Pokusil se mě zneužít

Anonymní
20.4.21 16:13

Pokusil se mě zneužít

Ahoj, v neděli jsme u nás s přítelem pozvali pár kamarádů, neměla to být přímo párty, ale jen večeře. Kamarád přítele ale přivezl alkohol a nebylo ho zrovna málo… prý přítele špatně pochopil, to jsem mu vůbec nevěřila, byla jsem u toho když s ním přítel telefonovál. Tak nás teda přesvědčil, ať je už ta párty. Hrozně moc pil, já jsem mu několikrát říkala ať tak nepije, i přítel mu to říkal, ale on nás neposlouchál. Když ještě všichni včetně přítele pařili, šla jsem si lehnout. Asi tak za 20 minut za mnou přišel ten kamarád, vůbec se mnou nemluvil jen se na mě tak divně koukal. Chtěla jsem jít pro přítele, ale on mi v tom zabránil, dál mi ruku přes pusu, tak jsem ani nemohla křičet. Pak na mě začal různé sahat, když mě chtěl líbat tak jsem ho nějak odstrčila. Hned se mi omlouvál, že je moc opilí a že si vůbec neuvědomil co dělá. Já jsem pak měla nějaký zkrát, docela dost jsem ho zbila, on se vůbec nebránil. On teda všem řekl, že blbé zakopl a spadl. Nevím, jestli to říct příteli a i přítelkyní toho kamaráda a jestli to třeba nemám nahlásit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
773
20.4.21 16:18

Vím, že se o tom mluví špatně ale přítelovi bych to ihned řekla. + bych se s dotyčným okamžitě přestala bavit. Jeho přítelkyni bych to neříkala… Té by to asi poté sám musel vysvětlit, proč jste se přestali kamarádit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
20.4.21 16:19

Nehledě na to, že ho chlast absolutně neomlouvá! Můj nejlepší kamarád se tolikrát tak opije, že má snad otravu a v životě na mě v takovém kontextu nesáhl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
20.4.21 16:19

Přítelovi bych to řekla, aspoň by ho víckrát nepozval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 16:22

Nejspíš máte pravdu, přítelovi to řeknu jen mám strach aby něco nevyvedl.

• Citovat
  • Nahlásit
8070
20.4.21 16:23

Tak vzhledem k tomu, zes mu dala solidni nakladacku, mela bych strach, aby pak nepopotahoval on tebe. Nicmene ani alkohol nikoho neomlova, aby druheho osahaval proti jeho vuli.
A nechlastejte, kdyz se chovate jako primitivove. Partnerovi to rekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
20.4.21 16:28

@ontarova.stara No snad ne. Přeci jen on začínal s něčím špatným a troufám si říct, že mu zakladatelka na zdraví neublížila. Prostě sebeobrana. :nevim: Já bych to ani nehnala do nějakých extrému. Říct to partnerovi a utnout přátelství. Dál bych se v tom nešťourala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8070
20.4.21 16:32
@meduzka23 píše:
@ontarova.stara No snad ne. Přeci jen on začínal s něčím špatným a troufám si říct, že mu zakladatelka na zdraví neublížila. Prostě sebeobrana. :nevim: Já bych to ani nehnala do nějakých extrému. Říct to partnerovi a utnout přátelství. Dál bych se v tom nešťourala.

Ja toho typka nijak neomlouvam, jen upozornuji, ze kdyz to nahlasi a rekne jeho pritelkyni, bude se citit zahnany do kouta a snazit se to preklopit na zakladatelku. A na rozdil od ni ma viditelne stopy konfliktu. Takze s tim je treba kalkulovat, aby to pak obet neodnesla za agresora.
Takze rict partnerovi a utnout kontakty. Asi bych se casem postarala, aby se to to jeho devce dozvedelo. A uz je na ni, jak s tim nalozi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
20.4.21 16:35

@ontarova.stara Jojo já vím. V tom máš samozřejmě pravdu. Jak jsem psala… Též bych to nehnala do extrému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5929
20.4.21 16:57

Řekla bych to příteli. Nikam bych to nenahlasovala, už vůbec ne v téhle době, jelikož jste měli party. Není to náhodou teď zakázané? :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5114
20.4.21 17:14

Jdi na PČR a tam nahlaš, že jsi organizovala nelegální párty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9671
20.4.21 17:16

Poslední dobou samá témata o skoro zneužití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31130
20.4.21 17:16
@Anonymní píše:
Ahoj, v neděli jsme u nás s přítelem pozvali pár kamarádů, neměla to být přímo párty, ale jen večeře. Kamarád přítele ale přivezl alkohol a nebylo ho zrovna málo… prý přítele špatně pochopil, to jsem mu vůbec nevěřila, byla jsem u toho když s ním přítel telefonovál. Tak nás teda přesvědčil, ať je už ta párty. Hrozně moc pil, já jsem mu několikrát říkala ať tak nepije, i přítel mu to říkal, ale on nás neposlouchál. Když ještě všichni včetně přítele pařili, šla jsem si lehnout. Asi tak za 20 minut za mnou přišel ten kamarád, vůbec se mnou nemluvil jen se na mě tak divně koukal. Chtěla jsem jít pro přítele, ale on mi v tom zabránil, dál mi ruku přes pusu, tak jsem ani nemohla křičet. Pak na mě začal různé sahat, když mě chtěl líbat tak jsem ho nějak odstrčila. Hned se mi omlouvál, že je moc opilí a že si vůbec neuvědomil co dělá. Já jsem pak měla nějaký zkrát, docela dost jsem ho zbila, on se vůbec nebránil. On teda všem řekl, že blbé zakopl a spadl. Nevím, jestli to říct příteli a i přítelkyní toho kamaráda a jestli to třeba nemám nahlásit?

Přiteli to řekni, ať příště deb. ilní kamarády, co ani neumí pít, nezve. Je docela s podivem, že si zvete rúznorodou společnost v době, kdy se můžete nakazit. Ožralí tuplem. Na policii bych to hlásila v případě, že by tvoje ne ignoroval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16331
20.4.21 17:19

Nenahlašuj to, příteli se svěř a už ho nikam nezvěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20983
20.4.21 17:19

Nechlastejte, když to neumíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu