Reklama

Polykání hlenu a zápach z úst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Acti
Nováček 9 příspěvků 27.02.18 00:11
Polykání hlenu a zápach z úst

Všechny zdravím! Nejsem nachlazený, nesmrkám, nekýchám, ani ucpaný nos, volně průchozí, nemám žádné problémy, jen jeden. Neustále mi stéká hlen po zadní straně nosohltanu do krku. Hlen musím neustále polykat, drží se i na zadní straně jazyka, na kořeni. Vykašlávat ho nemusím, jen polykám. Když si sáhnu prstem na zadní stranu jazyka, prst i zapáchá. Takže v podstatě mi z toho smrdí neustále z pusy a bez žvýkačky se neobejdu. Je to šíleně psychicky vysilující. Trvá už to rok. Přítelkyně mě několikrát upozornila, že mám špatný dech, a absolutně nevím, co s tím :-( :roll: Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji všem za případné reakce :-)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.02.18 00:12

Zajít si k nějakému doktorovi?? :think:

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 27.02.18 00:13

@Acti :think: zajít si na ORL

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 27.02.18 00:19
@Acti píše:
Všechny zdravím! Nejsem nachlazený, nesmrkám, nekýchám, ani ucpaný nos, volně průchozí, nemám žádné problémy, jen jeden. Neustále mi stéká hlen po zadní straně nosohltanu do krku. Hlen musím neustále polykat, drží se i na zadní straně jazyka, na kořeni. Vykašlávat ho nemusím, jen polykám. Když si sáhnu prstem na zadní stranu jazyka, prst i zapáchá. Takže v podstatě mi z toho smrdí neustále z pusy a bez žvýkačky se neobejdu. Je to šíleně psychicky vysilující. Trvá už to rok. Přítelkyně mě několikrát upozornila, že mám špatný dech, a absolutně nevím, co s tím :-( :roll: Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji všem za případné reakce :-)

to můžou být dutiny.. cokoliv.. šup na orl

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 05:38

Na orl. A jestli tam bude vse v poradku, vyhledat si, jake potraviny zahlenuji a zmenit stravu. Pit jecmen, chlorelu na ocistu.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 27.02.18 07:21

Povlak či čepy na mandlích dělají taky velký zápach, na ORL se objednej.

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 27.02.18 07:27

Jak uz psaly holky, k doktorovi s tim. Ten hlen nepolykej, pokud mas moznost ho vyplivnout :nevim: A ano, ten hlen skutecne muze zpusobovat zapach z ust, coz je neprijemne :?

Adun
Povídálka 49 příspěvků 27.02.18 08:32

Neco na krcnich mandlich. A nebo zkuste na mesic vysadit kr. mleko a vyrobky z nej.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >