Poloha miminka a jeho pohyby 30.tt

338
15.8.15 16:50

Poloha miminka a jeho pohyby

Maminy, poradite mi? Jsem ve 30tt. Pohyby jsou velmi silne, ale citim je bud v lev trisle nebo tlak a kopance do mocaku. Nemelo by mimco byt uz hlavou dolu. Mam se obavat cisaraku? Kde jste citili pohyby. Placentu mam na predni strane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1673
15.8.15 17:14

Ahoj! já se taky kolem 30. tt stresovala, že cítím pohyby jen hodně dole, nebo u pupku nahoře se boulí hlava - ale pořád jsem si v duchu říkala, že to boulení u pupku může být zadek nebo záda a ty pohyby dole je otáčení hlavy - a taky že jo, hned při příští kontrole mi dr. potvrdila, že je už malá nachystaná tak jak má. A to jsem zkoumala i podle škytavky(malá škytá i 4× denně), kde ji víc cítím, jestli dole nebo nahoře - a cítím ji prostě pokaždé jinde :lol: Tak se nestresuj, sama to nejspíš nepoznáš, uvidíš, co řekne dr. a klidně by mohl ještě být i čas na přetočení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.8.15 17:17

@Gambo máte moře času, tohle zatim vůbec neřeš.. mi se první otočil 39 tt, druhý ani nevim, ten rotoval téměř do porodu - a to ho byl fakt kus..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
15.8.15 17:19

Ja prvni rodila ve 37tt tak snad to stihne se pretocit. Jdu za 14 dni na utz ve 32 tt tak se hned zeptam. Jen me ty pohyby znervozneli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2833
15.8.15 17:59

@Gambo
Já tě rozhodně nechci strašit, ale mně Dr. už ve 30 tt. říkal, že možná budu rodit císařem, že už by mimčo mělo být otočné hlavičkou dolů. Tak jsem doma na jeho radu dělala ¨kočičku¨ :mrgreen:, aby se malej přetočil. Ale bohužel. Nakonec jsem na toho císaře opravdu šla. :roll:
Ale jak říkaj holky, vůbec nic to neznamená. Tvůj případ to třeba nebude. Mimčo má ještě spoustu času se přetočit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
15.8.15 18:21

Hele, kamarádka šla na druhého císaře s tím, že i druhé dítko bylo KP, ještě týden před porodem byl KP, no a v den císaře dělali UTZ a dítko hlavičkou dolů :lol:, tak se jí ptali, jestli nechce rodit přirozeně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22326
15.8.15 18:41

Máš ještě moře času. Mě se první dvě děti otočily hodně brzy, ale poslední až asi 34.tt. Ale točí se i později. Znám i případ ženy, co měla žádanku na císaře a dítko se otočilo fakt až na konci.
Taky záleží, jestli to fakt poznáš. Mě třeba druhá kopala vyloženě do žeber, ale třetí třeba vůbec a citím taky nejvíc pohybů spíš v pánvi, takže je asi aktivnější ručkama. A nožičky cítím vyloženě do boku. Tohle dítko cítím celkově víc, otočení hlavou dolů jsem bezepčně poznala.
Ještě neplaš, počkej, co doktor na poradně a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
15.8.15 19:06

Holky diky, ja citim silne kopance v bocich a trislech. Jestli je to noha nebo ruka netusim. Snad bude otoceny spravne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.15 23:15

@Gambo Jak jste na tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
21.9.15 19:47

@xjuklickova
Tak od 32 tt je hlavou dolu. Dnes 35 potvrzeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama