Poloha při spánku 12týdenního kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 23:36
Poloha pri spanku 12 tydenniho kojence

Dobry den, chtela bych se zeptat na „idealni“ polohu pri spanku u 12 tydenniho kojence. Vsude vidim obrazky s rucickami u hlavy. Nase dcerka spi v postylce na perove perince bez zavinovacky a rucickama si jakoby drzi prikryvku. Babicka uz mi vynadala, pro pry nema ruce u hlavicky… :dance: jakou spravnou polohu ma tedy kojenec pri spanku mit a vadi, ze neni v zavinovacce?

Reakce:
Janli
Kelišová 7285 příspěvků 14.01.19 23:39

Má mít tu polohu do které se upraví sám. Jen je potřeba hlídat, aby neměl slehlou hlavičku, protože preferuje jednu stranu. Pokud spí dobře, není potřeba ho mít v zavinovačce. Dcerky mi v nich spaly jen první měsíc.

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 15.01.19 05:02

Proc zrovna u hlavicky? Je to roztomily kdyz spi deti s rukama nahore, ale to je asi tak vsechno.
Nekdo deti zavinuje,takze maji ruce pevne u tela.
Co se tyce zavinovacky, kdyz spí hezky i bez ni, neni potreba. Muj syn treba nespal hezky, ale zavinovacku nesnesl.
Jak pise Janli, at si dela s rukama co chce. Resila bych to jedine v pripade,ze se budi poskrabanej ;)

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 15.01.19 08:52

Tak to, že by měli mít ručičky u hlavičky slyším poprvé :zed: 8o naše dvouměsíční holčička spí také na zavinovacce ve spacím pytli a má ruce jak kdy, někdy vyloženě nahoru u hlavičky, někdy to vypadá, že si je chce dát křížem za hlavu, někdy dolů k tělu, někdy si jako jednou podpira hlavu a druhou má dolů :lol: vubec bych to neřešila a mimčo nechala spát tak, jak mu to je příjemné 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 09:46

@Majina_F taky mi přijde pěkná kravina nutit kohokoliv spát v nějaké určité poloze. To je pak slušný teror a chudák dítě. Holt babička nemá co řešit tak řeší ručičky.

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 15.01.19 12:14
@Anonymní píše:
@Majina_F taky mi přijde pěkná kravina nutit kohokoliv spát v nějaké určité poloze. To je pak slušný teror a chudák dítě. Holt babička nemá co řešit tak řeší ručičky.

Přesně tak, já bych si s tím hlavu nelamala a pokud spí, tak byla šťastná :potlesk: :srdce:

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 15.01.19 12:21
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >