Pomůže vztahu poradna?

Anonymní
29.3.20 22:41

Pomáhá partnerska poradna?

Ahoj. Už si nevím rady, nás vztah je jak na houpačce, jeden den mě miluje, druhy ho naštve úplná prkotina a dokáže byt fakt hnusnej. Nevím co mám dělat, už představám věřit, ale zároveň to nechci zahodit, už jen vůli dcerce který bude teprve rok.. pomohla někomu z vás partnerska poradna? Myslím ze minimálně přítel by potřeboval psychologa, alespoň si s někým promluvit o problémech. Díky za infa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24964
29.3.20 22:55
@Anonymní píše:
Ahoj. Už si nevím rady, nás vztah je jak na houpačce, jeden den mě miluje, druhy ho naštve úplná prkotina a dokáže byt fakt hnusnej. Nevím co mám dělat, už představám věřit, ale zároveň to nechci zahodit, už jen vůli dcerce který bude teprve rok.. pomohla někomu z vás partnerska poradna? Myslím ze minimálně přítel by potřeboval psychologa, alespoň si s někým promluvit o problémech. Díky za infa.

Já bych ho zapřáhla do domácnosti, pečoval by o dceru, on by zkrotnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 00:08

Ano, já mám v manželství zkušenost s poradnou a musím říct, že nám opravdu pomohla - měli jsme doslova před rozvodem a nějak jsme už nezvládali spolu komunikovat. Do poradny jsme chodili oba, resp.bylo nám doporučeno, že to může mít efekt jen při společném sezení. A mělo to hodně do sebe - ta třetí osoba v podobě psychologa nám usnadnila vzájemnou komunikaci, pomohla nám vytvořit si nadhled a nějakou reflexi vztahu, ujasnit si, co kdo z nás chce a jakým způsobem. Šlo se do hloubky vztahu, tzv. až na dřeň, vyplouvaly různé věci od počátku vztahu, nebylo to lehké, ale ohromně očistné. Výsledkem pro nás bylo rozhodnutí, že chceme vztah a rodinu zachovat, a dokázali jsme se shodnout na tom, jakým způsobem by měl vztah fungovat, abychom byli spokojení. Věci mezi námi se změnily a musím říct, že k lepšímu. Je to už téměř 15 let a žijeme stále spolu, jako rodina, ve shodě a spokojeně.

• Nahlásit
  • Citovat
2349
30.3.20 01:26

Pomůže, pokud k tomu oba přistupují poctivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama