Polohování sporťáku otáčením celé sedačky

1039
15.6.13 07:54

Polohování sporťáku otáčením celé sedačky

Zdravím :mavam:

Kdo máte jakou zkušenost se spoťáky, které nemají polohovací záda, ale otáčí se celé? Dítko má vlastně pořád zadeček dolů a nožičky a hlavičku výš. Myslíte, že to je pro dítě pohodlné, nemusím se toho bát? Líbí se nám jeden kočárek se vším všudy, ale tady toho se trochu bojím.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5254
15.6.13 08:00

Myslíš, takové to kolebkové naklánění? Máme bugaboo a do sporťáku šla malá v 8m, přišlo mi to děsné, skoro jsem ji nevozila (převážně nosila v šátku). Jak povyrostla, tak už mi to nepřišlo. Malé to bylo ale vždy jedno, spala v kočárku pěkně. Kočárek je úžasný, ale na druhé ho právě z toho důvodu nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
15.6.13 08:06

Já myslím, že pokud jiný kočár znát nebude, bude mu to jedno. Hodně dětí si hází nohy přes madlo i v normálních kočárech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12327
15.6.13 08:09

Taky máme Bugaboo cameleon a nedám na něho dopustit :palec:, korbička perfekní velká, do sporťáku šel syn v 9měs a úplně v pohodě..ba naopak mi lépe spal v kočárku, moc se mu v něm líbí…i teď si tam rád schrupne :palec:, Nelíbí se mi ty kočáry kde polohuješ ze zády a vlastně nejdou na rovno dítě se vtom jaksi kroutí, zádička má pořád v diné poloze…to že má dítě nožky na hoře je dobře a hlavně má rovný záda. Kočárek má 3 polohy (celá sedačka) a dá se otočit pro i proti směru. Bohužel začali se vyrábět napodobeniny do 10 tis. je to smutný ptž možná deasing je podobný, ale funkčnost už taková nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16779
15.6.13 08:14

Mám mutsy slider nejdřív jsem se toho taky hodně bála, nedovedla jsem si představit jak bude spát s nohama nahoru :mrgreen: naštěstí v tom spí krásně a vypadá, že je to pro něj i pohodlné :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
15.6.13 08:27

My máme teda jiný kočár ale malej cca od 4 měsíců zásadně spí s nohama nahoře v zimě je vykopal na fusak a teď na madlo, v postýlce si je hodí na žbrdlinka:o) Jemu by se zrovna taková boudička určitě líbila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77322
15.6.13 08:50

Tak třeba moje dítko by v takové korbičce neusnulo… vadilo mu i to, že se kvůli pásům nemůže otočit na bok či na bříško, takže i v GT3 (a že je velká a jde do úplného lehu) spal pouze ve fusaku, protože to jezdil navolno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
15.6.13 08:55

Meli jsme Bugaboo Cameleon a dceri se v nem spalo dobre, rada spi s nozickama nahoru takze ji toto polohovani vyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12250
15.6.13 09:04

@Kate92 Řeším podobné dilema, jsem ráda, že jsi založila tuhle diskuzi…takže jak to čtu, tak záleží na dítku a dopředu to člověk stejně neodhadne. Já zvažuji kočárek papiwi sky, je za velmi dobrou cenu a je hlavně velmi lehký a skladný. Když to malému nebude ve sporťáku (za rok) vyhovovat, tak pořídíme něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
15.6.13 13:01

@Janikula ten právě taky plánuju. Vžycky se mi líbil ten Bugaboo, ale je na mě příšerně drahej, takže jsem ráda, že je tenhle podobnej za lepší peníze :) jaká se ti líbí barva? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12250
15.6.13 19:52

@Kate92 já ho ještě neviděla na živo, ale zatím vede béžová, černá, fialová. Vybíráme pro chlapečka. Jaký se líbí tobě, už ses na něj byla podívat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
15.6.13 20:42

@Janikula mě se taky líbí ten béžový. Zatím jsem ho neviděla, ale máme v plánu jet do Malvíka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
15.6.13 20:50

Ja mela baby jogger city select. Take jsem nejdrive takovou sedacku nechtela, ale pri vyberu kocarku pro dva jsem musela udelat nejake ustupky. A tak jsem radeji zvolila korbicku a pozdeji tuto sedacku nez autosedacku do malych tandemu.
Pravda, synovi uz byl temer rok a pul, kdyz jsem ten kocarek zacala pouzivat jako jednosedackovy a syn byl v pohode..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1716
15.6.13 22:11

Ja jsem Bugaboo prodala, ale ne kvuli sedacce. Ted mame normalni polohovaci Teutonku. Mala mi v obou spala v pohode. Obcas dokonce ted premyslim, ze ta celopolohovaci sedacka je lepsi. Dite tam je porad ve spravne poloze s jakoby mirne v klubicku, takze pri najizdeni na nerovnosti je jistejsi. Me ted mala lezi jak placka na zadech a kdyz jedem terenem, furt se ze spani leka, jakoby je nezapasovana, nebo jak to napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.14 17:57

Ahoj! Zvažuju nákup iCandy Strawberry a mám strach z tohoto polohování sedačky.
Podle příspěvků výše to vypadá, že by to nemusel být takový problém… nějaké nové zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat