Pomáháji vám vaše polovičky doma?

Anonymní
1.9.19 20:11

Pomáháji vám vaše polovičky doma?

Zdravím, zajímá mě zdali vám váš partner doma pomáhá když s vámi žije ve společné domácnosti, a i kolem děti případě. Nebo jak to máte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31732
1.9.19 20:13
@Anonymní píše:
Zdravím, zajímá mě zdali vám váš partner doma pomáhá když s vámi žije ve společné domácnosti, a i kolem děti případě. Nebo jak to máte vy?

Nepomáhá mě, nromálně dělá domácí práce. Není to snad jen moje domácnost. Už takhle položená otázka je mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19587
1.9.19 20:15

No…kdybych napsala pravdu, tak to bude vypadat, ze delam doma uplny hov.no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 20:15

@Baba ptam se nebo můj chlap že dělat nebude a že ani kolegové nedělají jeho práce. A kolem malého taky nak extra se nepretrhne.

• Nahlásit
  • Citovat
1702
1.9.19 20:18

Kdepak, nepomáhá, pomáhám mu já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3280
1.9.19 20:18
@wildcherry píše:
No…kdybych napsala pravdu, tak to bude vypadat, ze delam doma uplny hov.no :mrgreen:

Taky se mi to úplně nechce komentovat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 20:21

Mě s domácností ne, ale já to po něm nechci, dělám to ráda sama. Jen na velké nákupy jezdíme spolu a občas vynese smetí. Ale se synem ano. Když dojde domů z práce, tak si s malým hraje dokud se nejde koupat a spinkat :)

• Nahlásit
  • Citovat
2266
1.9.19 20:21
@Lychee13 píše:
Taky se mi to úplně nechce komentovat. :mrgreen:

Nápodobně no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
1.9.19 20:22

Ne vše dělám sama. O malého jen když už na něj fakt zařvu že nestíhám ale jinak musím vše sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
@Anonymní píše:
Zdravím, zajímá mě zdali vám váš partner doma pomáhá když s vámi žije ve společné domácnosti, a i kolem děti případě. Nebo jak to máte vy?

Pomáhá, dělat bordel tak akorát. Jako občas uvaří moc se mu do toho nechce ale jako mě vařit nebaví a dělám to pouze z povinnosti takže chci aby alespoň jednou za 14 dní něco uvařil on. Co se úklidu týče opět mu to musím říct, sám od sebe to neudělá ale uklízet ho nenechám protože to stejně nikdy neudělá tak jak já chci. Zatím jsem doma, ale až jednou začnu zase chodit do práce a budeme mít dítě tak ho hold čeká velká změna. Jinak je to super chlap to zas nemůžu říct, nikdy by si nedovolil mi říct že on to prostě dělat nebude protože je chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tessa252
@wildcherry píše:
No…kdybych napsala pravdu, tak to bude vypadat, ze delam doma uplny hov.no :mrgreen:

Tak to máme stejně :D

• Nahlásit
  • Citovat
90
1.9.19 20:23

Jojo, pomaha 8) treba vyprazdnit lednicku a tak  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.19 20:27
@wildcherry píše:

Haha asi tak :D

Co jsem doma s deckem, tak jsem velkou vetsinu domacich praci vzala na sebe. Nemuzu po nem chtit, aby byl cele dny v práci a ve vzacnych dnech volna jeste doma luxoval.. Kdyz jsem cele dny doma a nemam nic jineho na praci, nez domácnost.. Ale nema problém nikdy s nicim a vsimne si i sam, co by bylo potreba udělat doma i bez rikani. Ted zrovna vari doma marmelády :lol: A to vymyslel sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22359
1.9.19 20:30
@Anonymní píše:
@Baba ptam se nebo můj chlap že dělat nebude a že ani kolegové nedělají jeho práce. A kolem malého taky nak extra se nepretrhne.

Jak kolegové nedělají jeho práce? A co on má teda doma za práci?
Tohle je dobré nastavit hezky od začátku vztahu a ne kolem něj běhat jak kolem svatýho obrázku jako některých matky. To samé děti, na tady máš a starej se.

Příspěvek upraven 01.09.19 v 20:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7157
1.9.19 20:31

Tak me pomaha velmi lezi u milenky a pise mi ze se mu o me zdalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...