Pomáhají vám přípravky na hubnutí?

23.5.20 14:13

Pomáhají vám přípravky na hubnutí?

Ahoj všem :kytka:

Zkouším hubnout už několik let, občas to jde občas se to vrátí. Zkoušela jsem používat nějaké pilulky na hubnutí, což mi moc nezafungovalo. Teď jsem ale narazila na internetu na nějaké zeštíhlující krémy a ráda bych se zeptala, jakou s nimi máte zkušenost? Většina je trochu dražší - kolem 500,–, ale našla jsem i trochu levnější - třeba tady ten od značky Eveline, kterou teda vůbec neznám ***, nebo Dermacol má dokonce celou řadu.

Zafungovalo vám něco z toho? :think: :think: :think:

Edit admin – smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

540
23.5.20 14:21

Ahoj, od značky Eveline jsem měla červený krem (bacha pálí opravdu pořádně :D) + fialový tím jsem se mazala ve fitku a takový zlatý - je proti celulitide. Rozhodně pokud budeš používat jen krém nezhubnes, to je blbost. Já je používala při cvičení, hezky mi to zakrylo strie, přišlo mi, že kůže je pevnější a taková hebčí. Mazala jsem se s tím fialovým i po koupání. Takže si myslím, že tyhle krémy + cvičení je dobrá kombinace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 14:23

@EvieK Moc děkuji, to zní super! Strie jsem myslela že to je vždy marketingový tah, překvapuje mě že je to dokáže trochu zakrýt. Já spíše běhám, tak nevím, jestli by to mělo podobný účinek - děláš nějaké cviky přímo na hýždě nebo břicho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
23.5.20 14:40

Hele ten červený mi doporučila kamarádka používat na běžící pás + vacushape střídala jsem to s fialovým. Jako fakt je to morda, přiznávám..:D. Ale myslím si, že při běhání to můžeš taky využít, je to stejné jako kdyby si jako já chodila na běžící pás. A používala jsem to i doma na kardio cvičení podle youtube - zase jsem střídala, protože to pálení :D. A zlatým jsem se mazala každé ráno, fialový jsem používala i po koupání. Koupila jsem je tehdy v akci, taky jsem byla skeptická, ale když jsem viděla jak ty strie a pomerančová kůže mizí byla jsem nadšená, ale od věci bez cvičení by to tak snadno nešlo. Hlavně dávej pozor jakmile se nakremujes tím červeným opravdu si pořádně umyj ruce, protože mi se to poprvé nechtěně dostalo do oka a bylo vymalováno ;DD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama