Pomáhá ex a jejímu novému, řeší jejich problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:02
Pomáhá ex a jejímu novému, řeší jejich problémy

Hoky, našla jsem si přítele, rozvedl se krátce po našem seznámení, nebyla jsem příčina, opustila ho jeho žena s jeho kamarádem, když se oba dostali do krize - finanční i jeho zdravotní. On se snaží být s ex v „hezkém vztahu“, tvrdí, že se z toho dostal, ale já mám dojem, že tam pořád nějaké doufání na její návrat je, i když on tvrdí, že ne a jsou rozvedení. On například řeší cokoliv, co ona pískne - se synem, s penězi, s bydlením se stěhováním, s tím jejím novým přítelem. A přítel jde. Třeba jim pomáhá se stěhovat nebo ona mu řekne, ať se jde domluvit s tím jejím novým přítelem (jeho kamarád, který mu přebral ženu) a on jde, nebo ona s ním nutně řeší problémy se svým přítelem, jak má třeba splín nebo něco neudělal. nechápu, mám pocit, že je to takové panoptikum, pro mě naprosto nepochopitelné.

jak se na to díváte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:03

A ještě jsem chtěla dodat, že přítel strašně moc chtěl, že mě seznámí s jeho ex. A jak budu s jima chodit na pivo a tak. Tak to jsem rázně zarazila.

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 20.08.19 23:08
@Anonymní píše:
Hoky, našla jsem si přítele, rozvedl se krátce po našem seznámení, nebyla jsem příčina, opustila ho jeho žena s jeho kamarádem, když se oba dostali do krize - finanční i jeho zdravotní. On se snaží být s ex v „hezkém vztahu“, tvrdí, že se z toho dostal, ale já mám dojem, že tam pořád nějaké doufání na její návrat je, i když on tvrdí, že ne a jsou rozvedení. On například řeší cokoliv, co ona pískne - se synem, s penězi, s bydlením se stěhováním, s tím jejím novým přítelem. A přítel jde. Třeba jim pomáhá se stěhovat nebo ona mu řekne, ať se jde domluvit s tím jejím novým přítelem (jeho kamarád, který mu přebral ženu) a on jde, nebo ona s ním nutně řeší problémy se svým přítelem, jak má třeba splín nebo něco neudělal. nechápu, mám pocit, že je to takové panoptikum, pro mě naprosto nepochopitelné.jak se na to díváte vy?

Najdi si bezdětného a budeš mít klid. Ne každý je vhodný do vztahu, kde jsou ex a děti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:14
@Russet píše:
Najdi si bezdětného a budeš mít klid. Ne každý je vhodný do vztahu, kde jsou ex a děti…

Bezdětného jsem měla předtím a bylo to taky hrozné - první dva roky ještě šly, ale postupně se začal vracet ke svému podivínskému životu včetně šíleného stravování a životního režimu. Tak jsem si řekla, že příště už takového, který žil v rodině.

Zapomněla jsem podotknout, že už nehledám otce pro děti, ale partnera pro život. děti mám a další už mít nebudu.

Janli
Extra třída :D 10189 příspěvků 20.08.19 23:20

Někdo to tak prostě má, že minulost uzavře a je schopen se svými ex fungovat dál ač se to jiným zdá nemyslitelný. Tvůj partner se nezmění a kvůli tobě se na bývalou rodinu nevykašle. Jestli to nedáváš, tak ti rovnou radím ať si najdeš někoho jiného.

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 20.08.19 23:32
@Anonymní píše:
Hoky, našla jsem si přítele, rozvedl se krátce po našem seznámení, nebyla jsem příčina, opustila ho jeho žena s jeho kamarádem, když se oba dostali do krize - finanční i jeho zdravotní. On se snaží být s ex v „hezkém vztahu“, tvrdí, že se z toho dostal, ale já mám dojem, že tam pořád nějaké doufání na její návrat je, i když on tvrdí, že ne a jsou rozvedení. On například řeší cokoliv, co ona pískne - se synem, s penězi, s bydlením se stěhováním, s tím jejím novým přítelem. A přítel jde. Třeba jim pomáhá se stěhovat nebo ona mu řekne, ať se jde domluvit s tím jejím novým přítelem (jeho kamarád, který mu přebral ženu) a on jde, nebo ona s ním nutně řeší problémy se svým přítelem, jak má třeba splín nebo něco neudělal. nechápu, mám pocit, že je to takové panoptikum, pro mě naprosto nepochopitelné.jak se na to díváte vy?

Tak tvůj přítel to vyřešené evidentně nemá, a pořád touží ex vidět, já bych to zabalila, zažila jsem něco podobného před lety, dokonce mu jeho ex hodila na krk malýho syna, a to se k nám ještě nastěhovala, že ji přítel vyhodil pak odjela ůdajně shánět bydlení a že si malýho druhý den vyzvedne, starala jsem se já, a když se ani po týdnu neozývala a nebyla k nalezení tak jsem ji nechala hledat policii, musela si pro malýho dojet jeho babička, ale špatná jsem byla já, že nemám pro ni pochopení, a pak jsem se dozvěděla časem, že ji pigloval v naší posteli když jsem nebyla doma, pak zdrhnul protože jsem ho údajně dusila a nedopřála mu rozlet :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:36
@mamule42 píše:
Tak tvůj přítel to vyřešené evidentně nemá, a pořád touží ex vidět, já bych to zabalila, zažila jsem něco podobného před lety, dokonce mu jeho ex hodila na krk malýho syna, a to se k nám ještě nastěhovala, že ji přítel vyhodil pak odjela ůdajně shánět bydlení a že si malýho druhý den vyzvedne, starala jsem se já, a když se ani po týdnu neozývala a nebyla k nalezení tak jsem ji nechala hledat policii, musela si pro malýho dojet jeho babička, ale špatná jsem byla já, že nemám pro ni pochopení, a pak jsem se dozvěděla časem, že ji pigloval v naší posteli když jsem nebyla doma, pak zdrhnul protože jsem ho údajně dusila a nedopřála mu rozlet :lol:

Tak mi to taky přišlo, že e jí snaží pořád vidět - v obchodě, kde prodává v hospodě, kam chodí, jde venčit jejich psa, takže jde k nim do bytu…

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 20.08.19 23:42

Jejda..
a ON ví, že už neutvoříte Novou rodinu a že nebudete mít spolu dítě??
Zatím vyvíjí nenormálně vstřícnou aktivitu k ex.. asi bych s ním měla dost vážný hovor…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:46
@Lucy75 píše:
Jejda..
a ON ví, že už neutvoříte Novou rodinu a že nebudete mít spolu dítě??
Zatím vyvíjí nenormálně vstřícnou aktivitu k ex.. asi bych s ním měla dost vážný hovor…

Ví, není nám třicet, ale mnohm víc a o rodině fakt neuvažujeme.

Chápu, že všichni bydlí na malém městě v okruhu do 1 km, já za řítelem jezdím odjinud, že mají stejný okruh známých, ale stejně…

ontar
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 21.08.19 01:09

Přítel by tě měl srovnat…není tvůj majetek…

nonina
Závislačka 4189 příspěvků 21.08.19 05:36
@Anonymní píše:

No, asi takto, měla jsem naprosto stejnou situaci, kdy tehdejší přítel neustále chodil řešit cokoliv se týkalo jeho ex a dvou malých dětí. Chodil k nim domů, byl tam také docela často. Já věřila, že to je o tom, že jeho ex ( také již v novém vztahu) potřebuje opravdu pomoct, tu se zámkem, tu se zásuvkou, tu s plnem, tu s autem.
Nebudu to natahovat - byli jsme spolu 5 let a já celou dobu naivně věřila. Bylo to jinak, ta pomoc byla o něčem naprosto jiném. Dnes bych tomu už neuvěřila.
Takže na Tvém místě - po svých zkušenostech - bych takovýto vztah ihned ukončila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 05:49

Mně by nevadilo, že řeší dítě - to už je dospělé, i když studující. Ale ona ho zatahuje do svých problémů - tu ten její přítel se potřebuje přestěhvat, tu ona se stěhuje, tu její přítel začne hysterčit, že se stěhovat nebude (stěhuje se do jeho bytu a bude mu platit nájemné), takže ona to řeší s jeho matkou, tu jejich společní přátelé nechtějí, aby ten její nový s nimi chodil na pivo a ona brečí a naléhá na mého přítele, aby to vyřešil - prostě na ex doléhají negativní důsledky jejího rozhodnutí a ona na mého přítele tlačí, aby to řešil a pořád ho do toho zatahuje. Dítěti on plaí peníze, ale ona pořád chodí s dalšími složenkami. Ona je trochu pipina, co neudržela milenecký vztah na uzdě a teď na ní dopadají následky, protože ten nový je trochu psychicky labilní, nemá peníze a chlastá (10 piv na jeden zátah není žádná míra).

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 21.08.19 08:30
@Anonymní píše:
Bezdětného jsem měla předtím a bylo to taky hrozné - první dva roky ještě šly, ale postupně se začal vracet ke svému podivínskému životu včetně šíleného stravování a životního režimu. Tak jsem si řekla, že příště už takového, který žil v rodině.Zapomněla jsem podotknout, že už nehledám otce pro děti, ale partnera pro život. děti mám a další už mít nebudu.

Tak hledej dál, no… Ne všechno se povede na první dobrou.

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 21.08.19 08:31
@Anonymní píše:
Mně by nevadilo, že řeší dítě - to už je dospělé, i když studující. Ale ona ho zatahuje do svých problémů - tu ten její přítel se potřebuje přestěhvat, tu ona se stěhuje, tu její přítel začne hysterčit, že se stěhovat nebude (stěhuje se do jeho bytu a bude mu platit nájemné), takže ona to řeší s jeho matkou, tu jejich společní přátelé nechtějí, aby ten její nový s nimi chodil na pivo a ona brečí a naléhá na mého přítele, aby to vyřešil - prostě na ex doléhají negativní důsledky jejího rozhodnutí a ona na mého přítele tlačí, aby to řešil a pořád ho do toho zatahuje. Dítěti on plaí peníze, ale ona pořád chodí s dalšími složenkami. Ona je trochu pipina, co neudržela milenecký vztah na uzdě a teď na ní dopadají následky, protože ten nový je trochu psychicky labilní, nemá peníze a chlastá (10 piv na jeden zátah není žádná míra).

A ten tvůj je trouba, že jí to žere a vždy přispěchá. Holt sis našla zase blbce, no…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 09:43

Zakladatelko mohu se zeptat, kde a jak jste se seznamili?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama