Reklama

Položení lina a koberce - cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 01.02.17 21:43
Položení lina a koberce-cena?

Ahoj holky, poprvé bez partnera(je v léčbě mimo ČR, nechci ho stresovat ani dotazy)zařizuji nákup a položení lina a koberce od řemeslníka. Máme malý byt 49m2,rozdělený jako 3pluskk, pokoje jsou tedy malé (do metráže nutno započítat předsíň, WC, koupelnu…),přesné rozměry pokoje neznám, ale jsou logicky malé. Sehnala jsem přes známé řemeslníka, který v Brenu i nakoupí (účtenku doveze)koberec a lino, pak položí, včetně přesunu nábytku a odvozu starého lina a koberce.Bude se pokládat: 1 lino do kuchyňky a 1 koberec do ložničky. Koberec chceme kvalitní, aby se neprošlapal, lino se vzorem imitace parket.
Tady mi poslal rozpočet. Nikdy jsem nic takového neplatila, neřešila, Jsou ty ceny od něj prosím by oko reálné? Jsme z Prahy. Nechci se nechat napálit. Děkuji moc! :kytka: P. S.Nevím třeba co je to položka zpevnění lina?

ohledně cen:
lino 3828,–
koberec 2870,– řezání 169,–
zpevnění 140,–

celkem v breno tedy: 7007,–
Doprava 350,–
Prace 2680,–

(koberec a lino jsem si předvybrala podle fotek)

Reklama

Reakce:

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 01.02.17 21:47

Zdravím,

ceny jsou příznivé a na Prahu rozhodně. U nás na Karlovarsku to je v podstatě úplně stejné, jen za tu práci si lumpové obvykle účtují víc, než je zdrávo :roll:
Ale jinak samozřejmě cena v pohodě, možná jen kdyby to nebylo Breno, tak lze ušetřit na materiálů u nějaké „no name“ firmy, ale na práci a dopravě už to asi nepůjde.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 01.02.17 21:50

@LidkaMat Dík moc, jsi hodná! :*

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 02.02.17 00:23

Nas melo polozeni lina vyjit i s podkladovou bazi na cenu toho lina, byla to desna palka, nakonec nam pomohl znamy za cenu zhruba 1/4.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 06:00

@maskovak Dávali jsme asi 3000 od práce i se sterkovanim (20m2). Takze ta cena je ok.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama