Polyp, anovulační cykly a snažení o miminko

10.6.20 20:06

polyp, anovulační cykly a snažení o miminko

Ahoj holky. Hledala jsem podobnou diskuzi, ale nic jsem nenašla, tak si dovolím založit. Snad mě neukamenujete. S přítelem se snažíme o miminko, už více jak půl roku. Měla jsme podezření na anovulační cykly. tak jsem se v březnu na preventivní prohlídce zeptala svého gynekologa. Ten mi mé podezření více méně potvrdil, ale měla jsem jít ještě na folikulometrii. Jenže přišel koronavirus a tak se vše muselo odložit. To bylo v první polovině března, mám pocit někdy kolem 15. března. Teď v pondělí jsem byla u lékaře konečně znovu. Anovulační cyklus mi potvrdil, co mě ale překvapilo, byly slova o pravděpodobném polypu v děloze. V březnu mi totiž lékař řekl, že kromě neprobíhající ovulace jsem v pořádku. Děloha a všechno ostatní vypadalo v pořádku. Teď mi ale bylo řečeno, že v děloze je něco, co tam nemá co dělat. Ukazoval mi to se slovy: „teto bílé tam nepatří.“ Na kontrolu mám přijít po menstruaci, zhruba 6 až 7 den cyklu. Jsem z toho trochu vyděšená, i proto, že se snažíme o miminko…
Máte některá podobnou zkušenost? A je opravdu možné, že by se můj stav takto změnil během ani ne tří měsíců?
Moc děkuji za jakoukoliv reakci a přeji Vám všem, abyste brzy našly // vytoužené čárky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama