Polštář mezi kolena (Dreamolino Leg Pillow) nebo nějaký podobný

57
3.2.21 17:58

Polštář mezi kolena ( Dreamolino Leg Pillow) nebo nějaký podobný

Dobrý den. Prosím, používáte někdo něco takového na spaní? Maminka má problémy s kyčlí a chtěla bych ji nějak pomoci. Bolest ji budí i v noci. Mezi kolena si dává normální polštářek, ale není to ono. Každou chvilku ho někde hledá. Zajímala by mě každá zkušenost s tímto polštářem nebo s něčím podobným. Případně jak se s ním spí, jestli se mezi nohama dobře drží atd. Předem děkuji za Vaše rady a postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
3.2.21 19:04

Dobry vecer s konkretnim polstarkem zkusenost nemam. Ale po TEP operaci jsem si take musela vypokladat koleno a moc se mi osvecil takovy valec a jsou v nem kulicky. Koupili jsme ho tenkrat v lidlu myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25868
3.2.21 19:05

Taky mám podobné i jiné problémy a asi bych ho brala taky. No zatím jsem našla z těch levnějších, ale jestli je rozdíl ta kvalita od těch z media shop, kde stojí 999k, to nevím.

Tady za 349kč.

https://www.tukanek.cz/…-leg-pillow/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25868
3.2.21 19:07
@Mishel2020 píše:
Dobry vecer s konkretnim polstarkem zkusenost nemam. Ale po TEP operaci jsem si take musela vypokladat koleno a moc se mi osvecil takovy valec a jsou v nem kulicky. Koupili jsme ho tenkrat v lidlu myslim.

jojo, nápodobně, i když nějak mi stačil obyčejný, ale taky mi to trochu ulevuje i bolestem páteře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
3.2.21 19:11

@Žirafa 69 Me normalni take padal a ten kulickovej byl dobry ze kdyz jsem sla na bricho polozila jsem do nej nart aby se noha nehla. :-) Nastesti ted uz nepotrebuji podkladat. ale pro jistotu ho mam u postele. Bylo super ze se prave koleno „zaborilo“ a nehlo se :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
3.2.21 19:28

@Žirafa 69 na ten jsem také narazila. Ale jestli je v něm nějaký rozdíl také netuším. Přijde mi stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25868
3.2.21 19:38
@monika166 píše:
@Žirafa 69 na ten jsem také narazila. Ale jestli je v něm nějaký rozdíl také netuším. Přijde mi stejný.

Mně taky. A já mám navíc pakárnu v tom, že nohu neohnu (zbytek mažu, moc info),ale to je fuk, i tak bych ho brala. ;) Ještě si to pročtu.

Příspěvek upraven 04.02.21 v 00:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
3.2.21 19:53

Ano, tento polštářek moje maminka taky používá, je po operaci obou kyčlí. Vůbec by bez něj neusnula. A nedávno si ho koupila i kamarádka, která je zas po operaci obou kolenních kloubů. Taky chválí. Mamka má ten dražší, viděla ho v reklamě v tv, kamarádka levnější si objednala z Číny. Jsou úplně stejný si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
3.2.21 19:56

A nebo tento tam taky dobře drží.
https://www.distrimedpomucky.cz/index.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
3.2.21 20:55

Mám ho také a občas, když mě vzbudí bolest bedra, vystřelujícího do kyčle a stehna, si po něm v noci sáhnu a uleví mi. Dostala jsem ho od taťky a je fakt, že jsem s ním pár nocí prospala. Nepovažuju ho za absolutní nezbytnost, ale někdy holt… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
4.2.21 18:28

@Meduňková Na ten jsem také koukala a právě nevím, který bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat