Pomalé stoupání hcg bez plodu a názor čtyř doktorů

19.6.15 16:03

Pomalé stoupání hcg bez plodu a názor 4 doktorů

Holky ahoj chci se zeptat 5 dní mám nového gynekologa, protože jsme se stěhovali zjištěno bylo TT poslední ms 1.5 plus mínus 2 dny. 1.6 hcg 340 4.6 850 první foto v ten den 860 hcg po té krev brána nebyla další středu jsem šla k dr s tím, že sem trošku zakrvácela, jak sem byla na wc na velké hned nasadil ustrogestan a ještě něco.
V pondělí 15.6 jsem šla znovu k němu s tím, že je mi dobře at se koukne hned mě poslal do nemocnice na hcg a utz, tam mi dr, č 1 řekl, že nemá důvod mě tam hospitalizovat, že vezmeme jen krev a uvidíme vše, tam je kromě plodu váček roste. 19.6 jsem šla znova na utz a hcg byl tam jiný doktor č 2 řel že hcg je normální a zatím bez plodku jinalk v pátek další odběr no dnes jsem, tam přišla s šokem, že je tam můj gynekolog co mi řekl je, to co tu dělám ještě od pondělka, že sem měla být v nemocnici atd udělal utz a řekl, že to bude mimo dělohu, protože krev jde pomalu nahoru jen o cc 1500 a že mám něco u vaječníků na pravo a v děloze taky, že to je mimoděložní a, že tu musím ležet a hlídat než to praskne okolo tech 6000 hcg to praská a můžu vykrvácet. tak sem se ptala tedy jestli sem těhotná nebo co mám dělat a on, že jo ale kde to neví a ptala jsem se, jestli plod ještě může vylézt a on, že to je jako bych vyhrála s portku 1% letěla jsem domů že dnes nezůstanu- Hned jsem šli k jinému dr a on mi udělal utz, že mimodělohu to není, že to je v děloze ukazoval mi to na utz a, že to bude nejspíš cysta, tam že to někdy bývá na začátku. Jsem prý 5-6 týden něco mezi tím a v ůterý mým dojít na další hcg a utz a do té nemocnice jít nemám pokud náhodou se objeví silné bolesti a krvácení mám jít. Co si o tom mám myslet? Hodím sem foto co mi napsal můj gynekolog ke, ktrému už nejdu i foto co mám za 14 dní utz a váček nebo co to je měří 8.3 mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4914
19.6.15 16:13

Jo holka já vůbec nevím co si o tom myslet…jeden o voze a druhy o koze…a teď kde je pravda?? Já jsem od jakživa pesimista takže já bych asi radši zůstala v nemocnici aby se mi nic nemohlo stát…držim ti moc moc palečky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
19.6.15 16:21

Je to tedy zapeklité. Nedávno jsem četla o graviditě (teď si nevzpomenu na přesný název), ale - v podstatě to znamená, že se „někde“ (vaječníky, vejcovody, břišní dutina) usadí embryo a zároveň se v děloze vyvíjí váček bez embrya. Je to poměrně vzácný jev, ale asi u Tebe na něj doktoři mají podezření (viz zpráva, kde je psáno GEU l. sin.)
Zůstala bych v nemocnici a prostě se uvidí, co z toho bude. Těžko to teď předvídat.

edit: pardon GEU l.dx (v pravém vejcovodu)

• Nahlásit
  • Citovat
58317
19.6.15 16:31

@sukynecka01 tezko rict, ale fyziologicke tehotenstvi to nebude :( sla bych do nemocnice na dalsi vysetreni, kontorlovat a pripadne resit se to musi tak nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 16:33

@pavlats no v nemocnici nejsem zašla jsem k jinému dr a ten řekl, že tam nevidí nicc že to bude žluté tělísko nebo cysta na zača. těhotěnství, že to vymizí a v úterý mám dorazit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 16:35

@blumen to ano ale pondělí středa me mel pokaždé jiný doktor a dělali utz a neřekli nic, že je to jak má pokud bude zt tak se to pak vyřeší zatím kontrola hcg. Na mého doktora co psal tuto zprávu holky některé psali, že je strašný atd, že paní v sobě měla i plod bez srdeční akce a on řekl, že tam je. zatím pokud bebude žádná bolest budu doma a nechám se vyšetřit tam kde sem byla dnes. Protože už s tím jednáním min týden mě poslal na ležení a poslali mě domů že není důvod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 16:37

@vertunka no já ani nemůžu hlídání není a mě nic nebolí zatím budu doma, kdyby něco letím hned zpět, ale už nechci doktora mého """ Už mi psalo pár holek, že toto není poprvé a co udělal jiného atd. protože 3 doktoři řeknou ok a jediný on už tžden mě posílá ležet a pak jak dojdu se na mě díví a říká co tady děláte pořád, jako bych měla už být po revizi nebo co!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
19.6.15 16:41

@sukynecka01 Může to být opravdu žluté tělísko a embryo se ve váčku v děloze třeba ještě objeví. To by byla ta nejjednodušší a nejlepší varianta.
Přeji Ti aby to tak bylo.
Každopádně se to ukáže až časem a urychlit se to nijak nedá.
Buď ale připravená při jakékoliv neobvyklé bolesti vyrazit hned do nemocnice. Přece jen je u toho těhotenství velký otazník a k problému může být blízko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
19.6.15 16:42

@pavlats jojo tak s mimčem nějak nepočítám protože pomalu roste hcg takže asi to bude ZT, ale jen nechci mimoděložní, ale to mi vyloučil dnes další doktor, tak já nevím uvidímee :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
19.6.15 16:43

@sukynecka01 Ne revizi bych opravdu teď neřešila. Vyčkávala bych, co se z toho vyvrbí, ale je třeba být trochu víc ve střehu. Držím palečky, ať se to v dobré obrátí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
58317
19.6.15 16:48

@sukynecka01 ja moc nechapu to s tou cystou, kde ma byt? Cysta nazacatku tehotenstvi muze byt na vajecniku, to ano. V deloze byva videt vacek a v nem embryjko (to ale byva videt o neco pozdeji). Problem je, ze to HCG by melo rust rychleji a uz byt o dost vyssi. Pises, ze Te videli 4 doktori? Jeden ambulantni a pak v nemocnici? Tak si zajdi za jinym ambulantnim doktorem na konzultaci. Ale kdybys mela bolesti nebo krvaceni, tak hned do nemocnice :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 16:58

@blumen nooo všechno jsou ambulantí jen mají nějaké dny v nemocnici. ASi protože jinak co neznám jsou ti 2 z nemocnice pondělí středa ti neřekli nic o mimoděložním ani to, že něco je u vaječníku a po té můj gynek mel službu dnes v nemocnici a hned mluvil to jeho. tak jsem šla do jiné ambulance a vyčkám tedy do úterý i kdyby mimi nebylo hlavně at to není mimo. Řekl, že to bude asi Žluté tělísko corpus luteum :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58317
19.6.15 17:02

@sukynecka01 no mimodelozni by musel videt ve vejcovodu a ne na vajecniku… a v deloze teda neco videli? Spise se priklanim ke corpus luteum v tehotenstvi a chybejici embryjko v deloze (ZT). Tak at Ti to v ramci moznosti dobre dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 17:10

@blumen no tam kde mi napsal tu zprávu, tak mi další doktor hledal a říkal, že to nevidí na mimoděložní, že prostě mám tělisko a žloutkový váček myslím nebo co v děloze, ale zatím prázdné zatím na hcg v uterý pak asi čtvrtek a pak uvidíme :nevim: říkal, že jde možná o kratší tt tak uvidíme že týden a mělo by se ukázat co a jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 17:19

Podle me jste šla k dr. Moc brzo. A někteří doktori jsou pitomi ze hned dělají závěry. klidne muze byt mladší. Jedine v čem vidím problém je to nízké hcg ale nic neni ztracené. Uvidíte teď je těžké neco vyvozovat.jste opravdu na začátku a muze se stát cokoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama