Reklama

Pomáháte přes charitu nebo 'osobně'?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 12.02.17 11:10
Pomáháte přes charitu nebo 'osobně'?

Ahoj, zapojujete se nějak do různých sbírek a pokud ano, jakých?

Posíláme pravidelně na Anděla a občas, když mě něco fakt ‚chytne za srdce‘, tak i přímo, v poslední době třeba dvojčata Hagenovy, teď jsem četla o Nině (www.nadejeproninu.cz) se stejnou nemocí, kteří vybírají na stejnou léčbu… Přiznám se, že se vyhýbám různým Adrám atd.

Jak jste na tom vy? Zapojujete se do sbírek?

Příspěvek upraven 12.02.17 v 11:14

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 12.02.17 11:13

Posilam na Andela + osobne na pripady podobnym dvojcatum atd.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:18

Já posílám každý měsíc na Dobrého anděla, občas posílám i dárek jednotlivým dětem kterým přes DA přispěju a taky dvojčátka a teď budu posílat pro Ninu :srdce:

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 12.02.17 11:22

@Nowuka2 spise konkretne. Konkretni deti, klidne z dd nebo klokanek. Nebo nekdo v nouzi, koho zna nekdo, koho znam ja ;) organizacim moc neverim a jsem rada kdyz vim to jde.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:34

Na Charitu už NIKDY, po tom co jsme potkali zaměstnankyni, jak chodí v námi darovaném oblečení a její švagrovou, jak má kočárek od nás :cert: Od té doby přispíváme konkrétně na transparentní účty, oblečení rozneseme po známých a do nekonečna sbíráme víčka :hug:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 12.02.17 11:41
@destrukce píše:
Na Charitu už NIKDY, po tom co jsme potkali zaměstnankyni, jak chodí v námi darovaném oblečení a její švagrovou, jak má kočárek od nás :cert: Od té doby přispíváme konkrétně na transparentní účty, oblečení rozneseme po známých a do nekonečna sbíráme víčka :hug:

To je drsný, no asi sociální případ :cert: Já teda na ulici krom pastelky a takové té žluté kytky (rakovina, ale nevím název :oops: ) nepřispívám, ale třeba teď ta chuděna malá se SMA… To mi nedá abych aspoň ty blbý 3 stovky neposlala, když mám to největší štěstí v tom mít zdravý dítě…

Peeetha
Závislačka 3886 příspěvků 164 inzerátů 12.02.17 11:48

@destrukce to jako fakt! tak to je teda pekny ja docela casto daruji obleceni na charitu a toto me teda stve!

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:49
@Nowuka2 píše:
To je drsný, no asi sociální případ :cert: Já teda na ulici krom pastelky a takové té žluté kytky (rakovina, ale nevím název :oops: ) nepřispívám, ale třeba teď ta chuděna malá se SMA… To mi nedá abych aspoň ty blbý 3 stovky neposlala, když mám to největší štěstí v tom mít zdravý dítě…

u nás ve městě Adra dělá to samé, cokoliv tam doneseš tak to si rozeberou prodavačky, pak je v tom vidíš i prodávat :mrgreen: :mrgreen:..
kromě dobrého anděla taky kupuju pastelku a tu kytičku, nebo ještě ta magnetky s pejskem na ledničku, to má myslím Život dětem?! nevím teď… a na Vánoce když jsou v televizi koncerty tak taky pošlu DMS nebo jak je na Paraple ve Star Dance

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:50
@Nowuka2 píše:
To je drsný, no asi sociální případ :cert: Já teda na ulici krom pastelky a takové té žluté kytky (rakovina, ale nevím název :oops: ) nepřispívám, ale třeba teď ta chuděna malá se SMA… To mi nedá abych aspoň ty blbý 3 stovky neposlala, když mám to největší štěstí v tom mít zdravý dítě…

Hrozný, v tu chvíli jsem o Charitě ztratila jakýkoliv iluze, předpokládám, že si dary nejdřív přeberou, rozdělí mezi sebe, svoje příbuzné a známé a k potřebným se dostanou jen „šunty“ :cert: Na pastelku i rakovinu (kytička) taky dávám a ještě na světlušku :hug: Těm transparentním účtům věřím nejvíc :palec:

poiuz
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 12.02.17 11:53

Pracovně - pracuji v zařízení pro klienty s postižením. Před Vánoci http://www.daruj-hracku.cz/

@destrukce Ty v.le :pocitac: (pardon za vulgarismus, první reakce, která mě napadla)

pepina 11
Kecalka 230 příspěvků 12.02.17 11:56

Poslala jsem vloni na kočičí útulek do Jihlavy, DMS na Kuře a máme kamaráda kvadruplegika, tak se setkáváme a vezmeme ho na nějakou akci, na ty věci, jak mě lidé zastavují v supermarketu - nedávám. Dávala jsem dlouho krev, teď už nemůžu, takže tak :nevim:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:56
@Doe_Jane píše:
u nás ve městě Adra dělá to samé, cokoliv tam doneseš tak to si rozeberou prodavačky, pak je v tom vidíš i prodávat :mrgreen: :mrgreen:..
kromě dobrého anděla taky kupuju pastelku a tu kytičku, nebo ještě ta magnetky s pejskem na ledničku, to má myslím Život dětem?! nevím teď… a na Vánoce když jsou v televizi koncerty tak taky pošlu DMS nebo jak je na Paraple ve Star Dance

Fakt hrozný :cert: DMS neposílám, to radši přímo na účet, protože poplatek, co si strhne operátor za poskytnutí DMS, mi přijde nehorázný :cert:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:58
@destrukce píše:
Fakt hrozný :cert: DMS neposílám, to radši přímo na účet, protože poplatek, co si strhne operátor za poskytnutí DMS, mi přijde nehorázný :cert:

3 Kč píšou vždy ne??

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 12.02.17 12:00
@Doe_Jane píše:
kromě dobrého anděla taky kupuju pastelku a tu kytičku, nebo ještě ta magnetky s pejskem na ledničku, to má myslím Život dětem?! nevím teď… a na Vánoce když jsou v televizi koncerty tak taky pošlu DMS nebo jak je na Paraple ve Star Dance

Adra je tímto asi proslulá, můj chlap byl zase svědkem jak pracovník Adry velice arogantně vyhodil pána, který jim přišel darovat zachovalý a pěkný kočárek. Pracovník z Adry na něj halekal ať si to odveze zpátky, ať buď pošle peníze, nebo ať tam ty krámy netahá. Pan byl velmi rozčílený, už asi na žádnou charitu nikdy nic nedá. Stejně tak bych nedarovala na Kapku naděje, to co vím, mi stačilo…

pepina 11
Kecalka 230 příspěvků 12.02.17 12:01

Ano, na Kuře jen 3 kačky, to mi nepřijde tolik. A taky ještě kupuji žlutou kytku-boj proti rakovině. Bývá to někdy v květnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama