Poloha pro otěhotnění při otocené děloze do zadu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

richgirl
Povídálka 37 příspěvků 20.09.18 14:55
Poloha pro otehotneni pri otocene deloze do zadu

Ahojte holky, mam otocenou delohu do zadu, mate nektera z vas vyzkousene nejake taktiky, polohy v sexu a po sexu? napriklad poloha ze zadu a pote zvednute nohy? dekuji za typy :lol:

Reakce:

Garpit
Povídálka 37 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 14:58

Mám zakloněnou dělohu a až do porodu jsem o tom neměla ponětí..takže bych to zas až tak neřešila ????

andelka83
Generální žvanilka 20144 příspěvků 20.09.18 15:22

Též jsem měla dozadu a polohy jsem nikdy neřešila. Ta spermie a vajíčko toho musí překonat tolik,že polohu dělohy bych nechala stranou.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29930 příspěvků 20.09.18 15:25

Nemám otočenou ale zakloněnou a doporučeno zezadu..( otěhotněla jsem dvakrát, takže otěhotněl lze )

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 20.09.18 15:51

Též bych doporučovala zezadu :lol: též jsem zjistila zaklonenou dělohu až v tehu :) a tipla bych, ze se nám tak mala zadarila :lol: :lol:

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 20.09.18 15:52

Tak ja myslim, ze poloha delohy nema s otehotnenim co delat, tedy nejde to polohou v sexu nijak ovlivnit. Ta spermie se prece nesetkava s vajickem v deloze, ale oplodnene vajicko se tam pak dostane samo.

Svetluska.Lulu
Kecalka 312 příspěvků 20.09.18 15:57
@Eliza.24 píše:
Též bych doporučovala zezadu :lol: též jsem zjistila zaklonenou dělohu až v tehu :) a tipla bych, ze se nám tak mala zadarila :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: u nás stejně :mavam: zadařila se na první dobrou :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 16:03
@smurfka píše:
Nemám otočenou ale zakloněnou a doporučeno zezadu..( otěhotněla jsem dvakrát, takže otěhotněl lze )

U mě totéž a taktéž otěhotnění třikrát zezadu. V měsíci kdy jsme ji nepraktikovali se nepovedlo. Takže to buď funguje nebo náhoda.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 20.09.18 16:32
@Svetluska.Lulu píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: u nás stejně :mavam: zadařila se na první dobrou :dance:

A taky holcicka? :lol: :lol: moje Mamka tvrdí, ze když je aktivnější chlap je to holka, když ženská je to kluk :lol: :lol:

Svetluska.Lulu
Kecalka 312 příspěvků 20.09.18 16:35
@Eliza.24 píše:
A taky holcicka? :lol: :lol: moje Mamka tvrdí, ze když je aktivnější chlap je to holka, když ženská je to kluk :lol: :lol:

Jojo, holčička :mrgreen:

To jsem ještě neslyšela :lol: :lol: :lol: třeba na tom něco bude :nevim: :mrgreen:

Bubla_Bučková
Závislačka 4033 příspěvků 20.09.18 18:26

Může pomoct zezadu a zůstat ležet 30 minut na břiše, pod kyčle polštář ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >