Reklama

Pomalejší vývoj embrya a větší množství plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ainnah
Povídálka 35 příspěvků 21.02.17 16:04
Pomalejší vývoj embrya a větší množství plodové vody

Dobrý den, potřebovala bych radu. Dnes jsem byla na kontrole u Mudr. kvůli hematomu v děloze. Jsem na přelomu 7./8.tt. Hematom se mi podstatně zmenšil, ale co mě vystrašilo, bylo to, že oproti minulému týdnu plod příliš neporostl. Tehdy odpovídal svému týdnu a dnes jen o tři dny více. Navíc mě Mudr. vystrašil, že mám příliš mnoho plodové vody. (Jestli tím myslel i velký gestační váček oproti plodu???) Kontrolu mám až za dva týdny, takže to budou nervy. Nemáte někdo zkušenosti? Děkuju moc!

Reklama

Reakce:

fiona313
Echt Kelišová 9210 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 16:11

@Ainnah Řeknu to asi tak. Teď je to buď všechno nebo nic. Ale zase teď je mimčo tak malinkaté, že stačí, aby se dr. jen třeba milimetr nebo dva neterfil a hned to ukáže míň dnů. Nebo to může být i méně citlivým utz. Hlavně, že tluče srdíčko. :) Držím palce. :)

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 21.02.17 16:29

Přesně jako říká fiona, můj gynekolog to měřil vždy halabala, jednou to bylo na den přesně, za pár týdnů zase byl plod mladší. Záleží na tom, jak ho změří. Co si pamatuji, tak ve 12 tt mi naměřil nějak 3,8 cm dlouhé. Já na to zírám. Pak jsem ho ještě poprosila o fotku, tu udělal přes vnitřní UZ, jelikož přes břišní to byla fotka k prdu. No a najednou mělo mimi 5 cm.

Ainnah
Povídálka 35 příspěvků 21.02.17 16:43

Už mám za sebou jedno ZT, tak mám strach, že to zase nedopadne. :-( A ještě mě trápí ta plodová voda (a gest. váček), k tomu jsem nikde nic nenašla :nevim:

fiona313
Echt Kelišová 9210 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 16:46

@Ainnah Já jsem měla taky 2 ZT a tak, jestli ti můžu poradit, nech to na přírodě. Zatím je to dobrý, tak to neřeš.

Janitka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 21.02.17 16:59

@Ainnah ja taky 2× ZT. U prvniho plod nerostl a neodpovidal tydnum do 8tt, pak to zazrakem dohnal a stejne ve 12 tt ZT. geneticka vada… :( neovlivnis to.ja pri 2.tehu pocitala se spatnou zpravou, kdyz sem zacla krvacet a taky ze jo…ale byla sem s tim srovnana uz pred kontrolou :roll:.lepsi se psychicky pripravit na horsi variantu a pak byt eventuelne mile prekvapena, nez neprijemne zaskocena ;). u 3.tehu sem si az do porodu pripoustela moznost neuspechu…kdyby nahodou… ale vyslo to. drzim palce :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama