Reklama

Pokuta od PČR 500kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 14.03.18 14:54
Pokuta od PČR 500kč

Zdravim,
Mam takovy mensi problem. Cca pred dvema mesici pritel dostal pokutu za parkovani v protismeru. Auto je napsane na me. Pritel to nezaplatil a po mesici nam prisel dopis od soudu ohledne zaplaceni do 17. Unora (posledni vyzva). Pritel to zase nezaplatil, dala jsem mu na to penize, kazdy den mu to omylala (ma auto, tak at tam sjede. Bydlime ve vetsim meste). No, ted mi prisli na mou starou adresu (kde bydli sestra) dopis od soudu. Vim ze to je kvuli te pokute, jen nevim co ocekavat. Co myslite ze tam bude? Jedu si pro to v patek. Jsem v praci a mam nervy na dranc. :zed: Dekuju

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.03.18 14:55

Zrejme bych rekla ze druha vyzva. Kazdopadne uz to zajet zaplatit sama ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 14.03.18 14:57

Tak zřejmě tam bude asi exekuce jestli je to ohledně pokuty, co jiného..
jinak nechápu..to dneska neznáte převod peněz z účtu na účet? ( dala jsem mu na to peníze a on to nezaplatil..- jako promin je to jeho průser, ale auto je tvoje a je jasné že všechno pujde na tvé jméno..to si nemohla ti peníze poslat ty? nebo je tam zavést?

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 14.03.18 14:57
@Nicollka1993 píše:
Zrejme bych rekla ze druha vyzva. Kazdopadne uz to zajet zaplatit sama ;)

od soudu určitě nepřijde výzva o zaplacení pokuty..to si dělá magistrát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 15:01

Promiň, ale je to tvoje blbost. Pokuta jde za tebou, jako za vlastníkem auta. A pokud si poprvé viděla, že se přítel na platbu vykašlal, měla si to jít zaplatit ty. Počítej s navýšením pokuty o správní řízení a doufej, že už to nepředali exekutorovi, protože to už by pak bylo v řádu desetitisíců.

Omlouvám se za anonym, ale jako blbec mám nick své jméno a nechci být na netu dohledatelná.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.03.18 15:02
@smurfka píše:
od soudu určitě nepřijde výzva o zaplacení pokuty..to si dělá magistrát.

psala ze ji od soudu prisla i ta posledni vyzva, tak jsem pochopila ze se tim soud zabiva :think: nevadii :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 14.03.18 15:03

Opakuju že soud neposílá výzvy na zaplacení pokut dopravních..
tohle si řeší magistrát..( nedávno jsem taky platila pokutu )
a jestli to byla poslední výzva a vy nezaplatili a ted došlo něco ze soudu může se už jednat o exekuci.

Příspěvek upraven 14.03.18 v 15:03

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 14.03.18 15:03

@DeniSsM a proč to prostě nedojedeš zaplatit? to je jednoduchý jak facka…

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 14.03.18 15:11

@smurfka auto je jeho, jen je napsane na me, ma exekuci. Samozdrejme ze sem mohla, premyslela jsem o tom kdyz uz byl vztek. Jen makam 12 hodin a o volnu bych musela jet mhd pres cele mesto tam i zpet (nemam ridicak). Tak jsem spise chtela at tam jede autem ma to kousek od prace v ktere taky jezdi. Myslela sem ze to fakt zaplati snad po 10 co jsem mu to rekla.. Blbost

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 14.03.18 15:13

@smurfka sestra mi psala ze je to od soudu, takze to uz mozna resi. A ano omlouvam se predtim to byla posledni vyzva z magistratu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 14.03.18 15:15
@DeniSsM píše:
@smurfka auto je jeho, jen je napsane na me, ma exekuci. Samozdrejme ze sem mohla, premyslela jsem o tom kdyz uz byl vztek. Jen makam 12 hodin a o volnu bych musela jet mhd pres cele mesto tam i zpet (nemam ridicak). Tak jsem spise chtela at tam jede autem ma to kousek od prace v ktere taky jezdi. Myslela sem ze to fakt zaplati snad po 10 co jsem mu to rekla.. Blbost

není jeho..jestli je napsané na tebe, je tvoje :mrgreen:
prosimtě víš že existuje internetbanking?
no to sis vybrala..chlapa s exekucí a ted další na tebe..no uvidíš co to nakonec bude, třeba ne.. :nevim:
ještě mu řekni že jestli to je exekuce, tak první na co šáhnou je jeho/tvoje auto..
chtěl si ho před exekucema uchránit tak ho napsal na tebe a ted :o))) jj boží mlýny

mag
Extra třída :D 11018 příspěvků 14.03.18 15:28

@DeniSsM soud tohle opravdu neřeší. Takze asi jinej průšvih.

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 14.03.18 15:29
@mag píše:
@DeniSsM soud tohle opravdu neřeší. Takze asi jinej průšvih.

ono to už může být exekuce…tyhle pokuty chodí celkem rychle..žádné čekání rok než se někdo rozhodne to zaplatit.. :nevim:

mag
Extra třída :D 11018 příspěvků 14.03.18 15:39

@smurfka exekuce ze státní správy nechodí přes soud.

potvurka89
Závislačka 2720 příspěvků 14.03.18 15:39

Být tebou tak až bych měla volno tak bych vzala všechny dopisy co přišli a šla to zaplatit aby sis jednou na to nemusela brát půjčku. A s přítelem si o tom promluv s auty jsou docela pak problémy když je psané na tebe. Jinak za pokutu při parkování v protisměru jsem se slušně zasmála.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama