Polily jste si někdy nechtěně monitor? Přežil to?

3467
20.8.08 19:03

Polily jste si někdy nechtěně monitor? Přežil to?

Holky, jsem z toho dost špatná, tak mi řekněte svou zkušenost…

Polila jsem si nechťa rok starý LCD monitor, přišlo mi, že ne moc - jen po stranách (kde nejsou žádná tlačítka, jen rám) a několik kapek přímo na obrazovce, ale i když jsme to hned utřela, tak po pár hodinách se mi na něm udělaly černofialové čáry ve spodní části (vypadají jak graf).

Teď řeším, jestli to bylo fakt z té vody, nebo prostě náhodou se ten den pokazil (už jsme tento typ jednou kvůli zničehonic dělajícím se barevným čárám reklamovali).

Co ten váš? Stalo se mu něco, když se na něj dostala voda???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
20.8.08 19:11

Ahoj,
manžel jednou čistil notebook tím stylem, že na něj nastříkal na celý Pronto proti prachu. Po stranách monitoru se mu udělaly „mapy“. Poměrně hodně dlouho zůstaly a pak asi vyschly a zmizely, téměř úplně. Je možné, že pokud něco zateko za tu vrchní vrstvu, tak to steklo dolů. Třeba to vyschne (mě po třech měsících vyschnul i zastřihávač, který mi spadnul do záchoda :oops: a normálně funguje)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
20.8.08 20:35

Tak já zalila kdysi monitor ale kompletně :o Nebyl to LCD, ale klasický, ono to je už fůra let… A teda ten to nerozdýchal…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
20.8.08 20:58

Takže to je upozornění pro ostatní, i málo tekutin stačí, aby bylo po monitoru. :( :( :(

Tak mi držte palce na reklamaci, popř. ať je to co nejlevnější. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
20.8.08 23:14

Před 14ti dny a jede :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...