Pomalu a doufám, že jistě.

5
26.3.21 15:42

Pomalu a doufám, že jistě.

Ahoj dámy, podle toho co jsem tady sondoval, tak musím očekávat dost tvrdých a nepříjemných příspěvků, ale s tím počítám a přežiju to, takže klidně do mě.

Je mi 43 let, mám dvě super dcery na střídavou péči. Jsem rozvedený a s tím co kdysi bylo úplně smířený. Nehledám milenku, ale ženu do života. Ano všechno má své ALE, jsem podnikatel, slušně zajištěn, ALE chybí mi v domácnosti ženská ruka. Proto hledám holku, která by mi s tím chtěla pomáhat a vzájemně by, jsme si byli oporou. Pokud máš jednoho potomka, sedneme si, tak mi prosím napiš do SZ a uvidí se.
PS: ALE – asi není problém se seznámit. Jde mi o to bydlet v mém, protože tu mám firmu. Bydlím cca 10 km od Mladé Boleslavi.
Určitě bych chtěl začít pomalu, dobře se poznat a tak nějak si užít ten začátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4590
26.3.21 15:53

Sice nejsem tvoje cilovka, ale zareaguji, nevidim v tom nic spatneho. Samozrejme pani Te musi nejdrive poznat nez se nastehuje, byt ni, tak se nikdy nezbavuji sveho jisteho, treba bych se nikdy nezbavila sveho bytu, ale jen ho prinajmula..preji Ti at najdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
26.3.21 15:54

Kulantně napsaný inzerát na hospodyni, ovšem bez výplaty. Hodně štěstí při hledání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
26.3.21 15:57
@Coveri píše:
Ahoj dámy, podle toho co jsem tady sondoval, tak musím očekávat dost tvrdých a nepříjemných příspěvků, ale s tím počítám a přežiju to, takže klidně do mě.Je mi 43 let, mám dvě super dcery na střídavou péči. Jsem rozvedený a s tím co kdysi bylo úplně smířený. Nehledám milenku, ale ženu do života. Ano všechno má své ALE, jsem podnikatel, slušně zajištěn, ALE chybí mi v domácnosti ženská ruka. Proto hledám holku, která by mi s tím chtěla pomáhat a vzájemně by, jsme si byli oporou. Pokud máš jednoho potomka, sedneme si, tak mi prosím napiš do SZ a uvidí se.
PS: ALE – asi není problém se seznámit. Jde mi o to bydlet v mém, protože tu mám firmu. Bydlím cca 10 km od Mladé Boleslavi.
Určitě bych chtěl začít pomalu, dobře se poznat a tak nějak si užít ten začátek.

Nejsem cílová skupina ale mám dvě rady: být mladá a vidět tu fotku u nicku, tak si řeknu vejtaha a nemám zájem. Druhá řada je sehnat si domů paní na úklid a případně péči o dítka a ženu si hledat bez důrazu na to, že potřebuješ, aby doma kmitala a starala se ti o děti. To z toho úplně kouká. Možná někdo jiný to uvidí úplně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4875
26.3.21 15:58
@Midaku píše:
Kulantně napsaný inzerát na hospodyni, ovšem bez výplaty. Hodně štěstí při hledání.

Tak nějak. :mrgreen:
A co pán nabízí, to už nepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
26.3.21 16:03

@brisco no to bydlení a „zajištění“ :lol: plus funkci hospodyně, uklízečky a vychovatelky :zed: na tohle podle mne uslyší jen ženy, které nemají na víc - nemají svou kariéru, své bydlení, svou představu života.. a budou nadšené za „domeček“ (znám takové), ovšem pán pak musí počítat s tím, že to buď nebude krasavice - a pokud bude - tak zas nebude smět otevřít pusinku :mrgreen:
jeho představa je pro mne osobně z říše Hrůzy… prostě se Nastěhuj, Kmitej, Funguj a pokud máš děti 2, tak ani nepiš!!! :zed:
(tomu říkám gendrová vyváženost v přímém přenosu :mrgreen: )

Příspěvek upraven 26.03.21 v 16:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14025
26.3.21 16:05
@Midaku píše:

Napadlo mě to stejné… 8) Špatná zpráva pro pána je, že dnešní žena se bez problému obejde i bez muže a tak nemá potřebu někomu uklízet, prát či vařit ;) Většinou jí stačí schuzky a randění. Pokud už se neplánují děti, vidím ve společném bydlení jen velmi málo výhod :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 16:06
@brisco píše:
Tak nějak. :mrgreen:
A co pán nabízí, to už nepíše.

Tak nabízí možnost seberealizace v oblasti úklidu a služeb příťovi, a za odměnu možná i nějaký to tuleníčko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4875
26.3.21 16:07
@Lucy75 píše:
@brisco no to bydlení a „zajištění“ :lol: plus funkci hospodyně, uklízečky a vychovatelky :zed: na tohle podle mne uslyší jen ženy, které nemají na víc - nemají svou kariéru, své bydlení, svou představu života.. a budou nadšené za „domeček“ (znám takové), ovšem pán pak musí počítat s tím, že to buď nebude krasavice - a pokud bude - tak zas nebude smět otevřít pusinku :mrgreen:
jeho představa je pro mne osobně z říše Hrůzy… prostě se Nastěhuj, Kmitej a Funguj!!

Jo a pokud se neosvědčí, bude vykopnuta s označením zlatokopka, co chtěla přijít k hotovému. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
26.3.21 16:25

Rozhodně bych se nechlubila zajištěnym a tím, že ji potřebuješ hned domů :think: do zaplať raději hospodyni, nebo si naběhnes :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
26.3.21 16:47

Ale já myslím, že se někdo chytne.
Mně se líbí ten důraz na jednoho potomka (předpokládám už staršího, minimálně 10, žádné uřvané batole).
Jakože bezdětná ne, ta ještě neví vo co go a neuměla by se asi tak o tvé holčičky postarat a hlavně by určitě nějaké děcko chtěla, což pro tebe už, předpokládám, nepřipadá v úvahu a dvě děti to už je zas až moc, aby se ti nakvartýrovala do baráku s dvěma děckama, že jo?
Tak zas klobouk dolů, máš to vychytané. :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3305
26.3.21 16:48

Je ti 43, máš dvě děti a prachy. Po partnerce požaduješ, aby byla schopna se přizpůsobit a postarat se o domácnost. Mě by takový inzerát neoslovil. Pro mě byly vždy důležitější společné zájmy a povahové vlastnosti toho druhého. Ale věřím, že tvojí cílovou skupinu by to zaujmout mohlo a nic hrozného na tom nevidím. Nechápu ty posměšné komentáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30985
26.3.21 17:01

Myslím, že ideální cílovka je v azyláčích. Žena, jedno dítě, nic nemá, touží po tom mít svou domácnost, její frajer ji mlátil jak žito, takže laťka toho, co je pro ni dobrý partner, je prokladě nízko, ale přitom to může být furt normální ženská, co jen měla smůlu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
26.3.21 17:10

Hele, nikoho takového nehledám, ale asi bych ti nenapsala za tu ženskou ruku. Spíš to oprav na ženskou duši. Energii. Protože představa, že hledáš především hospodyni, by mě nelákala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
26.3.21 17:19

Tak na tohle jestli se někdo ozve tak to potěš pánbůh. Ta žena by se ti vlastně musela 100% přizpůsobit, otázka je co za to nabízíš. Přijde mi že potřebuješ spíš hospodyni a společnici, tak si každou z nich zaplať, vyjde tě to mnohem levnějc a ani jedna ti nebude nonstop oxidovat v baráku :mrgreen:

Ale myslím že se ti určitě někdo ozve :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat