Poly gel nehty

Anonymní
2.2.21 13:58

Poly gel nehty

Ahoj :) Máte některá zkušenost s poly gelem na nehty? Ta aplikace se mi zdá strašně jednoduchá a teď v téhle situaci by se šiklo, udělat si doma nehty :mrgreen: Zajímá mě hlavně aplikace a jestli to nějakou dobu vydrží :oops: Za případné reakce děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
2.2.21 14:11

Ja je mám na svých. Drzi krasne do doby, než mám nový kabátek (5tydnu), nic se neodlupuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
2.2.21 14:12

Zitra jdu na nehty

Zitra mám termin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 14:13

@ZustanSeMnou Díky :kytka: A je ta modelace oproti klasickým gel nehtum tak jednoduchá? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
95
2.2.21 14:18

Mne je dela manikerka. ale myslím ze to není nic extra sloziteho

Příspěvek upraven 02.02.21 v 14:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
2.2.21 14:18

Vy myslíte ty videa kde se dá ta pasta do formičky, přitiskne na nehet, lehce objede pilníkem a je hotovo? Pokud ano, tak to vydrží max pár dní než to upadne. Pokud myslíte polygel, kterým uděláte normální modeláž (zmatnění nehtu, odstranění blanky, atd…) Tak ten mi drží krásně a přijde mi s ním manipulace o trochu lehčí než s gelem, ale hůř se piluje :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
2.2.21 14:19
@Anonymní píše:
@ZustanSeMnou Díky :kytka: A je ta modelace oproti klasickým gel nehtum tak jednoduchá? :think:

Taky používám polygel. Už dlouho. Ale neaplikuji to přes tu šablonku, do které se nanese gel. To byla pakárna. Ale potahuju to na svých nehtech. Pracuje se s tím hrozně dobře oproti gelu. Dobře se piluje, ale zároveň je pevný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 14:23

@berusa.m Moc díky, zrovna takhle jsem to myslela :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
7295
2.2.21 15:30

Já také používám polygel, aplikuji šablonami, pak je odstraním, nehet má krásný tvar „C“ tak jak to má být, jen případně upravím délku a odbrousim co vyteklu pod šablonou. Doplňují po3 týdnech, vydržely by i déle, ale chci je mít pěkně upravené. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat