Polyp z Pergoverisu při stimulaci IVF

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
785
13.1.22 15:13

Polyp z Pergoverisu při stimulaci IVF

Ahojky holky

Chtěla bych se zeptat začala jsem teď v lednu 3.1.2022 stimulovat na 3.IVF Pergoverisem 325 jednotek mela jsem zvýšené dávky a našla mi teď v pondělí doktorka polyp :,( :zed: :pocitac:, v pátek jsem ho tam neměla a to jsem mela jít na odběr vajíček v pátek a pak na embryotransfer, ten se bohužel nebude konat kvůli tomu polypu..

Prý se musí počkat jestli odejde s MS jinak bych musela někam do nemocnice na histeroskopii a odstranit ho.. :,( :think:

Takže mě bude pak čekat až KET :zed: :,(

Jsem z toho dost zklamaná a bojím se..

Děkuji Všem za případné odpovědi jestli jste měli taky při stimulaci polyp..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3037
13.1.22 19:24

Mela jsem polyp po stimulaci. Byl tam cca 2-3 mesice a pak zmizel. Kupovala jsem si tehda pak i bylinny kapicky a nevim, zda to byla nahoda, ale do 14 dni, co jsem je zacala brat, byl pryc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
13.1.22 19:27

@DandátkoP

Aha tobě neposilal lékař na histeroskopii?
Mě buď prý odejde MS nebo histeroskopie někde v nemocnici ne na caru..

A jaké jsi měla dávkování a čeho?

Díky za odpověď.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
13.1.22 19:35

@Slunicko2222 vidis jak jsem blb*a, spletla jsem si to s cystou, omluvam se, ta zmizela. Polyp jsem mela taky a to jsem sla do nemocnice. Pri hysteroskopii se pak ale polyp nepotvrdil. :pankac: Mela jsem pergoveris 125 jednotek. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
13.1.22 19:43

@DandátkoP

Aha no tak já jdu zítra na odběr vajíček tak jsem zvědavá jestli tam ten polyp oni uvidi musím jim to říct ještě než mě uspí..

Kez by to tam nebylo a nebo odešlo tou MS..

A tobě to dělali přímo v caru nebo jsi musela jinam do nemocnice? Nebo jako ty jsi tam přišla a on už tam ten polyp nebyl?

A taky jsi měla díky polypu přerušení embryotransferu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
13.1.22 20:43

@Slunicko2222 musela jsem do nemocnice, car to nedelal. Na transfer jsem taky nemohla. Jinak vysledek byl, ze to byla polypoidni sliznice, doufam, ze to pisu dobre. Proste to na ultrazvuku vypadalo jako polyp, ale realne tam ani nikdy nebyl. Kazdopadne, ja to driv nevedela pred tim rokem, ale na odstraneni polypu se uz ani nemusi do nemocnice, muj gynekolog to dela i ambulantne, pry je to otazka 5 minut. V nemocnici jsem byla 24 hodin a bylo to v narkoze!!! Tak se poptej u tveho, rozhodne bych sla uz jen na tu gyndu. :)

Jinak, me ET nikdy nevysel a vysel KET, tak toho se neboj. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
13.1.22 21:36

@DandátkoP

Aha tak já mám gynekologa ženu což je ona úplně mimo k ni bych nikdy nesla a doufám ze to snad zmizne tou MS moc bych si to prala abych nikam nemusela.. :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat