Polonahá u něj v posteli, proč nic nezkusil?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:06
polonahá u něj v posteli, proč nic nezkusil?

Ahoj, mám takový problém a nevím jak si to vysvětlit. Poznala jsem se se super klukem. Měli jsme 2 rande mezi kterými jsme hodiny volali a vše vypadalo super. Na třetí rande me pozval k sobě ze se koukneme na serial. Libali jsme se ale nic nezkusil tak jsem usoudila ze me nechtěl vyděsit. Dalsi rande byl výlet (drzeni za ruce) a ted o víkendu jsem zase byla u něj doma. Cekala jsem teda ze už něco prijde ale nebylo tomu tak. Svliknul me do spodního prádla, dal pusu na dobrou noc a konec. Jak byste si to vylozily vy a kde myslíte ze je chyba? napadlo me ze je treba s nim neco spatne, kamaradky me taky strasi ze ma nejakou uchylku nebo jsem jen paranoidni? Za každou radu děkuji :srdce:

Příspěvek upraven 23.04.18 v 00:53

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7234 příspěvků 23.04.18 00:08

Tezko rict, chce to vic informaci. Pridala ses do toho?

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:10
@Emimin7 píše:
Tezko rict, chce to vic informaci. Pridala ses do toho?

jak myslí s přidala? Jestli jsem něco začala? To ne

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 23.04.18 00:14

Není to úplně normální. Já bych začala přemýšlet, zda si to nerozmyslel, když mě viděl skoro vysvlečenou. Že zjistil, že by se mnou nemohl. :cert: Že se mu nelíbím. A že sám neví, co chce, což je děsný. Už bych ho nenechala na sebe šáhnout.

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:17
@LaPaloma píše:
Není to úplně normální. Já bych začala přemýšlet, zda si to nerozmyslel, když mě viděl skoro vysvlečenou. Že zjistil, že by se mnou nemohl. :cert: Že se mu nelíbím. A že sám neví, co chce, což je děsný. Už bych ho nenechala na sebe šáhnout.

To jsem si taky nejprve myslela ale porad mi pise, vola a chce me vidět znovu takze smíšené signály…ale děkuji za odpoved :*

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7234 příspěvků 23.04.18 00:19
@Koralina006 píše:
jak myslí s přidala? Jestli jsem něco začala? To ne

Jako jestli jsi davala nejak najevo, ze to chces, nebo jestli jsi byla jak pecka. :)

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:21
@Emimin7 píše:
Jako jestli jsi davala nejak najevo, ze to chces, nebo jestli jsi byla jak pecka. :)

Spis jsem byla jak pecka. :D ještě nikdy se mi nic takového nestalo tak jsem byla uplne vykolejena a nevěděla co dělat. Taky jsem nechtěla nic pokaziz a úplně jsem zamrzla. :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 23.04.18 00:27
@Koralina006 píše:
Spis jsem byla jak pecka. :D ještě nikdy se mi nic takového nestalo tak jsem byla uplne vykolejena a nevěděla co dělat. Taky jsem nechtěla nic pokaziz a úplně jsem zamrzla. :nevim:

Pak se ale asi tak úplně nediv. Znejistěl a znásilnit Tě nechtěl. Minimální součinnost je nutná.

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 23.04.18 00:30

Myslím, že je to od něj hezké gesto. Nepotřebuje spěchat, čeká asi, až to budeš chtít sama dotáhnout do konce.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 23.04.18 00:34

Kolik je vám dvěma let?

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 23.04.18 00:35

Já vám nevím… ale kdyby mě holka chtěla ojet hned tak rychle, moc hezký věci si o ní nepomyslím… mě se ty začátky vztahů líbí, kdy se tam postupně ty intimnosti začínají objevovat, partneři postupně ztrácejí zábrany, začínají poznávat, co se komu líbí,…

Přijde mi, že tahle fáze nezůstane navždy, takže kam chvátat :). Naopak si ty pomalý začátky co nejvíce užít :D.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 23.04.18 00:39

@sakulek Si myslím, že tady je nějaká chyba ve vnímání toho, co je normální a požadované. Myslím, že zakladatelka ani možná tak rychle nechce, že by jí vyhovoval postupnější průběh, ale má dojem, že pro kluka bude normální, pokud se mu holka líbí a chce s ní být, tak je běžné zahájit vztah tím, že se spolu vyspí. :think: Možná se pletu, ale takový to ve mně vyvolává dojem.

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:44
@entropy píše:
@sakulek Si myslím, že tady je nějaká chyba ve vnímání toho, co je normální a požadované. Myslím, že zakladatelka ani možná tak rychle nechce, že by jí vyhovoval postupnější průběh, ale má dojem, že pro kluka bude normální, pokud se mu holka líbí a chce s ní být, tak je běžné zahájit vztah tím, že se spolu vyspí. :think: Možná se pletu, ale takový to ve mně vyvolává dojem.

Já jsem dokonce zrovna měla menstruaci takže by to ani nepripadalo v úvahu ale prijde mi to divné když už je to na spadnutí. Nebo spis už je jasné ze se sobě navzájem libime a jsme dospělí lide. Byla jsem svlecena u něj v posteli. Dokonce dvakrát, proste mi důvod vrta hlavou. :lol:

Příspěvek upraven 23.04.18 v 00:46

Serpentini
Kecalka 402 příspěvků 23.04.18 00:44

Joj, tak u nás s přítelem na třetím rande teprve proběhla první líbačka, na sex jsme vlítli až po třech týdnech. Nejsem fanouškem rychlého skákání do postele, přijde mi fajn když si chlap chvíli počká, alespoň ho o trochu víc poznám. Takže líbit se mu můžeš, třeba na to jen jde rád pomalu.

Koralina006
Povídálka 30 příspěvků 23.04.18 00:45
@entropy píše:
Kolik je vám dvěma let? [/citac]

20 a 24 let.

Příspěvek upraven 23.04.18 v 00:58

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama