Polohovací golfky podobné Zappu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 26.01.11 23:30
polohovaci golfky podobne zappu

holky prosim o typy na golfky…libi se mi zappky ale chcu polohovaci…vim ze 2011 uz jsou…ale chci bazarove a ty letosni jeste nejsou…diky moc :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.01.11 23:49

Moon Buggy Fit 3Wheels?

http://www.4life.cz/…s/6006_l.jpg

Ale nejezdila jsem s tím, jenom jsem ho viděla a všecko, co vím, je, že když se složí, vejde se za sedadlo spolujezdce :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 00:36

angu: ty si uuuuuzasna :kytka: :kytka: :kytka:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.01.11 09:30

No ještě neříkej :mrgreen: Snad s tím budeš spokojená :lol:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 27.01.11 11:55

radši moony ne.. mají nezpevněnou zádovou opěrku. při zatížení dítětem dost klesnou, takže vhodné pro menší maminky.. (175cm co mám já je moc..)

lepší bych řekla že je espiro magic 3 new. ,má i spojenou rukojeť a polohování nožiček.. obecně je s nimi větší spokojenost.

nebo safety 1st advancer buggy, je dražší,a le má super veliký košík, bezva zateplený vysoko uchytitelný nánožník, madlo odklápěcí z jedné strany, tak může viset, a je vyšší, konstrukce je pevnější a tak neklesá. zádovka je pevná, polohování stejné (na pásek, plynulé), hodně do lehu a plocha je velká (vleze se OK i dvouleté velké dítě), akorát nemá polohování nohou.
a v babyparku ho mají tak levně, že můžeš vzít i nový :wink: http://www.babypark.cz/…1st-advancer
ta červená je sice dost jasná barva, ale ve finále to není tak hrozné :) ta druhá barva je lepší, je to šedivé, trochu tmavější, a při barevné vložce dost hezké.. navíc není vidět špína :)
váha je někde kolem 8kg, je malilinko těžší než klasický zapp,a le max. o kilčo, a zapp má 7kg, .. vím, že píšou 9.7, ale to se mi fakt nezdá.. :nevim:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.01.11 12:27

Jéžiš, možná ten, co jsem viděla byl ten Espiro :oops: Mně něco furt říkalo Moon, tak jsem to podle toho hledala a možná to bylo Magic :oops: :roll: :lol: To je tak, když se pletu do něčeho, čemu nerozumím :lol: :lol: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 17:27

no a ja mam 180…pritel 190 takze potrebujem neco vyssiho teda…ten safety neni aji jako trikolka??? ten se mi libi hodne…ale nejak sem si ulitla na trikolkach 8-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 17:33

jeste jsem nasla toto http://www.kifik.cz/…cart,-golfky co myslite?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.01.11 17:44

Mně to přijde všecko stejné :oops: :roll: :lol:

A začínám trpět neodbytným pocitem, že potřebuju další kočár. Čert mě sem nesl :cert:

Možná bych šla do té spojené rukojeti - nevím, na co jsi zvyklá, ale kočáry, co teď mám, se nedají ovládat jednou rukou a když jsem vlečena dítětem, tak si připadám na roztržení :lol:

Zas je otázka, ja to má ten Espiro s výškou rukojeti…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 17:48

jo ja mam mutsynu sportak urbana…a terka uz beha…a tahnout se s takovym tezkym kocarem a u toho honit dite je docela fuska…puvodne sem tvrdila ze golfky nebudu potrebovat ale asi by se jeste hodily.
ja mam s kocarama hodne velkej problem pac potrebuju aby byl funkcni ale i se me hodne libil :mrgreen: :mrgreen: …to byva problem no…
a ja prave myslela ze lip ovladatelny je kdyz to ma ty rozdeleny riditka…tak to je dulezita informace :-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 17:50

a kocaru neni nikdy dost :mrgreen: :mrgreen:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.01.11 17:58
mikitaa píše:
a kocaru neni nikdy dost :mrgreen: :mrgreen:

Jo, to řekni mému drahému :lol: :lol: :lol: Ani nemám odvahu mu říct, že na druhé budu chtít jiný :mrgreen: Teda už jsem to nadhazovala, ale myslím, že mě nebral moc vážně :lol:

Spojená rukojeť je fakt lepší. Ta rozdělená není problém, když řídíš oběma rukama, ještě když je prázdný, tak se to docela dá, ale běda, jak tam máš nákup nebo dítě :roll: Teda aspoň u Plika… Stačil by mi spojovací nástavec a byla bych šťastná :lol: Asi něco takového vyvinu :mrgreen:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 18:05

jo muj drahy taky naprosto nema pochopeni…kdyz sem nadhodila ze asi budou treba golfky (taktne sem volila okamzik kdy mel dost promile :mrgreen: ) tak ho i tak malem kleplo… :mrgreen:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 27.01.11 18:15

a zas premyslim kdyz to bude mit spojenou rukojet tak to bude vetsi kdyz to bude slozeny ne?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 27.01.11 18:20

No golfky jsem si taky tvrdě vybojovala - prý jsem tvrdila, že když budu mít kombinaci, že mi bude stačit jediný kočár nebo co :lol: :lol: :lol:

Právě se to nějak složilo se to na placku, teď nevím, jestli se ta rukojeť i nějak lámala? Kecala bych… Fakt ale vešly v pohodě za sedadlo spolujezdce, na rozdíl od Plika, které je prostě dlouhé a členité (nebo jak to napsat :lol: ) a nemohly jsme ho dostat jinam, než do kufru :nevim: Takže určitě byly skladnější…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >