Polétavý prach - chodíte s dětmi ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 09:50
Poletavy prach - chodite s detmi ven?

Ve zpravach mluvi o spatnych rozptylovych podminkach, poletavem prachu a ze bychom nemeli ani vychazet. Ale ja bych to doma asi nevydrzela. Chodite v techto dnech ven s malymi detmi (cca rok a pul)?

Reakce:
Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 22.01.19 09:52

tak malé dítě už nemám..naše děti běžně i v těchto dnech chodí na procházky ve školce - nejmenší děti 2r.

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4346 příspěvků 22.01.19 09:54

Moje dcera už chodí do školky, takže toto momentálně neřeším, ale když se mnou bývala doma, tak jsem si to hlídala a pokud to nebylo nutné, tak jsme nikam nechodily.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12281 příspěvků 22.01.19 09:56

Nechodím. Jen cesty do školky a zpět - což je pulhodinova prochazka. Při zhoršené situaci nechodí ven ani se skolkou

Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 22.01.19 09:58

hele já pocházím z Ostravska..kdy­bych měla být venku dle " dobrého stavu ovzduší " tak jsem zavřená pul roku doma.. :nevim:
jsem zdravá , nemám žádné alergie, nemocenská za posledních 10 let žádná..
záleží to na tobě..hodinová procházka nikoho nezabije.. :nevim:

Ennny
Závislačka 2633 příspěvků 22.01.19 10:08

Tak my třeba na hoďku ven jdeme, ale ve školce musí každé ráno volat na ČHU a ptají se, pokud je smog nad určité hodnoty ven nesmějí.A jsme z Opavy takže od Ostravy kousek.

kve-tinka
Závislačka 4674 příspěvků 2 inzeráty 22.01.19 10:23

Když jsem byla na materske chodila jsem v tehle podminkach dlp. Musela jsem do obchodu, k lekari, na urad atd. proste jsme sli. :nevim: Taky bydlim kousek od Ostravy, tady jsme na smog celkem zvykli a normalne fungujem. ;)

poHanka89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 22.01.19 12:59
@smurfka píše:
hele já pocházím z Ostravska..kdy­bych měla být venku dle " dobrého stavu ovzduší " tak jsem zavřená pul roku doma.. :nevim:
jsem zdravá , nemám žádné alergie, nemocenská za posledních 10 let žádná..
záleží to na tobě..hodinová procházka nikoho nezabije.. :nevim:

No asi tak :lol:

Elzaaa
Kecalka 133 příspěvků 22.01.19 13:00

Ja s malou jsem v tech nejhorsich podminkach radeji doma. Je ji rok. Ale ona je hodna da se v pohode zabavit hranim doma. Ale k lekari a tak chodime normalne. Jen dlouhe prochazky ne.

poHanka89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 22.01.19 13:15

Treba dneska mi aplikace ukazuje, ze je 6.stupen - tedy extra spatna situace…ale venku je krasne viditelno, sviti slunicko a teplota lehce pod nulou. Idealni pocasi na prochazku. Takze az se mladsi vyspi, tak pujdeme. Kdyz budu porad zalezla doma, protoze je PRY smog (samozrejme pokud neni neviditelno pres smog), tak ty deti tu “imunitu” neziskaji..mam priklad ve zname a pak staci jedna prochazka a dite lezi tri tydny doma nemocne. Jo a taky jsem z Ostravska.

vokishka
Extra třída :D 13537 příspěvků 22.01.19 17:55
@smurfka píše:
tak malé dítě už nemám..naše děti běžně i v těchto dnech chodí na procházky ve školce - nejmenší děti 2r.

tak to je divné, pokud vím, školky se musí řídit hygienou a pokud je smogová situace, nesmí ven.

Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 22.01.19 18:24
@vokishka píše:
tak to je divné, pokud vím, školky se musí řídit hygienou a pokud je smogová situace, nesmí ven.

Hygienou? Asi ma kazda pobocka jiny nazor, stejne tak jako s cistenim zubu ve skolce. Nase to ma z hygieny zakazane, a jine to klidne delaji..takze asi je narizeni a narizeni…:thinking: :nevim: :nevim:

Ennny
Závislačka 2633 příspěvků 22.01.19 18:28

@vokishka to asi bude školka od školky , páč u nás ve městě to má každá jinak :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >