Polibek na rozloučenou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 22:48

Polibek na rozloučenou

Holky,
v sobotu mam rande s mym vysnenym a tak dlouho jsem nebyla nikde s nikym, ze mam jednu otazku, co mi lezi na zaludku.

Pokazde, co jsem byla s klukem a odvezl me domu, znervoznela jsem a pritom cekala na pusu ale prislo mi hrozne trapne tam sedet a koukat na nej jak dement :lol:

Tak me zajima, jak to delate Vy? Mam rict treba dekuji za schuzku a treba to udela?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6130
10.1.22 22:50

Chyť ho za koule a uvidis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.1.22 23:03

Normálně bych se rozloučila a dala mu náznak pusy, takový to naklonění hlavy k němu, jestli mi rozumíš :mrgreen: vždyť o nic nejde ne, blbá pusa :oops: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.1.22 23:04

Dej si sklenicku vina, abys byla uvolnenejsi. A pak pri louceni mu muzes jakoze chtit dat pusu na tvar, ale muze to byt spis na rty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
10.1.22 23:06

Můžeš ho obejmout na rozloučenou (klidně jen tak napůl, nemusíš se mu věšet kolem krku :) ) a třeba se chytí. Když ne, tak jste se prostě jenom přátelsky objali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
10.1.22 23:27

Tak ono záleží jestli tu pusu budeš vůbec chtít… takže bych to nechala až na závěr a pokud by mi za to stál, tak bych mu tu pusu prostě dala sama. Však o nic nejde, prostě se ti líbí tak ho políbíš, pokud ne tak prostě vyklidíš prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1784
10.1.22 23:38

Tak po rande jsme si pusu dali, ale odvézt jsem se nenechala, to jsem dělala drahoty :D přeju, ať to dobře vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
11.1.22 02:00

Tak třeba to nezkonci jen tou pusou :lol:
Kdo ví buď dostane pusu nebo třeba košem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
11.1.22 06:49

Přesně jak říkáš, poděkuješ za schůzku a řekneš, že se ti to líbilo a buď ti tu pusu dá nebo ne. Pokud uvidíš vzájemné sympatie, dej mu tu pusu ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6009
11.1.22 07:33
@Anonymní píše:
Holky,
v sobotu mam rande s mym vysnenym a tak dlouho jsem nebyla nikde s nikym, ze mam jednu otazku, co mi lezi na zaludku.

Pokazde, co jsem byla s klukem a odvezl me domu, znervoznela jsem a pritom cekala na pusu ale prislo mi hrozne trapne tam sedet a koukat na nej jak dement :lol:

Tak me zajima, jak to delate Vy? Mam rict treba dekuji za schuzku a treba to udela?

Kdyby byla schuzka ok, reknu diky za schuzku, bylo to fajn a budu cekat co bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24118
11.1.22 09:33

Ono je nutný se na první schůzce hned hubičkovat? Nemělo by to spíš vyplynout samo od sebe ve vhodný okamžik, než z toho dělat takovou vědu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 09:48

No ja jsem hrozne stydliva, takze prvni krok nezvladnu :D.
Samozrejme ze to nemusime delat, staci obejmout ale jen takovy naznak, staci se podivat s ocima? :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat