Politická krize aneb jak zlikvidovat Babiše

4811
6.5.17 19:18

Politická krize aneb jak zlikvidovat Babiše

Už se nedělá politika pro lidi ale dělá se proti Babišovi. Sobotka se zbláznil, senát zešílel. A protože Zeman odmítl naslouchat Sobotkovi, obviní ho senát z velezrady. Ať žijí Bohnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.5.17 19:21

@Enmamma čemu se divíš? Nechápu zase tenhle hon na čarodějnice… fuj, raději nečíst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21751
6.5.17 19:26

No já si teda nemyslím, že by Babiš dělal politiku pro lidi a že by mu šlo o blaho občanů ČR ;). Ale hádat se určitě nebudu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 19:27

Jo a ještě… já mim Babiše ráda a sedí mi jako politik i jako člověk asi nejvíc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 19:29

@pe-terka no, to věc názoru.. ale ukaž mi jednoho z nich co dělá cokoliv pro blaho občanu…? Ale to je opravdu na každém z nás, ať si věří komu chce..xmy se stejně pravdu nikdy nedozvíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4811
6.5.17 19:37
@pe-terka píše:
No já si teda nemyslím, že by Babiš dělal politiku pro lidi a že by mu šlo o blaho občanů ČR ;). Ale hádat se určitě nebudu :jazyk:

Většině tam jde akorát o vlastní blaho, ale alespoň se snaží předstírat, že dělají politiku pro lidi. Sobotka už jen honí Babiše a když zjistil, že demise mu pomůže zlikvidovat akorát svoje křeslo, tak rychle demisi stáhl. Tento skandál pak rozpoutal davovou psychózu v senátu a paranoidně hodlají v jednom šiku obvinit Zemana z vlastizrady. Škoda, že v Bohnicích je většina lůžek obsazených, myslím, že by je tam jinak hned všechny přijali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 19:47

Vy si jako neuvědomujete, že ministr financí má evidentně velkej daňovej problém, nebo vám to nevadí? Podle téhle logiky by vám teda asi nevadilo, že policajt bude před školou prodávat fet. Přemejšlejte, sorry jako…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
6.5.17 19:49
@Pavlos-Grey píše:
Vy si jako neuvědomujete, že ministr financí má evidentně velkej daňovej problém, nebo vám to nevadí? Podle téhle logiky by vám teda asi nevadilo, že policajt bude před školou prodávat fet. Přemejšlejte, sorry jako…

Musím jen souhlasit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
6.5.17 19:50

-

Příspěvek upraven 26.03.19 v 13:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40081
6.5.17 19:53
@Pavlos-Grey píše:
Vy si jako neuvědomujete, že ministr financí má evidentně velkej daňovej problém, nebo vám to nevadí? Podle téhle logiky by vám teda asi nevadilo, že policajt bude před školou prodávat fet. Přemejšlejte, sorry jako…
:palec: v jiných zemích už by dávno odstoupil a tady ho za to jeho chování lidi ještě chválí :poblion: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 19:54
@Katy 7 píše:
Musím jen souhlasit :palec:

Kdybych byl Babiš tak bys musela, takhle jen můžeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 19:55
@lucenka píše: :palec: v jiných zemích už by dávno odstoupil a tady ho za to jeho chování lidi ještě chválí :poblion: :zed:

Kdyby chválili, tak mě to ani tolik neštve. Mě vytáčí, jak ty jeho průšvihy bagatelizujou kecama o tom, že ostatní to a to, a že jsou všichni stejní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16269
6.5.17 19:58
@mamina1982 píše:
Jo a ještě… já mim Babiše ráda a sedí mi jako politik i jako člověk asi nejvíc..

Podvodnik ti sedi? Po nem znicene lidske zivoty a on se rano v klidu koukne do zrcadla a rekne jedu podle zakona?
Hmmm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
6.5.17 19:59
@Pavlos-Grey píše:
Kdybych byl Babiš tak bys musela, takhle jen můžeš ;)
:mrgreen: Musím souhlasit jen díky svému přesvědčení. Nemám to od nikoho nařízené :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 20:00
@Katy 7 píše: :mrgreen: Musím souhlasit jen díky svému přesvědčení. Nemám to od nikoho nařízené :mrgreen: :mrgreen:

Protože nejsem Babiš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama