Reklama

Bolest břicha po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Weronika
Nováček 2 příspěvky 06.11.08 22:16
Polest břicha po sexu

Poslední půl rok mě bolí po sexu břicho a v podbřišku. Bolest je bodavá, intenzivní a přestane cca po 5-10min. Čím víc se hýbu tím víc to bolí, takže zůstávám úplně v klidu ležet, ale i to je k nevydržení.
Byla jsem u gynekoložky a ta mi řekla, že se tkáň uvnitř pochvy prokrví natolik, že je přecitlivělá. Mě se to nezdá, protože bolest je často provázená studeným potem, třesem a brněním v celém těle. Když to shrnu jsou to muka. Chtěla bych se zeptat, jestli se některá z vás setkala s podobným problémem nebo zda neví, o co by mohlo jít. Musím podotknout, že ne po každém styku se bolest objevuje. Je to spíš každý druhý-třetí styk.
Děkuji mockrát.

Veronika

Reklama

Reakce:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 07.11.08 13:01

Myslím, že by se klidně mohlo jednat i o cystu ( měla jsem ji ve 20 letech a cítila jsem po sexu to samé) Být tebou navštívím spíše gynekologa muže, ženy toto mnohdy zanedbají.
Kdyby si toho moje laskavá gynekoložka všimla ( a to jsem tam byla během 3 měsíců s bolestí a ona furt, že to praskne samo a že to má každá…)
Takže kdyby si toho všimla, nemusela jsem přijít o pravý vaječník a vejcovod!

Jdi k jinému doktorovi a žádej SONO!! Zdraví máme jen jedno..
Hodně štěstí!!

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 07.11.08 16:43

I me se to zda jako cysta. Utikej rychle na ultrazvuk !! Treba mela ale doktorka pravdu a nic se neprokaze, ale alespon budes klidnejsi. Verim, ze i to prokrveni se da lecit, prece nebudes mit takove bolesti az do konce zivota ( nebo aspon do 70 :wink: )

nat02
Závislačka 2786 příspěvků 07.11.08 21:24

Presne takhle to mela kamaradka, taky ji gyndr uklidnovala…pak ji dokonce posilali se strevama…az zacala zniceho nic krvacet a v nemocnici objevili nekolik prasklych cyst!!! Urcite si zajdi na poradne vysetreni, nechci strasit ale normalni to urcite neni.

N.

Weronika
Nováček 2 příspěvky 10.11.08 12:35
Dekuju

Dekuju moc za rady,

urcite vymenim gynekologa a hned pujdu na sono. Stve me, ze takhle doktori prehlizeji mozne priznaky neceho vaznejsiho.

Jeste jednou diky

Deninka77 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.11 20:22

A máš tu bolest i při sexu ? Mě se děje poslední dobou to samé, ale tu bolest už cítim při sexu.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 30.10.11 21:00

já měla tento problém jednou, nechápala jsem co se mi to děje a nikdy se to nezopakovalo, nenapadlo mě, že by mohlo jít o cystu- také jsem ale už nějakou měla, takže je to klidně možné

bolesti při styku nebo po něm se vyskytují u různých gyndařských problémů jako endometrióza, záněty, srůsty…pokud se to opakuje, tak to rozhodně není v pořádku a přeju, ať nový Mudr nic nepodcení

makouš 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.12 19:22

Dobry den ja bych se chtěla zeptat , ja jsem měla pohlavní styk 23.3 .2012 bez ochrany a tet 6nebo 7 den mě bolí břicho ale nevím proč moc se bojím abych nebyla těhotna .V březnu jsem měla dostat nějak 21 .3 .2012 menstruaci a furt nic a aj kdyš jdu na malou tak mě palí je to normalní a ještě kdyš jsem sním měla pohlavní styk tak mě postříkal semenem na prsa a ja jsem to utřela papirovím kapesníčkem a pak jak jsem došla dom tak jsem se dívala do vagíny a strčila jsem tam prst myslíte že budu těhotna ??Děkuji moc MOC SE BOJÍM :roll: 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >