépe u nej. Prosím poraďte. Co byste dělaly na mem místě? Sebrali byste odvahu a odešli od nej? Odstěhovali se 110km daleko? Nebo mi opravdu hrozí ze by mu mohlo minimálně jedno dítě svěřit do pece? Když se s nim snažím po dobrém dohodnout nestojí o to. Stojí si za svým. Abych ho jen nepomlouvala, umí uvařit, pomoct mi s úklidem bytu, nakoupí, pomáhá mi s dětmi. Má i dobre vlastnosti. Prosím poraďte. Mám nějakou naději? Šli byste od nej? Moc děkuji. A těm, které mi budou chtít psát jak jsem blba, to si prosím odpustte, to já sama vím moc dobře. Omlouvám se za chyby ale jsem po dnešku na dne. Už nevím co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13240
14.10.19 22:06

Proč si s někym takovým děláš 2 děti? 8o sebrala bych se už ve chvíli kdy by rekl jediné křivé slovo proti nejstarší dceři. Proste se odstehuj k rodičům, děti ti neseberou, jsou malé, rozdělovat je nikdo nebude, chlap bude muset platit alimenty dětem i tobě. Soud nechává zpravidla takhle malé děti v péči matky. Nenech se zdeptat, jenom vyhrožuje a straší tě, aby měl na tebe páku a tys mu neutekla. A že nemá zájem o první dítě bude pro tebe velké plus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47086
14.10.19 22:10

Ten psychopat ti sikanuje, diskriminuje nejstarsi dite a ty se ptas, jak se mas chovat?
Psychopat je on. Nenech se zastrasit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 22:10

@Kriss Tina K dceři se tak začal chovat až když jsem byla těhotná a druhá dcerka byla neplánovana. Stále jsem doufala ze se změní. Sliboval. Bohužel. Teď už vím ze tohle by se asi nikdy nezměnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
13474
14.10.19 22:13

Dočetla jsem do půlky a děláš si prd.el?!?! Proč s tím krete.nem nevyrazíš dveře? Co jsi to za mámu, že tohle dopustíš :zed: :pocitac: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10821
14.10.19 22:14

Tak předevím bych si začala dokumentovat jeho vyhrožování, škrcení a podobné výlevy. Pak bych se s ním rozvedla. Děti s největší pravděpodobností svěří do tvé péče. To už by jsi musela být feťačka, aby takhle malé děti svěřili otci. Pokud jste manželé, tak opravdu děti nemůžeš unést. Až budete rozvedení, tak to je jiná. Tam opravdu potřebuješ jeho souhlas na odstěhování do jiného města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13240
14.10.19 22:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina K dceři se tak začal chovat až když jsem byla těhotná a druhá dcerka byla neplánovana. Stále jsem doufala ze se změní. Sliboval. Bohužel. Teď už vím ze tohle by se asi nikdy nezměnilo.

Lidi se nemění a když tak spíš jenom k horšímu. Měla jsi utéct už těhotná. Tak to neprotahuj a jdi od toho psychopata, než mu totálně rupne v hlavě a holce neco udělá… Mysli už jenom na tu nejstarsi dceru, jaký má dětství a jak se musí cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
14.10.19 22:15

Co to je za magora když vyhrožuje, že zabije tvoje dítě a nebo bývalou manzelku? Psychopat je on a ne ty. Je to manipulator a ano určitě bych od něho odešla, resp.bych si ho nikdy nevzala a už vůbec s ním neměla děti. Omlouvám se za upřímnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
14.10.19 22:15

Takoveho kr*pla bych hnala. A ty si hloupa ze nechavas nicit sve dite. Promin. Ale chudinka mala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
14.10.19 22:16

Ja si to zazila. jsou takovy smejdi. Fakt od nej odejdi. Bude hur. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
14.10.19 22:19

Přečetla jsem půlku a jako proboha :zed: neříkej mi, že tohle nedělal dřív k tvé dceři a začali to zničehonic. Tomuhle přece nemůžeš přihlížet.. Jednej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3319
14.10.19 22:20

Jednou by takovej kus hovna řekl, že zabije moje dítě a už by mě neviděl a mohl by se omlouvat, jak by chtěl. Vyndej si hlavu ze zadele a zdrhej tak rychle, jak to jen umíš. Včera bylo pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56378
14.10.19 22:20
@Anonymní píše:

A to svy dítě taky přestal vídat až když jsi byla těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 22:23

@JancaS84 I mne vyhrožuje ze mě zabije když mu řeknu ze se chci rozvést. Rekne ze nesnese abych rozbila rodinu. Byla s jiným mužem. Abych nebyla s nim. Ze si mě bral abych s nim byla do konce života. S tím si mě bral a tak to i bude. Pak řekne ať si jdu ale bez děti. A takhle pořad dokola mění názory.

• Nahlásit
  • Citovat
140
14.10.19 22:23

Normální chlap nevyhrožuje zabitím dítěte, něco takového vůbec nevypustí z pusy. A už vůbec si neumím představit, že by mě takhle hrubě nadával nebo škrtil. Je to s prominutím magor a nebyla bych s ním ani minutu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama