Polyneuropatie, leidenská mutace, těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
21.11.21 21:23

Polyneuropatie, leidenská mutace, těhotenství

Zdravím
Mám menší dotaz protože podobné téma jsem tu nenašla.
Jsem na začátku těhotenství 7 týden a ráda bych slyšela i váš názor na to jestli si nechat napsat nemocenskou.

Mám leidena a do toho polyneuropatii. Každý den mě bolí nohy. Někdy takové zvláštní bolesti z druhé strany kolene což vím že nezpůsobuje ta polyneu. U polyneu. mám teď snad skoro každý den pálení a bolení kotníku a takovou celkovou slabost hlavně v jedné noze.
Nevím ani jestli je normální, že mě občas tak zabolí v podbřišku že musím cokoliv přestat okamžitě dělat a počkat až to přejde.

Pracuji u stavební firmy jako uklízečka. No jen tak tam ženské vidět nejsou, klasika úklid bordelu v rozestavěných domech, mytí oken klidně celý týden 8h z těch mám pak největší bolesti nohou protože to je převážně na štaflích. Bohužel i tahání těžších břemen. Lezení po žebříčkách či lešení a občas i dost prachu když musím zametat cca 200m2 po obroušeném sádrokartonu. No spoustu z vás si umí představit kolik práce je na stavbě. Do práce dojíždím hodinu.

Nejsem žádná fňukna a za 7 pracovních let jsem marodila jen dvakrát (příušnice, covid),ale na děťátko se těším a rozhodně mi je přednější než práce. Jen nechci mít pocit, že zbytečně plaším když kolikrát tady čtu že ženy jsou v práci snad skoro až do porodu.

Děkuji za každý názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat