Pokusy o miminko a velká bolest břicha

3.8.20 08:25

Pokusy o miminko a velká bolest břicha

Ahoooj. Zhruba před dvouma měsícema jsem byla na operaci cyst (5cyst dohromady 10cm).Měla jsem je za dělohou a některé byli i omotané v retizkovem tvaru okolo vejcovodu. Hrozilo mě že mi ho vezmou ale nakonec to dopadlo dobře. Všechno ale začalo tím že jsem měla strasny bolesti břicha, jela jsem na pohotovost a přišli mi na to. Paní doktorka mi řekla že je dost možné že nám ty cysty bránili otěhotnění. Teď jsem začala pracovat a zvurba tři týdny pracuji (13ky v kuchyni) a bolesti břicha se mi opět vrátili, byla jsem znova u doktorky a ta mi řekla že je dost možné že mám srůsty a že mě tlačí na střeva a z toho že mi je i na zvracení a že buď dostanu menstruaci nebo že jsem těhotná. Před operací jsem měla mesicky vždy okolo 14.-15. Po operaci až 29. Zadala jsem si tedy do kalendáříků svoji novou menstruaci aby jsme s přítelem věděli kdy máme plodné dny a aniž by jsme to věděli tak jsme měli styk 13.tedy přesně v ten nejplodnější den. Dále jsme měli styk 27.coz by tak zhruba odpovídal plodným dnům když jsem měla menstruaci 14. 29.jsem ale dostala měsíčky ????. Čtyři dny jsem to měla ale málo a 5.den (tedy včera) jsem měla pouze slabý růžový,,výtok" který jsem měla pouze včera když jsem se utřela. Včera i dnes jsem si dělala test a byl negativní tak jsem akorat smutná. Celou noc mě opět bolelo břicho, mam nutkání chodit na velkou a navaluje se mi. Je mi divně už někdy dva týdny před menstruaci. Všechno mě smrdí, navaluje se mi, mám křeče v břiše, víc mě bolí prsa, píchá mě pod prsama a jsem dost náladová. Vůbec nevím co mám dělat ????..dnes jsem musela zůstat doma protože mi fakt není dobře a 13ku bych v tom teple v kuchyni opravdu nezvládla. Dnes jdu k doktorce, myslíte že bych mohla být těhotná a mít zvýšený HCG v krvi když se ukazuje až po 8.dni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4912
3.8.20 09:03

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
3.8.20 09:21

To jako jdeš vážně k doktorovi jen proto, ze ti všechno smrdí i když jsi měla menstruaci a mas negativní test??? Ti gyndari jsou fakt chudáci, když tam chodí samé bláznivé ženské které si vsugerovavaji příznaky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 09:37

@Synekdoche7 bojím se abych neměla třeba zpátky cysty. A dost podobně mi bylo zle když mi na ty cysty přišli tak mám prostě strach a navíc potřebují normálně fungovat v práci. Skrz koronu jsem přišla o práci a musela jsem být doma čtyři měsíce. Pri poslední návštěvě u doktorky mi bylo řečeno že bych si měla vzít neschopenku ale tu si opravdu vzít nemůžu. Navíc plno ženskych má menstruaci i když jsou tehotne a některé dokonce tvrdí že by se měl test dělat až týden po menstruaci. Tak jsem jen chtěla poradit a ne aby mi nějaká ženská řekla že jsem blázen. Ano, přeji si miminko z celého srdce a třeba jsem si to jenom vsugerovala. Ale třeba taky ne a mám nějaký problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20037
3.8.20 09:57

Mozna tomu uplne nerozumim… Ale, kdyz nejsi tehotna, co cekas, ze s tebou dva mesice po laparoskopii udelaji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3219
3.8.20 09:57

:zed: Těhotenství je asi tak pravděpodobné, jakoze se já stanu Dalajlamou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama