Poloha novorozence ve vajíčku

149
8.9.20 14:04

Poloha novorozence ve vajíčku

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit jestli je problém, když novorozenci padá hlavička ve vajíčku ke straně? Zkoušela jsem všelijak polohovat, utahivat pásy ale proste se jí ta hlavička vždycky sesune k pravému rameni a já neím jestli to není problém a nemáme špatně vajíčko :nevim: zkoušela jsem googlit ale nic moc jsem nenašla. Přikládám foto jak asi to vypadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4773
8.9.20 14:06

Fotka není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
8.9.20 14:21

Tak ji tu hlavičku podepři třeba plínkou. Nám se to ani u jednoho dítěte nedělo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
8.9.20 14:24

@uklidcb a nemáš tam novorozeneckou vložku? my měli vždy ve vajíčku hlavu zafixovanou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
8.9.20 14:27

Fotka neni, ma vajicko novorozeneckou vlozku? Jaka je to vahova katrgorie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
8.9.20 15:25

Jakou máte sedačku? (Hlavně nepodkládat hlavu ničím, co k tomu není určený)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
8.9.20 16:11

Nejezdíme zatím často, máme teda novorozeneckou vložku, ale malá je tam taky tak zvláštně zkroucená a zkřivená, že nevím, jestli někde nedělám chybu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
8.9.20 17:00

Ve vajíčku by měla být novorozenecká vložka, která hlavičku obepíná ze stran (ve vajíčku musí být celé dítě i hlavička napevno - pro případ bočního nárazu, aby hlavička neletěla do strany). Žádné domácí vycpávky nezkoušejte, to by mohlo nadělat víc škody než užitku.
Koukni na net, jestli se k vajíčku, které máte, nedá dokoupit nějaká originální vložka. Případně zauvažujte o jiném vajíčku, ve kterém bude hlavička bezpečně upevněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
8.9.20 17:11

Ono taky zalezi na vajicku, nejake levne/neznackove nebo co jsou ke kocarku v trojkombinaci stoji pekne za prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama