Polyp hysteroskopie, bolest krvácení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sisisi
Kecalka 151 příspěvků 14.10.14 22:46
polyp hysteroskopie,bolest krvácení?

Je to 5dnů co jsem byla odstranit polypy a dělali mi
hysteroskopii. Pobolívá mě stále břicho a špiním pořád.
Měli jste to taky tak? Přijde mi 5dnů docela dost a
nevím jestli je normální že pořád špiním a bolí mě to
břicho. Jak moc jste krvácely a jak dlouho? Díky předem
za odpovědi

Reakce:
LKK
Ukecaná baba ;) 1756 příspěvků 14.10.14 23:04

@sisisi ahoj, já po hysteroskopii docela dost krvácela cca týden.

ALEAS
Závislačka 2559 příspěvků 14.10.14 23:11

No ono asi záleží na rozsahu, já jsem krvácela asi den po a další den jen trochu špinění, takový divný pocit v podbřišku asi tak tři dny. Ale holka co se mnou ležela napokoji, dělali jí to samé, tak jí tam musely dát takový ten balonek a antibiotika a krvácela hodně, takže je to opravdu spíš o tom, v jakém rozsahu.

Korexada
Kecalka 141 příspěvků 14.10.14 23:47

Já na hystereskopii byla 2×, taky kvůli polypu. Poprvé jsem krvácela asi den. Podruhé jsem krvácela a pak jen špinila hrozně dlouho, snad 14 dní, dokuď jsem nedostala menstruaci, potom se to srovnalo.

lili355
Kecalka 143 příspěvků 29.08.15 20:23

Krvacela jsem asi den, pak uz OK. Za par dni jdu na hysteroskopii podruhe, tak snad to bude taky ok :(

Monulemona
Povídálka 25 příspěvků 03.03.19 09:52
Hysteroskopie

Ahoj holky mám problém, po hysteroskopi jsem cca pres dva měsíce a pořád cítím takový divný tlak v podbřišku i při vzrušení.
Na kontrole jsem byla u gyn pred měsícem a při je vše ok tak já už nevím.
Měla jsem i pocit tlaku na mocak to jsem brala i antibiotika které byli ovšem hnus a vag cipky na vag vytok.
U menstruace to vždy povolí ale pak to zase začne i u ovulace.
Díky za odpověď :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >