Pollinex vakcíny proti alergii - nebezpečné

29.8.19 17:15

Pollinex vakcíny proti alergii - nebezpečné

Ahoj všem, jdu vás varovat, jsem neskutečně naštvaná a nešťastná.
Doktorka mi navrhla léčbu Pollinexem, protože už jsem jako alergik od malička vyzkoušela úplně všechno a nic dost nepomáhalo. Teď po dvou sezónních píchání pollinexu lituji, že jsem to podstoupila a došlo mi, že jsem předtím na tom zase tak špatně nebyla. 1)Dost se mi zhoršilo astma.

1. Už dvakrát jsem byla na ORL, protože jsem přišla o čich, nemohla jsem pořádně dýchat nosem, ani pusou. Poprvé jsem tam byla a doktor mi řekl (neodborně to popíši, omlouvám se), že mám tak zuzene nosni trubice, že se nediví že nemůžu dychat, ze je to od tezke alergie. Dostala jsem neco a k tomu mommox do nosu. Ma alergie se zhorsila tak, ze jsem nemohla jaro a zacatek leta ven, mela jsem zachvaty, dusila jsem se, vsechno me silene svedilo, jako kdyz svoje alergicke problemy vynasobim 50×. Pak se to chvíli zlepsilo no a pak jsem dosla do stavů, kdy se to zhoršilo ještě víc. Budila jsem se v noci dušenim a mela jsem az hysterii, že se udusim. Teď mám zase mommox, začala mi téct krev z nosu a ani moc nepomaha, nemam dost vzduchu dýcháním nosem ani pusou. Sípu a lapám po dechu. Kdybych tohle věděla, tak bych nikdy pollinex nenechala do sebe píchnout. O léku není evidentně dost informací o vedlejších účincích, nikde se neuvádí tak rapidní zhoršení alergie. Jsme zase jen pokusní králíci. A já si nedokážu představit, že takhle to budu mít s alergií hrozné i příští rok nebo déle. Řekla jsme si, že to aspoň napíšu, kdyby se někdo na vakcíny chystal. Nevím, co bude se mnou dál. :,( :,( :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3599
29.8.19 17:30

@Ociproplac To mě mrzí.

Ono všechny vakcíny jsou nebezpečné, proto nám doma nesmí přes práh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15879
29.8.19 17:35

Jak víte, že je to tím. Dceři se letos taky fakt hodně zhoršily alergie a doktorka říkala, že má hromadu takových lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
29.8.19 18:03

Nemas nejakou dalsi nezjistenou autoimunitni nemoc? Mela jsem kdysi podobne potize s vakcinou OralAir a az reprodukcni imunolozka mi vysvetlila, ze me meli na alergologii poradne presetrit a hlavne mi to nepredepsat, ptze uz tehdy jsem musela mit autoimunitni zanet stitne zlazy (na ktery se dnes lecim a naslo se to az pred planovanim IVF).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.19 11:15
@Helca83 píše:
Nemas nejakou dalsi nezjistenou autoimunitni nemoc? Mela jsem kdysi podobne potize s vakcinou OralAir a az reprodukcni imunolozka mi vysvetlila, ze me meli na alergologii poradne presetrit a hlavne mi to nepredepsat, ptze uz tehdy jsem musela mit autoimunitni zanet stitne zlazy (na ktery se dnes lecim a naslo se to az pred planovanim IVF).

Mně oralair taky hodně vadil! A jak se tohle zajišťuje a kde? Musím mít doporučení nebo z krve by viděli tu špatnou štítnou žlázu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
26.9.19 15:47

@Ociproplac Melo by stacit z krve - hodnota antiTPO. Mne to zjistili nahodou v ramci pripravy na IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama