Polobotky s kulatou špičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 21:29
Polobotky s kulatou špičkou

Milé dámy, už roky se mi nedaří sehnat jarní či podzimní obuv, která by mi 100% vyhovovala svým vzhledem. Mám ráda mimo jiné takové ty klasické polobotky či jak tomu říct, na šněrování, kožené (či z umělé kůže), ale aby neměly špičku do špičata… Prostě aby ta špice byla hodně kulatá, široká až na hranici hranatosti, širší než zbytek boty. Marně prolézám kamenné i online obchody, ale nemůžu na nic natrefit. Nemáte tip?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 21:32

Hledej v ramci barefoot obuvi

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 21:36

Díky, to mě nenapadlo, ale to jsou teda pálky…:-)

marin
Echt Kelišová 9218 příspěvků 02.09.18 21:38

Nejde mně to sem vložit. Podívej se na stránku svetbot, dámské boty, polobotky. Jsou úplně na konci té stránky, myslíš něco takového? Značka Tamaris a pak na dalších stránkách.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 21:39

@Fazulina jooo velike… ale jak v papuckach

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 21:43
@marin píše:
Nejde mně to sem vložit. Podívej se na stránku svetbot, dámské boty, polobotky. Jsou úplně na konci té stránky, myslíš něco takového? Značka Tamaris a pak na dalších stránkách.

Díky, ale to není ono, tyhle jsou strašně špičaté:-)

@nenivolnynick píše:
@Fazulina jooo velike… ale jak v papuckach

Jo, pravda je, že hned v prvním eshopu jsem si vybrala, jsou krásné. To je prostě přesně ono. Dřív se takové boty dělaly normálně, teď je to samá balerína kdovíjaká a pořádné boty nikde. Byla bych i ochotná to za to dát. Akorát asi budu muset najít kamennou prodejnu, tohle si na eshop netroufnu… Díky moc.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 21:48

@Fazulina no a problem je, ze jak si na to clovek zvykne, tak je tezke si uz vybrat obyc spicate tvrde boty z obuvi… zkus to probrat, byvaji i ruzne slevy… ja zatim (dokud budu ma materske :mrgreen: ) nakupuju na Aliexpresu, spokojenost maximalni, ale chce se v tom vyznat

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.09.18 21:53

taky navrhuju koukat po barefoot botkách.
Na facebooku je skupina, kde ženský vyhledávají barefoot boty za Aliexpressu (respektive kompromisní boty, protože čistý barefoot se tam sežene málokdy), takže se dají sehnat za rozumný peníze. Pak už jen záleží, jakej rozměr boty chceš (jak širokou máš nohu).
Já mám z Ali na základě recenzí tyhle, a myslím, že by mohly odpovídat tomu, co hledáš. Vyjdou na 800 (což je oproti třeba Vivobarefoot krásná cena ;) )
 https://www.aliexpress.com/…3903277.html?…

Ijen
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 02.09.18 21:54

Ja si dost casto vyberu v Riekeru. Jiny boty uz ani nenosim. Nemam rada podpatky, uzke spicky a lodicky uz vubec ne a Rieker mi vyhovuje i designem.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.09.18 21:54

@nenivolnynick o zvyku mi vůbec nepovídej…já už sem vlastně v háji, „normální“ boty mě tlačí, v lodičkách dojdu tak od auta k divadlu a zpět :D

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 21:57
@nenivolnynick píše:
@Fazulina no a problem je, ze jak si na to clovek zvykne, tak je tezke si uz vybrat obyc spicate tvrde boty z obuvi… zkus to probrat, byvaji i ruzne slevy… ja zatim (dokud budu ma materske :mrgreen: ) nakupuju na Aliexpresu, spokojenost maximalni, ale chce se v tom vyznat

Dala bys mi tip? A jak tam sedí velikosti? Na Aliexpresu nakupuju běžně, ale boty mě nenapadly…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 02.09.18 21:57

Já mám tyhle:
http://www.flexiko.cz/…72-092877-40

A navíc se šijí ve Zlíně, žádná Asie. Jako je obvyklé u kožených bot, trvalo mi necelý týden je vyšlápnout, ale teď už je nosím 3. rok a nemám pohodlnější. ;)

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 21:59
@Mar__tanka1983 píše:
taky navrhuju koukat po barefoot botkách.
Na facebooku je skupina, kde ženský vyhledávají barefoot boty za Aliexpressu (respektive kompromisní boty, protože čistý barefoot se tam sežene málokdy), takže se dají sehnat za rozumný peníze. Pak už jen záleží, jakej rozměr boty chceš (jak širokou máš nohu).
Já mám z Ali na základě recenzí tyhle, a myslím, že by mohly odpovídat tomu, co hledáš. Vyjdou na 800 (což je oproti třeba Vivobarefoot krásná cena ;) )
https://www.aliexpress.com/…3903277.html?…

Moc díky!!! Já moc širokou nohu nemám, jen se mi to prostě líbí:-). Ten Alisexpress hned objednám, cena je super a abych to ještě stihla na podzim:-).

Holky díky, to mě fakt nenapadlo hledat boty tam..

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 02.09.18 22:02
@Fazulina píše:
Milé dámy, už roky se mi nedaří sehnat jarní či podzimní obuv, která by mi 100% vyhovovala svým vzhledem. Mám ráda mimo jiné takové ty klasické polobotky či jak tomu říct, na šněrování, kožené (či z umělé kůže), ale aby neměly špičku do špičata… Prostě aby ta špice byla hodně kulatá, široká až na hranici hranatosti, širší než zbytek boty. Marně prolézám kamenné i online obchody, ale nemůžu na nic natrefit. Nemáte tip?

Mam Lasocki z CCC. Jsou superpohodlné. Jako sexy asi nejsou, ale já na to kašlu a dámy na jehličkách upřímně lituju :jazyk:

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 02.09.18 22:03
@klamonožka píše:
Já mám tyhle:
http://www.flexiko.cz/…72-092877-40A navíc se šijí ve Zlíně, žádná Asie. Jako je obvyklé u kožených bot, trvalo mi necelý týden je vyšlápnout, ale teď už je nosím 3. rok a nemám pohodlnější. ;)

Díky moc, ty jsou taky pěkné.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >