Pomáhá chlap když vám není dobře?

Anonymní
10.6.21 19:57

Pomáhá chlap když vám není dobře?

Zajímalo by mě jestli jsem citlivka, nebo je to normální, ale kdykoliv mi není dobře, přítel není schopný mi pomoc s domácností, dcerou a přebrat na sebe zodpovědnost. Jsem po druhém očkování na covid, mám 39 teploty, zimnici, bolest kloubů a svalů, fakt mi není dobře, ráno mě nechal odvézt dceru do školky, radši zmizel dřív do práce aby nemusel on, celý den žádná sms zpráva jestli zvládám, nebo něco nepotřebuji, takže jsem odvezla, přivezla dítě že školky, postarala se o dceru, uvařila, takový to důležitý co byla potřeba jsem zvládla.
Před rokem jsem měla vážný úraz, nechci zabíhat do podrobností ale potřebovala jsem odvézt do nemocnice, on měl naplánované zkoušky na autoškolu, samozřejmě vyhrály zkoušky a pak mi ani nezvedal telefon když jsem potřebovala aby se postaral o dceru že mě si nechávají v nemocnici. Pokaždé když se něco děje není na telefonu, nemá zájem ani starost popřípadě ochotu pomoc. Podle mě je to sobec, podle něj přeháním.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26335
10.6.21 20:00

A řekla jsi mu, že to má udělat on nebo jsi jen předpokládala, že se postará? Měla jsi mu napsat že je ti blbě :nevim: a ne čekat jestli se zeptá. Jestli se ale nepostará i když to říkáš a když to hoří, je mi líto

Můj se stará i když je mi dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698

Tak když zvládáš psát na epipi, tak Ti až tak špatně není… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997

Nepomáhá. Staráme se společně o domácnost a děti. Ano, máš sobce. Hlavně si s ním nedělej další dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436

To je panečku partner a otec na kterého je spoleh!

Ale myslím si, že tohle bude výchovou, že nikdy nic řešit a starat se nemusel. Že to za něj nejdřív dělala maminka a pak ty a ty teďka zjistujes, že když jde do tuhého, tak jsi v prdel"i, jelikož on vůbec nechápe a jede si po svým jako porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
10.6.21 20:02

Opravdu se potřebuješ ptát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
10.6.21 20:02

V 39°C bych nenapsala ani čárku, ani by mě nenapadlo někam psát. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
10.6.21 20:03

Manzel se mi snazi pomoci i kdyz jsem zdrava. Kdyz je to potreba, prebira veskerou peci o deti i domacnost (napr. kdyz jsem byla v porodnici). Jsme partneri, pomahame si navzajem. Navic pece o deti a domacnost neni jen na me, ale i manzel udela, co je zrovna potreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
10.6.21 20:03

No běžně si dovolenou nebere, ale stará se o děti po práci. Když jsem byla v nemocnici tak se staral i o domácnost, uvařil, vypral. Když mě propustili a měla jsem nařízený klid. Zůstal doma na OČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
10.6.21 20:04
@Nela_M píše:
Tak když zvládáš psát na epipi, tak Ti až tak špatně není… :nevim:

Když sem zvládne psát kdejaký emocionálně a sociálně retardovaný jedinec, co by to nezvládla ženská a horečkou… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
10.6.21 20:06

Manzel se zapojuje i kdyz mi blbe neni. Kdyby se choval jako tvuj, tak by pred par lety doslo misto svatby a plozeni deti k rozchodu, protoze vlastnosti tveho muze jsou neco, s cim bych „az na veky amen“ zit nechtela. Ale to ti asi nepomuze… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 20:07

@pikola ano,řekla, už večer jsem mu řekla že mi není dobře, v noci jsem nemohla spát a když šel na záchod tak jsem ho poprosila zda by mi mohl přinést léky, tak jen něco zamumlal a šel spát dál. Ráno jsem mu volala že mám horečku a je mi zle jestli může vyzvednout dceru že školky, tak mi řekl že nemůže, že má hodně práce ale že zkusí aspoň přijet dřív a pomoc mi. Dřív nepřijel a za celý den ani žádná zpráva. Po příjezdu domů první co si šel udělat kafe a sednout k televizi, tak mu říkám zda ho můžu poprosit aby vyvenčil psa, umyl nádobí a postaral se o dítě. Já si vzala prášek a šla do ložnice, spát nemůžu ale slyším jak dole tříská s nádobím, dcera brzo vstává do školky a ještě není ani vykoupaná, prostě to nestíhá a ještě je dost nepříjemný

• Citovat
  • Nahlásit
698
10.6.21 20:10
@Janli píše:
Když sem zvládne psát kdejaký emocionálně a sociálně retardovaný jedinec, co by to nezvládla ženská a horečkou… ;)

Já když mám horečku a to fakt není díky bohu často, tak jsem ráda, že se odšourám na WC, pálí mě oči a jsem ráda za čaj. Ale asi jsem slabý kus… 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
10.6.21 20:11
@Nela_M píše:
Já když mám horečku a to fakt není díky bohu často, tak jsem ráda, že se odšourám na WC, pálí mě oči a jsem ráda za čaj. Ale asi jsem slabý kus… 🙄

To jsi.. To mi přijde typické spíš pro chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6546
10.6.21 20:15
@Nela_M píše:

Se čtyřicítkou a bolavou kozou, jsem se musela starat o novorozence a roční dítě zároveň. Tvoje chripajzna bude asi jak mužská rymicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat