Polycysticke vaječníky otěhotnění

• Fotoalbum (13)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
69
11.1.22 08:37

@whitemirror Já zkoušela nějakou dietu protizanetlivou i na PCOS a stejně jsem neměla ovulaci. A hodně jsem zhubla. Do toho mám ještě atopicky ekzem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
11.1.22 21:33

@Nicol49 A jak dlouho jsi držela tu protizánětlivou dietu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
11.1.22 22:00

@whitemirror No držela jsem to tak 4 měsíce. Pak už jsem to tolik neřešila, protože to bylo k ničemu. Pořad Anovulacni cykly a přišla jsem na to ze mi vadí kyselé potraviny. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
12.1.22 01:37

@Nicol49 ano,to já normálně taky ne, asi mi švihlo :lol: uvidíme co se bude dít a jestli :srdce: :dance:
Achjo, chloupky no, silim z toho, nohy ruce mam relativně v pohodě, břicho mam chlupate :lol: :lol: :lol: a na ty brade to raší :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
12.1.22 08:03

@Nicol49 to byla asi nejaka low carb dieta, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.1.22 08:39

@Evina1984 Jj přesně @hanca9 jo to mám taky přesně ten sloupec chlupatý na břichu :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
12.1.22 10:21

Tak jsem dnes byla na kontrole a mám folikul 18mm, tak aspoň vím, že Clostylbegyt zabral a že se něco děje.. na další kontrolu jdu v pátek, tak jsem zvědavá.
@Nicol49 Jak u vás proběhla kontrola v pondělí? Ve čtvrtek jste psala, že jste měla také folikul 18mm, tak jak to s vámi pak vůbec dopadlo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.1.22 10:44

@Mamir 18mm jsem měla minuly čtvrtek a nejspíš ovulace byla v neděli. V sobotu jsem měla pozitivní ovulacni test. A nízkou teplotu jsem měla v pátek. Pak se mi zvedala. V pondělí na kontrole to dopadlo dobře. Už jsem tam měla jen tekutinu. Sliznici byla dobra a ovulace teda v neděli. Tak vám držím palce. A 20 den mám brát utrogestan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.1.22 13:14

Ahojky, připojím se do diskuze. Mám PCO od mládí. Začínala jsem s Clostilem, Tamoxyfenem atd. Bez úspěchu. Pak inseminace, nepodařené IVF, po kterém se nám dcera podařila přirozeně, zřejmě dozvuk hormonů. Nepoužívám žádnou antikoncepci, ale cíleně jsme se dosud nesnažili. Nicméně dceři jsou 4 a dosud nic. Bez Gynprodylu vůbec nemenstruuju. Máme ještě na klinice embrya k transferu. Přesto bych se ráda pokusila otěhotnět přirozeně. Píšete o dietě vhodné k PCO, můžete mi prosím nastínit? Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
12.1.22 13:50

@Mamir tak to je paráda, že zabral :dance: tak teď to pořádně pojistit a těším se na TT :srdce:
Já měla ovulaci nejspíš včera (pozitivní test po, út, dnes zeslabnul), včera večer bolest podbřišku a beder a BT se dnes 20 DC zvedla :andel: tak budeme nějak společně s @Nicol49 čekat na výsledek snažení :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.22 14:10

@Nicol49 @bacova.mi Ahoj holky, tak budeme čekat společně, já byla v pondělí na IUI :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.1.22 16:23

@Vod-nice @bacova.mi Super. To by bylo hezky kdyby nám to vyšlo :dance: Tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.1.22 16:26

@nika.veroni Ahoj. Já jsem se snažila držet LC stravu. A vynechala jsem teda úplně sladké. U me to nezabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.1.22 16:32

@bacova.mi To je hezky skok ta teplota. Takovou vůbec nemám. Já to mám takhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
12.1.22 18:54

@bacova.mi
Ovulační testy mám zatím hooodně daleko k pozitivnímu testu. Ale co jsem četla, tak to může ještě chvíli trvat, než nastane ovu.

Už se těším na vaše výsledky TT, přeji tam to dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat