Polycysticke vaječníky otěhotnění

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
6.1.22 17:27

Polycysticke vaječníky otěhotnění

Dobrý večer. Mam polycysticke vaječníky. Půl roku se snažím otěhotnět. Mám i Anovulacni cykly a tento cyklus mi dr. napsal Clostilbegyt. Jsem 13 den cyklu a mám folikul 18mm vpravo. Muže se mi udělat cysta? Podařilo se vám otěhotnět s polycystickyma vajecnikama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
802
6.1.22 17:39

Podařilo, cysty zmizely po pití kontryhelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.1.22 17:49

@Micilin Otěhotněla jste s Clostilbegytem? Mě kontryhel jednou rozhodil menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
6.1.22 18:33

@Nicol49 Nakonec se podařilo otěhotnět bez čehokoliv, já měla právě MS nepravidelnou. Je fakt, že kontryhel není asi pro každého. Brala jsem vlastně ještě nějaké vitální houby, ty mi okamžitě srovnaly cyklus. Po porodu PCOS nikde. Před tou přírodní cestou jsme měli dva nezdařené pokusy IVF ( ne ale kvůli PCOS). Přeji hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
6.1.22 18:47

Já třeba po Clostilbegytu cysty měla a když jsem ho brala tak jsem měla nízkou sliznici :zed: Takze mě nepomohl…
Ale každopádně, ty můžeš reagovat jinak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:47

Dobrý večer, já s PCOS po roce sledování ani 1 ovulace, 2 cykly clostilbegyt nezabral, udělaly se mi z toho následující 2 cykly cysty cca 6cm, ale v téže cyklu ještě zmizely s menatruací. Otěhotněla jsem po ivf, hned napoprvé :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
30
6.1.22 18:55

@Micilin Taky jsem měla nepravidelnou menstruaci a pak mi zjistil dr PCOS. Takže po půl roce sledování jsem měla Anovulacni cykly. Tak jsem zvědavá mám jít v pondělí na kontrolu ale bojím se aby z toho nebyla cysta. Injekci na prasknutí vajíček mi dat nechtěl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.1.22 18:56

@Merillyn No toho se bojím ze až půjdu na kontrolu tak aby se z toho neudělala cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
6.1.22 19:04

@Nicol49 no uvidíš, já pak dostala injekci na prasknutí folikulu, tak to bylo v pohodě, ale tu sliznici jsem měla nízkou s Clostilbegytem…
Každopádně se nestresuj, třeba to vyjde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.1.22 19:08

@Merillyn a jak jste měla velký folikul když vám dával dr injekci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
6.1.22 19:11

@Nicol49 já jsem si ji píchala sama. Na kontrole mi změřila folikul a pak mi řekla kdy si injekci mám píchnout takže těžko říct do jaké velikosti dorostl, ale většinou je to okolo 19-20 mm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2118
6.1.22 19:18

Mám PCOs, dělaly se mi cysty, pomohla mi skatifikace vaječníků a do 3 měsíců od operace jsem otěhotněla. Udělala jsem tento krok ještě před IVF

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.1.22 19:29

@Merillyn Aha. Já mám dnes 18mm a nechtěl mi dat injekci ze až v pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.1.22 09:31

Ahoj, také mám Pcos a také mám poprvé nasazený Clostilbegyt, na kontrolu jdu až ve středu, tak jsem zvědavá. To čekání a nejistota jestli zabere je nekonečný..
Přeji, ať se zadaří ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.1.22 14:05

@Mamir Držím palce. Mě to zabralo. Jen mě štve ze dr mi nedal tu injekci. Protože až tam půjdu bude folikul 26 mm nejspíš. Tak dejte vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat