Polypy na žlučníku po porodu

2.9.20 16:04

Polypy na žlučníku po porodu

Ahoj všem, na téma žlučník jsem tu našla x diskuzí vztahujících se ke kamenům, mě zajímají zkušenosti s polypy na žlučníku. Jsem po akutním cs s velkými komplikacemi (selhání jater a ledvin, podezření na hellp syndrom). Při utz jater mi náhodně zjistili nález na žlučníku. Podotýkám, že jsem nikdy neměla žádný problém, bolesti, pouze občas třeba nadýmání a bolesti spíše od žaludku, ale to je jednou za čas a většinou po laktóze. Od té doby běhám po doktorech, byla jsem ještě dvakrát na utz a pokaždé mi řekli něco jiného, nejdříve to byly jen kameny, pak kameny i polypy a bylo jich méně a naposledy to jsou jen polypy a je jich zase více. Doporučili mi odstranění a já teď váhám, zda do toho jít, když nemám vůbec žádné potíže. Chápu u kamenů, že se mohou uvolnit a nadělat paseku, ale jak je to s polypy, máte někdo zkušenost? Útvary jsou všechny menší, než 1cm. Nechce se mi ani nechávat doma 3 měsíční mimčo (nekojím). Předem díky za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
2.9.20 20:12

@kolennijamka mela jsem polypy v zlucniku, na doporuceni lekare jsem si nechala zlucnik odstranit. Sem tam mi nebylo dobre taky od zaludku, nevim jestli to souviselo s polypy. Ale bylo to i z duvodu spatne rodinne anamnezy,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.20 21:21
@Mončičáki píše:
@kolennijamka mela jsem polypy v zlucniku, na doporuceni lekare jsem si nechala zlucnik odstranit. Sem tam mi nebylo dobre taky od zaludku, nevim jestli to souviselo s polypy. Ale bylo to i z duvodu spatne rodinne anamnezy,

Dekuji a po operaci citite zmenu, problemy prestaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
2.9.20 21:29

Mela jsem taky polypy v zlucniku, na doporuceni lekarky jsem si ho nechala vyndat, z rozboru jeste pak zjistili, ze jsem mela nejen polypy ale i zlucnik v zanetu… A nelituju. Par mesicu pred operaci mi uz casto bylo ouvej, i několikadenní zlucnikovy zachvat s prujmy atd…takze za me super. Po operaci jsem po vyndani stehů uz celkem normalne fungovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama