Pomalé zavinování dělohy po císařském řezu

7867
26.3.16 08:04

pomalé zavinování dělohy po císařském řezu

Ahoj. Jsem 6.den po porodu císařským řezem. Včera mě propustili z porodnice, pan doktor před propuštěním kontroloval dělohu a říkal, že se špatně zavinuje. Bříško mám tedy dost velké. Měla jste to některá také po sekci? Za 14 dní se mám objednat na kontrolu ke svému gynekologovi. Zavine se časem? Děkuji za případné reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.3.16 08:10
@carola píše:
Ahoj. Jsem 6.den po porodu císařským řezem. Včera mě propustili z porodnice, pan doktor před propuštěním kontroloval dělohu a říkal, že se špatně zavinuje. Bříško mám tedy dost velké. Měla jste to některá také po sekci? Za 14 dní se mám objednat na kontrolu ke svému gynekologovi. Zavine se časem? Děkuji za případné reakce.

nebyla jsem po cisari ale po klasickym porodu a taky se zavinovala pomalu pac jsem nekojila ono cim vic bude skojit tim drive se ti zavine ale me chteli videt drive nez po 6ti nedeli každých 14 dni ale do konce sestinedeli se vse zatahlo jak mělo a po nem jsem mela brisko krasne rovny dokonce i speky zmizely :lol:

• Citovat
  • Upravit
7867
26.3.16 08:11
@JayLee píše:
nebyla jsem po cisari ale po klasickym porodu a taky se zavinovala pomalu pac jsem nekojila ono cim vic bude skojit tim drive se ti zavine ale me chteli videt drive nez po 6ti nedeli každých 14 dni ale do konce sestinedeli se vse zatahlo jak mělo a po nem jsem mela brisko krasne rovny dokonce i speky zmizely :lol:

Díky, snad to bude dobré. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
26.3.16 08:13

Nekdy to muze chvili trvat. Pomaha kojeni a lezeni na brise

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
26.3.16 08:15

Zavine, kdyžtak ti daji včeličku na zavinovaní, dostala jsem po klasickém porodu i císaři. Pomáhá i ležení na břiše, ale to po císaři až za pár týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7181
26.3.16 08:31

@carola ja pila na lepsi zavinovani kontryhelovy caj. Tak zkus :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
26.3.16 08:32
@Frnda píše:
Zavine, kdyžtak ti daji včeličku na zavinovaní, dostala jsem po klasickém porodu i císaři. Pomáhá i ležení na břiše, ale to po císaři až za pár týdnů.

Děkuju, na břiše bych to právě zatím ještě nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
26.3.16 08:33
@eviku-miluna píše:
@carola ja pila na lepsi zavinovani kontryhelovy caj. Tak zkus :think:.

Zkusím, děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12416
26.3.16 08:56

Určitě léčení na břiše ale to jsi měla hned po porodu. U vás v nemocnici vás nekontroluje rehabka? ta ti měla vše ukázat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
26.3.16 09:02
@Kaspinka píše:
Určitě léčení na břiše ale to jsi měla hned po porodu. U vás v nemocnici vás nekontroluje rehabka? ta ti měla vše ukázat.

Ale po císaři se nedá ležet hned na břiše. Jj, rehabka tam byla, ale já si zapamatovala spíš cviky na nohy, jsem ostuda, nastuduju na internetu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
26.3.16 10:26

6 dnů po císaři bych si na břicbo raději nelehala..já s tím začala pozďejic cca po 3m, dřív mi to nebylo příjemné.
Jinak co prý ještě pomáhá je ledování břicha, a taky to kojení to určitě :kytka: a jinak čas, ten do konce 6ti nedělí máš ;) každá jsme individuál..
Hlavně zdraví, Tobě i miminku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12416
26.3.16 11:00

@carola mě položila na břicho 3.den po porodu ale má se dávat pod břicho složená deka nebo polštář aby to nebylo jen tak naplacato :) ležet tak mám 2hod denně do konce šestinedělí, ale to samozřejmě nestíhám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
26.3.16 11:07
@Leňule97 píše:
6 dnů po císaři bych si na břicbo raději nelehala..já s tím začala pozďejic cca po 3m, dřív mi to nebylo příjemné.
Jinak co prý ještě pomáhá je ledování břicha, a taky to kojení to určitě :kytka: a jinak čas, ten do konce 6ti nedělí máš ;) každá jsme individuál..
Hlavně zdraví, Tobě i miminku :hug:

Děkuju moc. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
26.3.16 11:08
@Kaspinka píše:
@carola mě položila na břicho 3.den po porodu ale má se dávat pod břicho složená deka nebo polštář aby to nebylo jen tak naplacato :) ležet tak mám 2hod denně do konce šestinedělí, ale to samozřejmě nestíhám :roll:

Aha, no, zkusím, ale nevím, ale děkuju. A ty jsi taky po císaři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3992
26.3.16 11:22

Presne, po sekci bys mela stravit na brisku cca 4*20minut denne ;) srovna se to, chce to cas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama